לראשונה בעברית, שני ספרים של החוקרים העולמיים יפים וגלינה שבשאי

דרוג:

הספר "טיפוסי גוף – טיפוסי חשיבה" הוא מחקר יסודי באנאטיפולוגיה (Enneagram): המדע העתיק והמדהים של טיפוסי האדם. ממנו הקורא יוכל ללמד את סוגי החשיבה של טיפוסים שונים, כיצד הם באים לידי ביטוי בחיי היומיום, אילו מקצועות מתאימים לכל טיפוס, כיצד לתקשר נכון עם הטיפוסים השונים וכיצד להגדיל את היכולות האישיות לרמה חדשה וגבוהה יותר/ לעומת זאת, הספר השני של בני הזוג שבשאי שתורגם לעברית, "איך לעזור לילדך להיות שמח ומצליח", נועד לעזור להורים להבין את ילדיהם ולפתח את נקודות החוזקה שלהם.

אומרים שכדי להכיר אדם אתה צריך לאכול איתו קילוגרם מלח, מכאן יוצא שעל מנת להכיר אדם מקרוב, צריך לחיות איתו לפחות שנתיים (לפי הצריכה הממוצעת). אבל מה אם הייתה לנו יכולת לדעת איזה סוג של אבא או רעיה, שותף עסקי, עובד או בן לוויה יהיה אדם שרק הכרנו? המדע העתיק והמדהים של האנאטיפולוגיה מחלק אנשים על פי עשרה סוגים מרכזיים המובאים לקורא הישראלי בספר החדש "טיפוסי גוף – טיפוסי חשיבה".  מחברי הספר יפים וגלינה שבשאי הם חברים באיגוד הבינלאומי לאנאטיפולוגיה, יועצים למנהלים בכירים ולאנשי העסקים ברחבי חבר העמים, אירופה, ארה"ב וישראל. יחד הגו טכניקות צמיחה אישיות ייחודיות למבוגרים וילדים. הספר חושף את תגליותיהם ויעזור לקורא להבין את עצמו וללמדו כיצד לחיות ולחשוב בדרך שתביא אותו להצלחה גדולה יותר בכל תחומי חייו. בספר המחברים מגלים ומארגנים את רמות החשיבה האופייניות לאניאטיפים השונים. החשיבה של כל טיפוס (אניאטיפ) הינה בעלת שלוש רמות אפשריות: רמה סטנדרטית, רמה לא סטנדרטית ורמה גאונית. המשמעות היא, שכל אדם ניחן לא רק בכישרון, אלא גם בתכנית הטמונה בו למימוש הכישרון שלו. אם יפעיל את החשיבה הלא סטנדרטית שלו, הוא יוכל לצאת לעסוק במה שהוא אוהב ולהצליח בכך. המשמעות הנוספת היא שכל אחד, אם רק ירצה, יכול להיות גאון, לחולל תגליות וליצור טכנולוגיות חדישות – אם רק ירצה להפעיל את החשיבה הגאונית שבו.

לפי המחברים: "כל רמות החשיבה קיימות אצל כל אחד ואחת מאיתנו, כל אדם יכול לגלות את היכולות האינטלקטואליות שלו ולהבין באיזו רמת התפתחות הוא נמצא ואחר כך להתפתח עד לרמת גאונות. אם הוא מוכן להמשיך ולחקור את יכולותיו, הרי שהוא יהיה מסוגל ללמוד גם דרכי חשיבה אחרות, ולפתח עוד כישרונות. "טיפוסי גוף – טיפוסי חשיבה" מיועד לראשי חברות, מחלקות, פרויקטים, בעלי עסקים ויזמים, יועצים, משווקים וכל אלו המעוניינים בפיתוח עצמי וצמיחה אישית ומבקשים להיות יעילים ולחוות את החיים בצורה מלאה יותר. המחברים מפצירים בקורא לא רק לקרוא את הספר, אלא ליישם להשתמש בו. 


לצד ספר זה, ייצא גם התרגום ל"איך לעזור לילדך להיות שמח ומצליח" שיעזור להעביר את העקרונות של הספר הראשון גם לדור הבא. לדברי המחברים "שיטות החינוך וההכשרה הקיימות מיושנות. אנו צריכים לפתח אצל הילדים תכונות מנהיגותיות חדשות, מודרניות שבלעדיהן אי אפשר להשיג דבר בחיים. הספר עוסק כיצד להכיר באמת את הילד, לחשוף את כישוריו האמתיים, לפתח בו כריזמה ויכולות שיקלו על עתידוו. הספר מלא בעצות מעשיות בגידול ילד לכל אירוע על סמך סוג הטיפוס והחשיבה שלו. "איך לעזור לילדך להיות שמח ומצליח"  כתוב בשפה מלאת חיים ומעניינת ובהומור רב. מיועד להורים שאכפת להם מהעתיד של ילדיהם.

יפים וגלינה שבשאי מתמחים בתחום האינטליגנציה הרגשית ושימושיה בעולם העסקים ובהתפתחות האישית' יוצרי שיטות פיתוח יכולת חשיבה לא סטנדרטית במבוגרים ובילדים.

בני הזוג שבשאי הם בעלי ניסיון בן יותר מ-15 שנה בהנחיית תכניות לימוד' הם חברים באיגוד האניאגרמה הבינלאומי IEA והם גם הקואצ'רים האישיים של מנהלים בכירים ובעלי חברות, כמו  KPMG International , PricewaterhouseCoopers, KanAm, ЕВА וחברות בינלאומיות אחרות עם השנים הקימו את המרכז לבריאות רגשית "Amograce" ועוד מספר מוסדות להתפתחות אישית. יחד חיברו כ20 ספרים.

יפים וגלינה שבשאי "טיפוסי גוף – טיפוסי חשיבה" 618 עמודים, ו-"איך לעזור לילדך להיות שמח ומצליח" 283 עמודים. 
הוצאת "ניב ספרים", עיצוב הכריכה: רותם סקיף
להשיג בחנויות הספרים.

כל מי שירכוש הספר יהיה זכאי לפגישת יעוץ של 30 דקות במתנה!
לתיאום: כריסטינה רוטשילד 050-6722401


© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים