GMAC מקבלת בברכה את אחד ממוסדות מינהל העסקים והכלכלה המובילים של פורטוגל

דרוג:

רסטון, וירג'יניה, 11 במרץ 2020, (GLOBE NEWSWIRE):

 המועצה לקבלה ללימודי ניהול למוסמכים (GMAC™), ארגון גלובלי של בתי ספר למינהל עסקים למוסמכים מובילים, הודיעה היום שאחד מבתי הספר למינהל עסקים המובילים של פורטוגל מצטרף לחברי הארגון. ההצטרפות של בית הספר נובה למינהל עסקים וכלכלה (Nova SBE) מביאה את מספר החברים הכולל של GMAC ל-229 מוסדות.

בתי הספר החברים ב-GMAC עוברים תהליך לפי הזמנה בלבד שאחראית עליו מועצת המנהלים של הארגון. לאחר מכן המועמדים משתתפים בתהליך טיפול מקיף בבקשה שעוסק בהתחייבויות הממושכות לתמוך במשימה של GMAC: לספק כלים ומידע שנחוצים לבתי ספר ולכישרונות לגילוי והערכה הדדיים.

"Nova SBE מחויב לשיפור מתמיד של לימודי ניהול מתאימים ואחראים", אמרה פרופסור ריטה קמפוס קוניה, סגנית דיקן, לימודי קדם ניסיון. "כבית ספר, אנחנו מתוכננים כפלטפורמה פתוחה, כל הזמן מחפשים דיאלוג וחילופי רעיונות ופרקטיקות מיטביות עם עמיתינו. אנחנו מאמינים ש-GMAC הוא מכנס מצוין של בתי ספר למינהל עסקים מכל העולם ואנחנו יכולים לתרום לו באמצעות הניסיון והידע שלנו, וגם להפיק תועלת מהניסיון המשותף של בתי ספר חברים אחרים".

"לימודי מינהל העסקים מתפתחים עם הקצב שכל הזמן משתנה של השוק הגלובלי, ומוסדות כמו בית הספר נובה למינהל עסקים וכלכלה מבינים את החשיבות של החדשנות בתוכן ובאופן של מה שהם מלמדים את מחוללי השינוי של המחר", אמר סנג'יט צ'אופלה, נשיא ומנכ"ל GMAC.

Nova SBE מחשיב את עצמו כקהילה של אזרחי העולם. המוסד, ששותף לחזון הגיוון של GMAC, חותר להישאר בחזית החדשנות ומכין את המנהלים והיזמים של המחר לתרום לעולם יותר פתוח, בר קיימא וכלילתי. הפייננשל טיימז דירג את בית הספר במקום ה-22 בעולם מבחינת התואר השני הבינ"ל בניהול עסקים שלו,  במקום ה-21 בעולם מבחינת התואר השני הבינ"ל בפיננסים ובין 30 בתי הספר למינהל עסקים המובילים באירופה. Nova SBE, שעבר לאחרונה לקמפוס חדש בשכונת קרקוולוס בליסבון, להוט להציע לסטודנטים חוויית למידה מודרנית, אינטראקטיבית ועם שיתוף פעולה. כדי שתישקל חברות שלהם ב-GMAC, בתי ספר משלימים תהליך טיפול בבקשה וחייבים לקיים תהליך קבלה סלקטיבי, להציע תוכנית לתואר מסטר במינהל עסקים, נושאי ניהול או שווה ערך ולתמוך באופן פעיל במשימה של GMAC ולהשתמש בבחינה GMAT או בהערכות אחרות של GMAC כחלק מתהליכי הקבלה וההרשמה שלהם. הם גם משתתפים במימשל של GMAC, כולל הצבעה בבחירות למועצת המנהלים ועניינים אחרים שעשויים להגיע לדיון במועצה.

אודות GMAC

המועצה לקבלה ללימודי ניהול למוסמכים (GMAC) היא ארגון מכוון משימה של בתי ספר למינהל עסקים למוסמכים מובילים מכל העולם. נוסדנו ב-1953, ואנחנו מחויבים ליצירת פתרונות לבתי ספר למינהל עסקים ולמועמדים כדי שיגלו, יעריכו ויתחברו אלה עם אלה טוב יותר. אנחנו פועלים בשם בתי הספר וקהילת לימודי הניהול למוסמכים, וגם מדריכים מועמדים במסעם להשכלה הגבוהה, כדי להבטיח שמגלים את כל הכישרונות.

GMAC מספקת מחקר ברמה עולמית, הזדמנויות להתפתחות אישית והערכה לענף לימודי הניהול למוסמכים, שמיועדים לקדם את האמנות והמדע של הקבלה ללימודים. הבחינה Graduate Management Admission Test™ (GMAT™) שבבעלות וניהול GMAC היא ההערכה לבתי ספר למינהל עסקים למוסמכים שנעשה בה השימוש הרחב ביותר, ומכירים בה ביותר מ-7,000 תוכניות ברחבי העולם. הערכות אחרות של GMAC הן  הבחינה NMAT by GMAC™ (NMAT™), לכניסה לתוכניות מינהל עסקים למוסמכים בניגריה, הודו, דרום אפריקה והפיליפינים וה-Executive Assessment (EA), שתומכת בצורכי הקבלה של יותר מ-160 תוכניות ברחבי העולם. פורטל הדגל שלנו למשאבים ומידע ללימודי ניהול למוסמכים, www.mba.com, מקבל 7 מיליון ביקורים ייחודיים בשנה וכולל את כלי ההתאמה Program Finder ואת שירות החיפוש GMASS™, טכנולוגיה מבוססת נתונים שעוזרת לחבר מועמדים ובתי ספר למינהל עסקים. הפלטפורמות האלה הן חלק מ-GMAC Connect, חבילת שירותים שעוזרת לבתי ספר למשוך תלמידים באמצעות פתרונות גיוס שמשלבים בין בינת השוק, הנתונים, ההגעה ונקודות המגע עם המועמדים שלנו. חברות הבת של GMAC כוללות את חברת ההוצאה לאור המקוונת הבריטית BusinessBecause, יעד עתיר תוכן שעוזר לתלמידים לזהות את בתי הספר למינהל עסקים שהכי מתאימים בשלבים הקריטיים של השיקול והבחירה במסעם, ו-MBA Tour, שתומכת בפעילות הגיוס הגלובלית של בתי הספר למינהל עסקים על ידי ארגון אירועים שמתמקדים בלימודי מינהל עסקים ברחבי העולם.

GMAC הוא ארגון גלובלי עם משרדים בסין, הודו, סינגפור, בריטניה ארצות הברית. למידע נוסף על הפעילות שלנו, בקרו בבקשה באתר www.gmac.com.

אודות Nova SBE

Nova SBE הוא בית ספר מוביל בתחומים של כלכלה, פיננסים וניהול באמצעות תוכניות לימודי ההסמכה, תואר שני, דוקטורט, MBA ולימודי בכירים שלו. הוא ברשימת 30 בתי הספר הטובים ביותר באירופה עם כ-3000 סטודנטים מיותר מ-70 מדינות שונות, והתוכניות שלו מוכרות על ידי הפייננשל טיימז. בית הספר חבר ב-CEMS מדצמבר 2007, וחבר בקבוצה המוגבלת של בתי הספר Triple Crown בינ"ל, בהיותו בית הספר הפורטוגלי היחידי שמסווג על ידי Eduniversal בתור "בית ספר למינהל עסקים אוניברסלי" עם חמישה דקלים של Eduniversal. הוא היה בית הספר למינהל עסקים הראשון בפורטוגל שקיבל הסמכה בינ"ל והכרה כלל עולמית בהשכלה הגבוהה. החזון הבינ"ל של Nova SBE מתבטא גם באימוץ של אנגלית כשפת ההוראה העיקרית. הדיקן הנוכחי הוא פרופ' ד"ר דניאל טראסה (Ph.D., אוניברסיטת קולומביה), שהוא גם סטודנט לשעבר בבית הספר (BSc בכלכלה 1985).

איש קשר למדיה:
Geoffrey Basye, Director of Media Relations, GMAC
+1 (703) 668-9799 or gbasye@gmac.com

© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים