מוצרי נייר ממותגים לעסקים

לבית ולמשרד :  |   | 26/1/2020
דרוג:

על שולחן המשרד שלכם, על השולחן בבית ובכל בית עסק בו תבקרו תוכלו למצוא פריטים ממותגים - זה יכול להיות מחברת, יומן, לוח שנה וכדומה. ככל, לפריטים אלו ישנו ערך רב עבור החברות המספקות אותם ברמה השיווקית. במאמר זה נסקור את חשיבות המוצרים הללו.
 

דוגמאות למוצרי נייר ממותגים וחשיבותם

מחברות ממותגות: מחברת ממותגות היא מוצר  קלאסי ונפוץ מאוד - מדובר במוצר גדול ומכיל שטח הפרסום על הכריכה.לרוב, תמצאו על הכרכיה את לוגו העסק, סלוגן, פרטי התקשרות וכדומה. לעיתים גם העמודים הפנימיים יהיו ממותגים עם לוגו החברה בחלק התחתון או העליון. חברות רבות נוהגות למתג מחברות כייון שמדובר במוצר שימושי, נייד ובעל ערך. המיתוג הוא זול ולכן זהו אחד המוצרים המומלצים ביותר לצורך מיתוג כחלק ממתנה ללקוחותכם.

לוח שנה ממותג: לוח שנה ממותג הוא מוצר גאוני אשר יוצג על שולחן הלקוחות שלכם או על הקירות, תלוי בסוג שבחרתם, יכיל פרטים אודות החברה בפתיחה והוא עלול לשלב תאריכים ואירועים מיוחדים של החברה שלכם כגון כנסים, יום הולדת של החברה ("חברת XXX חוגגת 20 שנות פעילות") וכדומה.

יומן שבועי ממותג: יומן שבועי ממותג הוא מעין שילוב של מחברת ממותגת ולוח שנה. מדובר במוצר נייד, שימושי מאוד, שטח הפרסום בו גדול וגם הוא יסייע להציג תאריכים ואירועים מיוחדים של בית העסק שלכם. ליומן ערך שימושי ארוך טווח (מקסימום שנה, תלוי בזמן אותו קיבל הלקוח שלכם) והוא משאיר אתכם בתודעת הלקוח לאורך כל התקופה.

פנקסים ממותגים: פנקסים ממותגים לרוב מגיעים עם עט ממותג. כשמדובר בעטים קיים חסרון משמעותי - המקום. בעטים לא ניתן להוסיף יותר מידי פרטים בשל בעיית הגודל וגם כי זה עלול להפוך את העט למצועצע. מאירך, מדובר באחד המוצרים השמישים ביותר עבור הלקוחות שלכם שמלווה אותם בכיס החולצה לאורך כל שעות היום.

השקיעו במוצרים הממותגים עבור הלקוחות שלכם!

אל תנסו תמיד לבחור את המוצר הזול והפשוט. זה עלול ליצור תסכול ו/או חוסר שימוש מצד הלקוח שלכם. השקיעו בעיצוב מושך שיגרום סיפוק עבור הלקוח שלכם. תנסו בעיצוב להטמיע את הפרטים שלכם בצורה גלוייה אך לא אגרסיבית מידי.
 

אילו קריטרונים חשובים בבחירת המוצרים ההמותגים שלכם?

1. איכות - כפי שציינו, מומלץ לבחור במוצרים איכותיים, גם אם הם עולים מעט יותר מהמקובל.

 
2. שימושיות - בחרו מוצרים שיספקו ערך ללקוח שלכם.
 
3. מחיר - חשוב להבין שמדובר במוצרים שיווקים עבור העסק שלכם אך עם זאת, ישנם ערוצי שיווק נוספים שתרצו להשקיע בהם ולכן חשוב לבחור במחיר נוח עבורכם שלא יחרוג מתקציב השיווק.
 

לסיכום:

אל תמעיטו בערכם של מוצרי נייר ממותגים לעסק שלכם. בחרו את המוצרים השימושיים ביותר שיספקו ערך ללקוחות שלכם. הכלילו אותם בתקציב השיווק שלכם והפיקו מהם את המקסימום.

© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים