Aman Residences ו-Janu Tokyo מדגישים את פרויקט טורנומון-אזבודאי

דרוג:

טוקיו, 18 בפברואר 2021, (BUSINESS WIRE):

Mori Building Co., Ltd., המפתחת המובילה ביפן של נוף עירוני, הודיעה היום שהיא תשתף פעולה עם אמאן, המפעילה של מלונות ואתרי נופש יוקרתיים מגוונים מהמעלה הראשונה, בפרויקט הפיתוח העירוני מחדש טורנומון-אזבודאי, פרויקט פיתוח עירוני מחדש גדול שיחדש שטח גדול של מרכז טוקיו כשיושלם ב-2023. שתי התוצאות העיקריות מהשותפות יהיו בית המגורים הממותג Aman Residences, Tokyo, ומלון היוקרה Janu Tokyo, המותג האח של אמאן, שיהיה הופעת הבכורה של המותג Janu ביפן.

שינגו צוג'י, נשיא ומנכ"ל מורי בילדינג, אמר: "טוקיו חייבת להוסיף לכוח המשיכה שלה כדי להצליח בתחרות שלה עם הערים המובילות בעולם. מורי בילדינג משלבת ידיים עם אמאן, שמפעילה אתרי נופש מהמעלה הראשונה, כדי לספק סביבת מגורים ומלון מובילים בעולם שלא דומים לשום דבר שנראה אי פעם בטוקיו, בהם אנשים ישיגו הרמוניה עם הטבע וגם יתחברו עם אנשים אחרים ויתנו להם השראה באמצעות יצירתיות. על ידי המימוש של צורה חדשה זאת של "שלומות עירונית", מורי בילדינג תחזק את כוח המשיכה של טוקיו".

ולדיסלב דורונין, יו"ר ומנכל אמאן ו-Janu, אמר: "השקת ה-Aman Residences העירוני הראשון ביפן היא רגע של ציון דרך בהיסטוריה של אמאן ומראה את הקשרים הקרובים והסימביוזה של המותג שלנו עם המדינה הזאת והתרבות המיוחדת הנהדרת שלה. העבודה עם המפתחת המובילה מורי בילדינג, והיותנו חלק מפרויקט טורנומון-אזבודאי, יאפשרו לנו להחיות את פרויקט הפיתוח החמישי של אמאן ביפן, והפעם להציע מקום מפלט קבוע לבעלים וגם גישה בלעדית לסגנון החיים של אמאן. יתר על כן, הוא ייצור את הסביבה ל-Janu Tokyo. במרכז הזה של תרבות ואומנות, אנחנו רוצים לחבר את האורחים ללב של הקהילה מלאת החיים הזאת ולהציע הזדמנות לביטוי יצירתי".

Aman Residences, Tokyo - חוויית מגורים עירונית שאין כמותה

Aman Residences, Tokyo ימוקם בקומות 54-64 של מגדל A District שגובהו 330 מטר ויציע 91 יחידות מגורים במיתוג של מלון עם שירותים בלעדיים, כולל ספא של אמאן לדיירים בלבד (בערך 1,400 מ"ר). האירוח שהוא סימן היכר של אמאן - חם וצנוע - יאפשר לדיירים ליהנות מסגנונות חיים מאוד שלווים כשהם משקיפים על המטרופולין מלא החיים של טוקיו. הסגנון האדריכלי המתוחכם של המגדל הוא יצירת האומנות של Pelli Clarke Pelli Architects (ארה"ב) ועיצוב הפנים נעשה על ידי Yabu Pushelberg (קנדה).

Janu Tokyo - הופעת בכורה של המותג האח של אמאן ביפן

הופעת הבכורה של מותג מלונות היוקרה של אמאן Janu תהיה בקומות 1-13 של מגדל B‑2 District. המלון מתוכנן על ידי דניסטון (מלזיה) בראשותו של ז'ן-מישל גאתי. בנוסף לכ-120 חדרים יוקרתיים, שכולם מציעים נוף מצוין של ככר מרכזית שמלאה בצמחיה שופעת, Janu Tokyo יתפאר בספא הגדול ביפן (בערך 3,500 מ"ר) עם טיפולי ספא ומכון כושר, שש מסעדות, ובית קפה וברים להתכנסויות של פנאי ועסקים. Janu Tokyo יקבל בברכה אורחים מכל העולם.

אודות אמאן

אמאן הוקמה ב-1988 עם חזון של בניית מקומות מפלט אינטימיים עם האירוח הצנוע והחם של בית פרטי מפואר. הראשון, אמנפורי (מקום של שלווה) בפוקט, תאילנד, הציג את הקונספט ומאז אמאן התפתחה וכוללת 33 מלונות ואתרי נופש מאוד שלווים ב-20 יעדים ברחבי עולם, עם עוד שבעה שנמצאים בבנייה. האמאן הבא שייפתח יהיה Aman New York. ב-2020 מותג מלונות חדש, Janu - שמשמעו "נפש" בסנסקריט - נחשף. Janu מציע גרסה ייחודית של אירוח שבה קשרים אמיתיים בין אנשים, ביטוי עליז ושלומות חברתית נמצאים בליבת החוויה. Janu מיועד להביא איזון לראש וללב ולהצית מחדש את הנשמה. Janu מושק עם שלושה מלונות שכבר נמצאים בבנייה: מונטנגרו (2022), Al Ula בערב הסעודית (2022) וטוקיו (2023) וגם צנרת חזקה של מלונות עתידיים. 

אנשי קשר

שאלות מהמדיה הבינ"ל
Public Relations, Mori Building Co., Ltd.
Saori Asano
Tel +81 (0)3 6406 6606
Fax +81 (0)3 6406 9306
E-mail koho@mori.co.jp

Weber Shandwick Japan
Reina Matsushita (tel: +81 (0)80 2375 0295),
Mayuko Harada (tel: +81 (0)90 9006 4968)
or Masashi Nonaka (tel: +81 (0)80 1037 7879)
E-mail moribldg@webershandwick.com
 

מקור:  Mori Building Co., Ltd.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים