סרמו מדווחת על היעילות של הידרוקסיכלורוקווין

דרוג:

ניו יורק, 2 באפריל 2020, (BUSINESS WIRE):

בלבול רב, דוחות סותרים, בדיקות לא עקביות ושימוש מחוץ להתוויה בתרופות קיימות וניסיוניות גרמו לכך שאין מקור מידע אחד מהחזית. כדי ליצור מסד ידע מרכזי ודינמי, Sermo, החברה הגלובלית הגדולה ביותר למשאלים רפואיים ופלטפורמה חברתית לרופאים, השתמשה ביכולות שלה כדי לפרסם תוצאות של מחקר על קוביד-19 עם יותר מ-6,200 רופאים ב-30 מדינות. המחקר הושלם בשלושה ימים. הנתונים כוללים אפשרויות נוכחיות של טיפול וטיפול מונע, העיתוי של שיא ההתפרצות, בחירות אתיות, היעילות של התגובות הממשלתיות, ודברים רבים אחרים. גלי מחקר מרובים כולל התעמקות רבה יותר בטיפולים ייערכו בשבועות הקרובים. כדי לצפות בתוצאות ובמדינות בקרו באתר sermo.com.

ממצאים חשובים; Sermo Real Time Barometer *:

טיפולים ויעילות

 • שלושת הטיפולים השכיחים ביותר שנרשמו בקרב המטפלים בקוביד-19 הם 56% שיכוך כאבים, 41% אזיתרומיצין ו-33% הידרוקסיכלורוקווין.
 • השימוש בהידרוקסיכלורוקווין בקרב המטפלים בקוביד-19 הוא 72% בספרד, 49% באיטליה, 41% בברזיל, 39% במכסיקו, 28% בצרפת, 23% בארה"ב, 17% בגרמניה, 16% בקנדה, 13% בבריטניה ו-7% ביפן.
 • הידרוקסיכלורוקווין נבחר באופן כולל כטיפול היעיל ביותר בקרב המטפלים בקוביד-19 מרשימה של 15 אפשרויות (37% מהמטפלים בקוביד-19).
 • 75% בספרד, 53% באיטליה, 44% בסין, 43% בברזיל, 29% בצרפת, 23% בארה"ב ו-13% בבריטניה.
 • שני משטרי הטיפול הכי נפוצים של הידרוקסיכלורוקווין היו:
 • (38%) 400 מ"ג פעמיים ביום ביום הראשון; 400 מ"ג פעם אחת ביום במשך חמישה ימים.
 • (26%) 400 מ"ג פעמיים ביום הראשון; 200 מ"ג פעמיים ביום במשך ארבעה ימים.
מחוץ לארה"ב, היה שימוש שווה בהידרוקסיכלורוקווין בחולים מאובחנים עם תסמינים קלים עד חמורים ואולי בארה"ב השימוש הכי נפוץ בו היה בחולים מאובחנים בסיכון גבוה. בכל העולם, 19% מהרופאים רשמו הידרוקסיכלורוקווין או ראו שימוש בו כטיפול מונע לחולים בסיכון גבוה, ו-8% לחולים בסיכון נמוך.

גל ההתפרצות השני

 • 83% מהרופאים בכל העולם צופים התפרצות גלובלית שנייה, 90% מהרופאים בארה"ב אבל רק 50% מהרופאים בסין.

זמן בדיקות ממוצע

 • בממוצע בדיקות בארה"ב לוקחות 4-5 ימים, ו-10% מהמקרים מחכים יותר מ-7 ימים.
 • 14% מהרופאים בארה"ב ויותר מ-50% בכל אירופה ויפן מדווחים על קבלת תוצאות תוך 24 שעות; בסין 73% מהרופאים מקבלים בדיקות בחזרה תוך 24 שעות, ואילו 8% מקבלים בדיקות בחזרה תוך שעה.

סדר העדיפויות בטיפול במקרה של מחסור במכשירי הנשמה

 • בכל המדינות חוץ מסין, הקריטריון המוביל בהחלטה מי יקבל מכשיר הנשמה ראשון היה חולים עם סיכויי ההחלמה הגבוהים ביותר (47%), לאחר מכן אלה שהכי חולים ובסיכון הכי גבוה למות (21%) ואז כוחות המענה הראשוני (15%).
 • בסין סדר העדיפויות היה הפוך כי הכי חולים ובסיכון הכי גבוה למות קיבלו מכשירי הנשמה.
 • כוחות המענה הראשוני היו יותר חשובים בארה"ב.
 • בצרפת, יפן ואיטליה נתנו עדיפות לגיל.
 • בברזיל ורוסיה נתנו עדיפות לחולים בסיכון גבוה יותר.

מועד השיא והגבלות

 • בארה"ב 63% מהרופאים ממליצים שההגבלות יוסרו בעוד שישה שבועות או יותר מעכשיו ו-66% מאמינים שהשיא יהיה בעוד 3-4 שבועות לפחות.

"זה אוצר של תובנות גלובליות לקובעי מדיניות. לרופאים צריכה להיות יותר השפעה על אופן ההתמודדות עם הפנדמיה הזאת וגם יכולת לשתף מידע במהירות ביניהם ועם העולם", אמר פיטר קירק, מנכ"ל סרמו. "בגלל צנזורה על המדיה והקהילה הרפואית במדינות מסוימות יחד עם מחקרים מוטים ומתוכננים גרוע, פתרונות לפנדמיה מתעכבים. אנחנו מזמינים את הרופאים בעולם לתרום כדי לעזור ליידע את קובעי המדיניות, עמיתיהם והציבור".

*התוצאות מספקות לרופאים תצפיות אבל אינן תחליף להנחיות רפואיות רשמיות.

מתודולוגיה

התוצאות מדווחות למדינות פרטניות עם גודל מדגם מינימלי של 250. גודל מדגם כזה מספק הערכות נקודתיות עם דיוק של +/- 6% ברמת סמך של 94%. שלושים המדינות שכלולות במחקר הן ארצות הברית, קנדה, ארגנטינה, ברזיל, מכסיקו, גרמניה, איטליה, בריטניה, צרפת, ספרד, בלגיה, הולנד, שוודיה, טורקיה, פולין, רוסיה, פינלנד, אירלנד, שווייץ, אוסטריה, דנמרק, נורבגיה, יוון, טאיוואן, יפן, דרום קוריאה, אוסטרליה, סין, הודו והונג קונג. לא הוצע תמריץ למשיבים.

אודות סרמו

סרמו היא החברה הגדולה ביותר לאיסוף נתונים רפואיים ופלטפורמה חברתית לרופאים, שמגיעה ליותר מ-1.3 מיליון אנשי רפואה ב-150 מדינות. הפלטפורמה מאפשרת לרופאים לדבר בעילום שם על רפואה מהעולם האמיתי, לסקור אפשרויות טיפול דרך פלטפורמת דירוג התרופות הקניינית שלנו, לפתור במשותף מקרים של חולים ולהשתתף במחקרי שוק רפואיים. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר sermo.com.

© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים