"מסע בשלוש מזוודות" - לי גרנות רומי

דרוג:

לי גרנות רומי איבדה את אימה, אולצה לעבור לפלורידה עם אביה החדש שהתחתן מחדש במהירות, היא אושפזה במוסדות פסיכיאטרים, נמלטה, נעצרה בבית קולנוע, ושרדה לספר על הכל באוטוביוגרפיה מטלטלת חדשה בשם "מסע בשלוש מזוודות" היוצא לאור בימים אלו. 

לי את הבשורה. צעקה של בכי פורצת מגרוני. שלושתנו בוכים. אבא מחבק אותי ורביב ממשיך לנהוג אל הבית שלנו, ברחוב שיפר בפתח תקווה. נסיעה קצרה מכפר סירקין, אך בראשי היא נמשכת שעות. אנחנו בקושי מדברים בנסיעה הזו, אחרי הבשורה. מה יש לומר? רעש לבן בוקע מהרדיו. אפילו הוא לא יודע מה לומר או שאנחנו לא יודעים מה לשמוע.
'

לי גרנות רומי הייתה ילדה בת שתים עשרה כאשר קיבלה את הבשורה על אובדן אימה, בכך איבדה גם את עצמה ואת ילדותה. בזמן ההיריון עם בתה הבכורה יצאה אל מסע בעקבות עברה. בין קירות אטומים ובעד סורגי ברזל היא מפלסת דרך אל סדקים של אור; נופלת וקמה, מאבדת ומוצאת, צורחת ודוממת; אך אף פעם לא עוצרת. בספר ביכוריה היא שוטחת את סיפורה הטראגי הכולל אשפוזים בכפיה, חטיפות, התעמרות, התעללות, אלימות כלכלית, אלימות פסיכולוגית ועוד... אך כיום, כשהיא מביטה בבתה המחייכת אליה היא יודעת שהגיעה למקום בטוח.

"מסע בשלוש מזוודות " מאת לי גרנות רומי 2020 עורכת: סיגל זיו

מחיר: ספר מודפס: 94 ש"ח. ספר דיגיטלי: 55 ₪.  160 עמודים.  
גרפיקה: לי גרנות רומי. ניתן להשיג בנטבוק,  בקישור: https://www.netbook.co.il/Book.aspx?id=12071

 © כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים