5 סיטואציות נפוצות בהן מנעולן יכול לעזור לך- מנעולן מומלץ בקריות

דרוג:

מקצוע המנעולנות הוא אחד המקצועות שאנו לא בהכרח מודעים לקיומו, עד שאנו ממש זקוקים לו. אז כדי לא להשאיר ספק לעת צורך, אספנו עבורך חמש סיטואציות יומיומיות בהן מנעולן מקצועי יספק את המענה הטוב ביותר ובזמן הקצר ביותר.

ננעלת מחוץ לאוטו או לבית

לא נעים להודות, אבל הסיטואציה המביכה הזו מתרחשת יותר משהיינו רוצים. אז אולי הפעם זה האוטו ולפני שנה מצאת את עצמך ללא מפתח לבית לאחר שגם הרזרבי נסע עם הילדים לסבא וסבתא. במקרה כזה, כדאי לחפש ברשת אחר מנעולן מומלץ וזמין. יש לעשות חיפוש לפי אזור המגורים. חיפוש אחר מנעולן מומלץ בקריות יקדם אתכם לפתרון מהיר ויעיל יותר בקריית אתא או בקרית מוצקין, ולא זה שקיבל אינסוף המלצות ונמצא בבאר שבע.

בסיום תהליך שיפוץ

בין אם קיבלת דירה מקבלן או שנעשו בה עבודות שיפוץ לתקופה ששהית מחוץ לבית. הדלת נשארת פתוחה והפקדת את המפתחות לביתך אצל הקבלן, עם כל האמון הנדרש לכך. אולם, בשל היעדרותך ומעצם העובדה שהבית הפך להיות מאין תחנת רכבת עבור אנשי מקצוע מכל תחום השיפוץ – חשמל, חיפויים, עיצוב, אינסטלציה וצביעה – תחושת הביטחון עלולה להתערער. שכפול מפתח נעשה בקלות רבה ולא נדרשים מסמכי בעלות על הבית כשרוצים לשכפל אחד.
לכן, החלפת מנעולים בדירה היא צעד קטן בחזרה למקום הבטוח ביותר עבורך.

ילד שננעל בתוך מכונית או חדר בבית

כחלק ממשחק או בתמימות גמורה – ילדים עלולים לנעול עצמם בחדרים או רכבים מבלי לדעת כיצד לפתוח את הדלת ולהשתחרר. כשמדובר ברכב, הסכנה ברורה. עומס החום המתגבר ומפלס הלחץ עושים את שלהם. במקרה כזה ניתן לשבור חלון או לנסות להסביר לאט ובבהירות כיצד להשתמש במפתח או בשלט המתאים לפתיחת הדלת. במקרה שלא ניתן – מנעולן מקצועי יבין את חומרת המצב ויגיע עד אליך, בכל מקום ובכל שעה עם כל הכלים הדרושים.

פגיעה ברכב המנטרלת את מנגנון הנעילה

אם חלילה עברת תאונת דרכים או שהרכב נפגע בחניה ובשל הפגיעה מנעול הרכב נוטרל ולא ניתן לפתוח את הרכב – לא מבפנים ולא מבחוץ. במקרה כזה, מלבד לנסות לשבור חלון ולחלץ את עצמנו, האופציה הטובה ביותר היא חיפוש מהיר של מנעולן בסביבה שיסייע בחילוץ, או, לחלופין, שיאפשר כניסה לרכב.

במעבר דירה ולא כל המפתחות נמצאים ברשותך

לא פעם במעברי דירה אנו מחליפים שוכרים שהחליפו שוכרים וכך במשך השנים. טבעי שלא כל המפתחות ישרדו את החלפת הידיים במרוצת השנים. כשמדובר בסורגים שמפרידים בינך לבין חבלי הכביסה או מרפסת שירות – שירותיו של מנעולן יכולים להקל משמעותית על איכות החיים.
יש עוד אינספור סיטואציות שיכולות לקרות לנו – חלקן מהוות מצב חירום וחלקן עבור איכות החיים שלך. לכאן או לכאן, יש תקלות שכדאי להשאיר לבעלי המקצוע בתחום, כדי להימנע מפגיעה בדלת, חלון או רכב.

© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים