כיצד לבחור שירות שליחויות בת"א?

לבית ולמשרד :  |   | 28/3/2020
דרוג:

בעולם הפרטי כאשר כל אחד מאיתנו פוגש חברות משלוחים בתל אביב העוסקות באופן פרטי כאיש הקשר של הלקוח, כשהוא עצמו רוצה לשלוח בתדירות נמוכה מסמך או חבילה, הוא כנראה ייפנה לדואר ישראל. בהשוואה לכך, אם אתם מנהלים ומתפעלים עסק פרטי, התרחשות זו עלולה להסב לו הפסדים גדולים.

ראשית כל, ההפסד התדמיתי שייווצר עקב הגעה איטית של החבילה, וכמעט ללא מעקב ראוי (ידוע כי חברות פרטיות מספקות מעקב הרבה יותר אמין מאשר שירות "בדיקת דואר רשום" שמספק הדואר) יהיה ברור מאד. שנית, אתם תאלצו לשלם לא מעט על שירות זה, דבר שיתקיים גם בחברה הפרטית, אבל שם יש לכם גמול אמיתי לתשלום:

1. אתם קובעים באיזו שעה המשלוח יגיע, בעזרת מילוי תעודת משלוח מתאימה.
2. אתם יכולים לקבוע כי שליח אקספרס יספק משלוחים מהיום למחר.
3. אתם יכולים להזמין משלוח אקספרס עוד יותר מהיר בדמות משלוחים מהיום להיום.

כמובן שכל עבודה מבוצעת לא רק בזריזות, אלא ברמת מקצועיות גבוהה מאוד ובשקיפות מלאה עבורכם כלקוחות - עוקבים.
 

מה עלינו לבחון טרם בחירת חברת משלוחים?

בזמן זה כשאתם יודעים כיצד לנסח מכרז לחברת שליחויות, זאת הדרך ליצור קשר ישיר עם חברות המשלוחים אשר הגישו מועמדות. כדי להחליט איזו חברת שליחויות מתאימה, אתם מוכרחים לבצע בדיקה ולעבור על כל הניירת והמסמכים של המכרז שהגשתם ולוודא כי כל הדרישות תואמות.

טיפ חשוב: עברו על כל הנתונים מבלי להיות אדישים ובחרו בקפידה את חברת השליחויות איתה אתם הולכים לעבוד באופן שוטף הן מבחינת השירות והן מבחינת המחיר מכיוון שיהיו לכך השלכות משמעותיות בעתיד.
 

שליחויות בתל אביב - למה זה שירות כ"כ חשוב?

מדוע שליחויות במשך כל היממה זה נושא בעל משמעות רבה במיוחד בתל אביב? כי תל אביב היא לא כפר או עיר קטנה, זו עיר שיש בה שעת עומס משמעותי הרבה יותר בהשוואה לרוב ערי העולם, עם עורקי תחבורה בודדים ועומסים כבדים, אתם חייבים שירותי משלוחים בתל אביב שיודעים להתנייד בה היטב וידעו תמיד למסור את מה שצריך בזמן מקצה אחד של העיר אל קצהּ. נושא המסביב לשעון ייצור אפשרות לחברה לפעול בלי הגבלה ולצאת מהמקום שלכם תוך הבטחת משלוח מהיר, יעיל, כזה שבאמת מתאים עבורכם.
 

הדברים שחשוב לבדוק כשמזמינים חברת שליחויות

אחראים על הרכש בארגון כלשהו? אחד מהמטלות המשמעותיות היא כמובן לדעת עם איזו חברת שליחויות לעבוד באופן שוטף. ידוע לכל כי השירות של חברת שליחויות הוא מרכזי בכל חברה או עסקים פרטיים כאלו ואחרים, שבגלל היקף השירות לו הם זקוקים מבחינת המשלוחים ללקוחות שלהם אין ביכולתם לשים את כל מבטחם בחברת הדואר הרשמית של ישראל. מדוע השירות הנ"ל עדיין כדאי? מכיוון שמכרזים אינם רק לשם הטקס של בחירת החברה.

זקוקים לשירות שליחויות מהיום למחר? או שבכלל זקוקים לשירות משלוחים מעכשיו לעכשיו? האם מתכוונים לביצוע משלוחים מסביב לשעון או רק בשעות העסקים? את הנקודות הללו כדאי להעלות במכרז על ידי מסמך שיפורסם בתוך הגורמים הקשורים, וכך לא תופתעו: אך ורק חברות של שליחויות אשר תואמות את הצרכים שלכם תשלחנה מועמדות.

© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים