כדי שלא תלכו לאיבוד בחו"ל: ייעוץ מס לפני רילוקיישן

נדל"ן והשקעות :  |   | 1/5/2020
דרוג:

המעבר מארץ אחת לשניה הוא מכיל בתוכו סוג של התרגשות וגם חשש לא קטן, בעיקר כשמדובר ברילוקיישן. עד כה היינו רגילים לסגנון אנשים מסוים, לחברה מסוימת למקום מגורים בו ידענו היכן כל דבר נמצא והשליטה הייתה בידינו. אך כעת שמבצעים מעבר כזה כדאי מאוד להיות ערוכים מראש ולנחות ברגל ימין ובתחושת שייכות כמה שניתן בארץ החדשה.

 

להתייעץ עם מקצוענים

 
אתם וודאי מכירים את זה בכל נושא, כאשר רוצים לדלות מידע או להבין יותר לעומק על נושא כזה או אחר. הולכים להתייעץ עם מי שמומחה ומבין בתחום. למה? משום שכך ניתן לקבל אינפורמציה מדויקת יותר ונכונה ובעיקר פרקטית על הנושא.
אותו הדבר בתחום הרילוקיישן, כדי לבצע את המעבר הכי חלק שאפשר, פניה למומחים בתחום בלינק זה יכולה לחסוך הרבה תלאות בדרך. כך למשל בחירה בייעוץ מס לפני רילוקשיין יכול להיות מועיל במיוחד איך?

יועץ מס מבין היטב את התמונה הכללית ויכול לסייע בכל נושא הקשור לרשויות המס גם בישראל וגם במדינה אליה מבצעים רילוקיישן.
 למשל אם יש לכם ילדים שאיתם אתם עושים את השינוי המקומי ועוברים יחד למדינה אחרת, אז הם צריכים לקבל קצבת ילדים. אבל מה הסכום שהם מקבלים? ומה התנאים לקבלת קצבה וכן הלאה? פה יועץ מס יכול לתת את כל התשובות ולהדריך אתכם צעד אחר צעד ובכך תדעו בדיוק מה הזכויות שלכם.

נושא המיסים הכפולים , גם למדינת ישראל וגם למדינה אליה מהגרים – איך יודעים כמה משלמים? האם משלמים יותר מידי או פחות מידי וכתוצאה מאבדים מזכויות בסיסיות? כל אלה מטפל יועץ מס ומאפשר לכם להבין הרבה יותר בפשטות את הלך הדברים.
ייעוץ מס הוא סוג של עוגן עבורכם, בכל שאלה או מקרים לא מובנים אותו יועץ מקצועי יכול לספק לכם את התשובות ולא רק זה, הוא גם מסייע ומדריך אתכם כיצד להתנהג ולהתנהל מחוץ לגבולות הארץ, כך שתוכלו לבצע את הרילוקיישן במינימום חששות ובמקסימום הבנה.

 

איך מתנהלים מול ייעוץ מס?

 
לפני המעבר ולא ברגע האחרון בדקו למי אתם פונים ומי בעצם מייצג אתכם, לאחר שמצאתם את היועץ המקצועי שאתם מבינים אותו והוא אתכם, כעת כל מה שנותר זה להבין יותר לעומק על כל ההליך הקרוב. וזה באמצעות מפגש בינכם לביות היועץ בו הוא יסביר בדיוק לפרטי פרטים מה עליכם לעשות, אילו טפסים אתם צריכים להביא וכן הלאה.
כאשר הפרטים הרבה יותר ברורים והקרקע מוכנה לרילוקשיין שלכם, אז יהיה הרבה יותר קל להתנהל במדינה החדשה.
רילוקיישן זה אחד ההליכים המרגשים ביותר וכדאי לבצע את ההליך הזה בעזרת אדם מקצועי שיידע לכוון ולהדריך אתכם כך שתוכלו ליהנות גם מהדרך למימוש החלום שלכם.

 

© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים