ממאסטר CHEF למאסטר SHOES!

דרוג:

מיכל אנסקי מציגה בימים אלה את קולקציית חורף 2019/20 של Michaella by Lafayette Italy.  הקולקציה עוצבה בוונציה איטליה, על ידי מיכל אנסקי ומעצב העל האיטלקי, ג'ילברטו פאוסטו, אשר נתן ביטוי אמנותי עיצובי לרעיונותיה, משלב הסקיצות ועד בחירת החומרים. 

כך אנסקי: "ההיכרות שלי עם רשת "לאפייט" היא היכרות של שנים. כמי שמחוברת לאיטליה מאד, לקולינריה ולמודה האיטלקית, אני יודעת שכשרוצים נעליים באיכות איטלקית, "לאפייט" היא הכתובת.  שמתי את עצמי בתוך כל מגף ונעל.  עשיתי זאת אצל המעצבים הגדולים בעולם במחוז ונטו באיטליה, מהשראות ורעיונות שאני אוספת במהלך חיי.  היתה לי חשובה האיכות האיטלקית אבל גם ההתאמה לטעם הלקוחה הישראלית אשר שמה דגש על האיכות, הסטייל, הגימורים, יחד עם שילוב של תשוקה וסטייל."

"בעיצוב הקולקציה הנוכחית ראיתי אל מול עיניי את הנשים הבשלות, הקרייריסטיות, אשר לא מתפשרות על הבחירות שלהן.  הן בעלות משפחה ומנהלות קריירה, משלבות עבודה, חיי חברה, בית וילדים.  הן טיילו בעולם הגדול ויודעות להעריך איכות בינלאומית.  הן אינטליגנטיות, דעתניות ומביעות דעה, גם יפות וגם חכמות. הנעליים שלי מספרות את הסיפור שלהן ומעצימות אותן".

לצילומי הקמפיין של הקולקציה הנוכחית אנסקי הצטלמה בהריון מתקדם, במראה איטלקי, חתיכי, מטופח ומלא סטייל: הקולקציה מאופיינת בצבעים נועזים ובוהקים דוגמת צהוב, אדום, כתום, אשר מקפיצים כל לוק, לצד עיצוב נקי וקלאסי בצבעי סתיו-חורף: כחול כהה, אפור, חום ועוד.  בקולקציה מגפיים גבוהים עד מעל לברך, מגפונים זוהרים מבד נצמד ומבריק, מגפיים בסגנון בוקרים מעודן, ליין מנומרים עם קריצה צבעונית, נעלי סטילטו קלאסיות במגוון צבעים, לצד פאוצ'ים, תיקים ליציאה וליום יום.

הקולקציה משווקת תחת השם Michaella by Lafayette Italy בסניפי "לאפייט" בכל הארץ, באתר הרשת  lfyt.co.il,

ובאינסטגרם של מיכל: michalansky@ או https://www.instagram.com/michalansky/.

הנעליים זמינות במידות 35-42.

ניתן להשיג בסניפי הרשת:

חיפה:                                 גרנד קניון חיפה, 04-8835788

חיפה:                                 מרכז פנורמה, טל' 04-8101696

קרית ביאליק:                   קריון, טל' 04-8742898

תל אביב:                            גן העיר, אבן גבירול 71, טל' 5279036- 03

רמת גן:                               קניון איילון, טל' 6199436- 03

כפר סבא:                           קניון בית יתיר, טל' 7450286 -09

ראשל"צ:                            קניון הזהב, טל' 03-9524987

נתניה:                                 קניון עיר ימים, טל' 09-7684007

© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים