מהם היתרונות בהוצאת רישיון קבלן רשום?

נדל"ן והשקעות :  |   | 27/10/2020
דרוג:

בישראל פועלים עשרות אלפי קבלנים מתוכם רק כ-12 אלף רשומים בפנקס הקבלנים. הסיבה המרכזית לכך היא כי במקרים רבים אין כל מניעה חוקית לספק עבודות קבלניות ללא רישום מסודר בפנקס. עם זאת, לאור התחרות האינטנסיבית בענף, חשוב שיעמדו לרשותך כלים  שיאפשרו לך להישאר תמיד צעד אחד לפני כולם. הרישום בפנקס מביא עמו יתרונות רבים לקבלנים בכל תחומי העיסוק והזדמנות לקידום משמעותי בקריירה. אז מדוע מומלץ לבצע רישום בפנקס בהקדם? אספנו כמה מהסיבות העיקריות.

1. כי החוק דורש זאת במקרים מסוימים: על אף שבאופן גורף אין דרישה חוקית להירשם בפנקס, ישנם קבלנים מסוימים המחויבים ברישום. ככל שהיקף העבודה שלך בענף הראשי עולה על 90,471 ₪, או 47,255 ₪ בענף המשני, חלה החובה להירשם בפנקס. גם קבלנים בתחום עבודות השלד מחויבים להירשם. עבודה ללא רישום במקרים אלו עשויה לגרור עונשים כבדים.

2. כי נוכל ליהנות מכוח עבודה משתלם יותר: קבלנים רשומים רשאים להעסיק עובדים זרים ומהרשות הפלסטינית. מדובר בכוח עבודה משתלם, מקצועי ובעל הכשרה שיכול לאפשר לך להפיק את המרב מכל פרויקט. זהו אחד מהיתרונות החשובים והבולטים ביותר שיכולים לעשות את כל ההבדל בעתיד המקצועי שלך.

3. כי טווח האפשרויות שלנו מתרחב: כדי להגיש הצעות למכרזים בפרויקטים ממשלתיים, נהיה חייבים להירשם בפנקס כקבלנים רשומים. בין אם מדובר בתעשיות ביטחוניות או בעבודה מול רשויות מוניציפליות, העבודה מול הרשויות מביעה עמה יוקרה והזדמנויות לקדם פרויקטים רחבי היקף ובסכומים גבוהים. זהו ניסיון חשוב שעשוי להעיד לא מעט על המקצועיות שלך. בנוסף, חשוב לזכור כי לקוחות רבים, פרטיים וציבוריים כאחד, מעדיפים לעבוד עם קבלן רשום. הפנקס פתוח לרשות הציבור וכל אחד מלקוחותינו יוכל לבדוק ולהיווכח בעצמו כי אנו אכן רשומים שם. במובן הזה, הרישום בפנקס הוא תעודה חשובה להכשרה והניסיון שלנו ומבדילה את אנשי המקצוע המיומנים מהחובבנים וחסרי הניסיון.

4. כי הרישום הוא ערובה לאמינות ויושרה: קבלנים שהואשמו בפלילים, בעיקר בתחום הרשלנות או ההונאה, אינם רשאים להירשם בפנקס. בנוסף, אנשי מקצוע בעלי עבר של חדלות פירעון ופשיטות רגל לא יוכלו להגיש בקשה לרישום. קריטריון זה מהווה כלי סינון חשוב ומבטיח לאלו שישכרו את שירותינו כי עברנו המקצועי הינו נטול רבב ואנו נוהגים בהגינות ובאמינות. הגושפנקא שאנו מקבלים ממשרד הבינוי והשיכון נוטעת ביטחון בלקוחות שלנו ומעלה משמעותית את הסיכויים לכינון שיתופי פעולה נרחבים.

5. סיוע מקצועי יקל משמעותית על התהליך: תהליך הרישום בפנקס עשוי להיות מורכב וארוך. לכן, מומלץ להיעזר באנשי מקצוע מנוסים ומיומנים בתחום. קבלניסט רישום קבלנים מסייעת לקבלנים רבים בישראל לעבור את התהליך המורכב והסבוך וליהנות מכלל היתרונות העומדים לרשותם של קבלנים רשומים בישראל. הניסיון המקצועי רחב ההיקף שלנו מאפשרים לנו לקדם את הבקשה שלך במהירות וביעילות.

© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים