אילו פרמטרים חשוב לבדוק בעת בחירת חברה לשירותי הדברה?

לבית ולמשרד :  |   | 3/10/2021
דרוג:

כשאתם מותקפים על ידי חרקים וג׳וקים מזיקים בבית, הדרך הטובה ביותר להתמודד עם המצב בצורה יעילה, היא להזמין הביתה מדביר מומחה. יש היום חברות רבות של מדבירי מזיקים, כולן מציעות שירותי הדברה, אך איך תדעו מיהי החברה הטובה ביותר?
יש כמה דברים חיוניים שכדאי לבדוק כדי להבטיח שהמזיקים יחוסלו בצורה נכונה. זכרו, אם המזיקים לא יסולקו בצורה הנכונה על ידי המדביר, הסיכוי להדבקה חוזרת הוא גבוה.

  • ניסיון כללי
מיותר לציין שמספר השנים שבהם המדביר העצמאי או חברת ההדברה פועלים, יכול להעיד לטובה על המומחיות והיעילות שלהם. החברות המנוסות יותר עשויות לגבות אולי קצת יותר מחברה מתחילה, אבל היא אמורה להיות בעלת ידע רב יותר בנושאים הקשורים למזיקים.
חברות הדברה ותיקות משתמשות בדרך כלל בטכניקות החדישות ביותר הדרושות לחיסול פגעי המזיקים מכול הסוגים. בקיצור, יש סבירות גבוהה יותר שתהיו מרוצים מהתוצאות הסופיות כאשר תשכרו שירותי הדברה מחברה שהיא בעלת וניסיון רב.

  • חומרי ההדברה
במקרים רבים, על מנת להיפטר לחלוטין מהמזיקים, חברת ההדברה צריכה להיעזר בסוגים שונים של חומרי הדברה. זה די בסדר, אבל וודאו שהחברה תיידע אתכם על כך מראש.
כדי שזה יקרה, עליכם לשוחח עם המדביר, לשמוע ממנו באילו כימיקלים הוא מתכוון להשתמש, והאם לחומרים אלה יהיו השפעות שליליות או לא. אם מדובר בחומרים רעילים מאוד, בדקו אם המדביר יכול להשתמש במוצרי הדברה ידידותיים לסביבה, שאינם כימיים.
בנוסף, תוכלו לבקש מהחברה להציג לכם את גיליון נתוני בטיחות החומרים, ודוגמה להתוויות של כל אחד מהחומרים הכימיים בהם היא מתכננת להשתמש. אם חברת ההדברה לא מצליחה להציג בפניכם את המסמכים הללו, כנראה שעדיף לא להזמין אצלה את העבודה.

  • המלצות
לפני שאתם מתחילים להשוות בין ההצעות השונות של חברות ההדברה באינטרנט, ולבחון איזו חברה תתאים למשימה שלכם, עדיף קודם כל לשאול חברים ובני משפחה, שהתנסו בעבודה עם חברת הדברה והם ממליצים עליה, או לא.
אנשים אלה יוכלו לתת לכם משוב על האופן שבו החברה עובדת ובכך לבטל את הסיכוי שתיפלו לידיה של חברה בינונית ומטה. אחרי הכול, אף אחד מהקרובים אליכם לא ימליץ לכם על חברת הדברה שהעבודה שלה לא הרשימה אותם.

  • רישיון לעסוק בהדברה
אחד הדברים החשובים שעליכם לבדוק לפני שאתם שוכרים את שירותיו של המדביר, הוא, האם יש לו רישיון לעיסוק בהדברה או לא. כדי להבטיח שהמדביר אכן מומחה בטיפול בחומרי הדברה, חשוב מאוד להעסיק רק מדביר בעל רישיון. כבר היו דברים מעולם, ועבודת הדברה ביתית הסתיימה באסון.
כיוון שכל חברת הדברה וכל מדביר עצמאי חייבים להיות בעלי רישיון לעיסוק בהדברה, אל תדלגו על הבקשה לראות את המסמכים הקשורים לרישיון זה. הרישיון הוא גם סוג של אישור לכך שהמדביר מאומן היטב בכול הנוגע לביצוע פעולות הדברה.


© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים