הופעת הבכורה של אנדרסן גלובל בניז'ר

דרוג:

סן פרנסיסקו, 17 בדצמבר 2019, (BUSINESS WIRE) :

אנדרסן גלובל חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם חברת מיסים מהמעלה הראשונה, FCA בניאמי, וזאת הופעת הבכורה של הארגון בניז'ר והפגנה נוספת של המחויבות לבנות פרקטיקה למופת באפריקה.

החברה הוקמה במקור בתור Boisson and Cesar ב-1958, Fiduciaire France Afrique (FFA) ב-1983, התפתחה וכוללת היום את השותף המנהל נוהו טארי ויותר מ-40 אנשי מקצוע. החברה מספקת שירותי תמיכה בין תחומיים לגופים בניז'ר וגם בשאר אפריקה ועבדה על חברות, בנקים ומוסדות פיננסיים, פרויקטים ותוכניות פיתוח שמומנו על ידי תורם או מלווה, אחד או יותר, וארגונים בינ"ל.

"בעולם של היום, מומחיות טכנית לבדה כבר לא מספיקה כדי למלא את הצרכים הספציפיים של הלקוחות, וזאת הסיבה שאנחנו מחויבים לספק ללקוחות את הפתרונות הטובים מסוגם וגם לשמור על שקיפות לאורך כל התהליך", אמר נוהו. "יש לנו כבר קשרי עבודה עם שותפות נוכחיות מבין חברות שיתוף הפעולה של אנדרסן גלובל במערב אפריקה, כך שאני מצפה לעבודה המשותפת עם אנשים שחושבים כמוני. שיתוף הפעולה עם אנדרסן גלובל מחזק את הערכים שלנו ומאפשר לנו לספק ללקוחות שלנו את המשאבים והיצע השירותים של חברה  גלובלית".

"יש לנו מחויבות לעבוד רק עם הטובים ביותר, ונוהו והצוות שלו שותפים לערכי האחריות והיעילות שלנו", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן. "החברה היא הפרקטיקה הגדולה ביותר והטובה ביותר בניז'ר, ונוהו הוא אולי בין העוסקים במקצוע הכי ידועים במדינה וגם אחד משלושה נציגים מהמגזר הפרטי בוועדה הלאומית לפתרון ליטיגציה של מיסים. אנחנו מצפים לעבודה הקרובה עם FCA בניז'ר".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-5,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-167 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

אנשי קשר 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים