מה בין עיצוב בתים לבין סגנון חיים?

לבית ולמשרד :  | well done | 25/12/2020
דרוג:

בין עיצוב הבית לעיצוב מלתחת בגדים הרבה מאוד קווים משיקים: ארון הבגדים שלנו משקף את האופי, הטעם האישי שלנו וכך גם סביבת המגורים, בבואנו לשדרג את פריטי האופנה – אנחנו מוסיפים אקסוסריז שונים שמעניקים טאץ ייחודי ללוק וכך גם בעיצוב הבית, אביזרים משלימים עושים את ההבדל. בבואנו ליצור מרחב פרטי, אנחנו מעניקים המחשה וביטוי ל"אני הפנימי" שלנו.

מי שאוהב רוגע ושקט יעדיף עיצוב פנים מינימליסטי, נקי בעל קווים ישרים, חובבי הפסטורליה והטבע יחפשו את הריהוט הכפרי, העץ המגולף, המאסיביות, מי שאוהב עירוניות ומשתוקק לקצב החיים ימצא את מבוקשו בעיצוב אורבאני, תוספת של מתכת, פרזולים, זכוכית בטון מוחלק. אז איך מתחבר הלייף סטייל שלנו לעיצוה הבית? לפניכם מספר דגשים באדיבות מעצבת הפנים זוהרה קליין

 

מתחילים בבדק בית – "מבחן עצמי"

ראשית, חשוב למפות את הצרכים שלכם במסגרת הביתית, כדי להבין על מה לתת דגש מובהק. כך למשל, אם אתם חובבי אירוח, רוב הסיכויים שתעמידו במרכז העניינים של הבית את הסלון, פינת האירוח, המטבח, אם אתם עובדים מהבית והבית הוא המשרד שלכם, יתכן ותרצו להבליט את חדר העבודה, פינת המתנה, מעבר ללקוחות וכולי, אם אתם בית משפחתי והילדים עוד קטנים יחסית, יתכן ותרצו לעצב עבורם חדר משחקים חלומי ומרחב להשתובבות. זרימה נכונה בבית, הגדרה מדויקת של החללים והמעבר ביניהם יאפשר לכם להרגיש בנוח בסביבה שלכם. ישנן כיום הרבה מאוד סגנונות עיצוב והשאלה הנשאלת היא האם תרצו לחבר ולשלב ביניהם או ללכת על קו אחיד שעובר כחוט השני ברחבי הבית. לעיתים תרצו להפריד כל חדר בסגנון אחר וכך ליהנות מכל העולמות בבית אחד ולעיתים תעדיפו לשמור על מוטיבים קבועים שחוזרים בחללים השונים וכך יוצרים סינרגיה. בכל מקרה, תוכלו לבחור מראש לאיזה סגנון אתם מתחברים ואיזה סגנון משקף את אורח החיים שלכם – הקלאסי, הטבעי, האורבאני ועוד. ולכן כדאי ומומלץ לקחת מעצבת פנים מקצועית בכדי שתישמר התחושה האינטימית ושתגיעו הבית, תדעו שהגעתם למקום שתפור עליכם.
 

הפריטים שמשדרגים את האווירה

אווירה היא השאיפה המרכזית בעיצוב בתים ולכן, חשוב מאוד לשאוף לאווירה שמשקפת את הווי חייכם או היא זו שתשרה עליכם את השקט,היצירתיות שאתם מחפשים ליצור בסביבת המגורים שלכם. אחרי שבחרתם את הפריטים הדומיננטיים במרחב – מטבח מתוכנן היטב, אמבטיה, מיטה, סלון עם מערכות הישיבה, ארונות בגדים וכולי – הגיעה העת להוסיף אביזרים שיתנו את הטון ויבטאו את טביעת החותם שלכם הדיירים – אלה יכולים להיות גופי תאורה מעוצבים, מדפים דקורטיביים, אגרטלים מסוגננים, וילונות בטקסטורות עשירים ובצבעוניות מתפרצת, שטיח מיוחד, כריות נוי, פסלים שאספתם ברחבי העולם ועוד אלמנטים ודקורציות שמוסיפים אווירה אישית וייחודית לבית.


© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים