טיפים לבחירת מוסד לימוד לעיצוב פנים

לימודים והשכלה :  |   | 22/4/2020
דרוג:

בשנים האחרונות תחום לימודי עיצוב פנים התפתח מאוד. יותר ויותר אנשים בוחרים ללמוד את המקצוע המשלב אמנות עם פרקטיקה, ובעל פוטנציאל רווח גדול. רבים המתעניינים בלימודי עיצוב פנים, מתלבטים היכן ללמוד את התחום ולאיזה מוסד לימודים מומלץ לגשת. מדובר בהחלטה שיש לקבל אותה בכובד ראש לפני ההרשמה למוסד הלימודים. להלן שלושה טיפים לבחירת מוסד ללימודי עיצוב פנים.
 

מוניטין מוסד הלימודים

חשוב מאוד לווודא מהו המוניטין של בית הספר לעיצוב פנים. האם הוא נחשב יוקרתי בענף עיצוב הפנים או שאינו מוכר כלל? מי מלמד את הקורסים - האם אילו מורים בעלי השכלה אקדמית בלבד, או מעצבי פנים מנוסים ומקצועיים? עדיף לבחור במוסד שלפחות חלק מהקורסים שלו מועברים על ידי מעצבי פנים שידעו לכוון את התלמידים ולהעניק מהידע שצברו בתחום. בנוסף לכך, כדאי לבדוק המלצות וחוות דעת על מוסד הלימודים שמופיעות בגוגל ובעמודי פייסבוק בנושא עיצוב פנים.
 

רלוונטיות

קורס מוצלח בתחום עיצוב הפנים, הוא קורס שמותאם לעולם האמיתי. יש לבחון את נושאי הלימוד והמבנה של הקורס. האם הקורס משלב גם פרקטיקה או שהוא מבוסס על ידע תיאורטי בלבד? חשוב מאוד שקורס עיצוב הפנים יהיה מעשי ושימושי ולא רק אקדמי, ישלב תרגול מקצועי ויקנה מיומנויות בעיצוב חללים שונים.
 

הצלחה בשוק העבודה

מוסד לימודים טוב צריך להכין את הבוגרים שלו לעבודה בתחום עיצוב הפנים. אחרי הכל, עם כל הכבוד לידע הרב שמעניק הקורס, המטרה היא לצאת מהלימודים כשהדלתות פתוחות ועם עבודה ביד. לכן, מומלץ לברר מול מוסד הלימודים היכן עובדים בוגרי קורס עיצוב הפנים ועד כמה הם מצליחים בענף. בנוסף, יש לבדוק האם המוסד מציע הכנה לשוק העבודה או שהוא זורק את הבוגרים ישר למים. ישנם מוסדות לימוד המציעים שנת סטאז׳ מעמיקה הכוללת עבודה עם לקוחות אמיתיים, דבר שמסייע מאוד לשיווק עצמי ולהצלחה בתחום.

סטודיו ברברה ברזין הינו בית ספר בוטיק ללימודי עיצוב פנים השם דגש גבוה על פרקטיקה והכנה לעבודה. לברברה ניסיון של 40 שנה בתחום עם מאות בוגרים שסיימו את הלימודים בהצטיינות והיום עוסקים בעיצוב פנים הן כשכירים והן כעצמאים.


© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים