השתלות שיניים בתקופת הקורונה

דרוג:

ישנן סיבות רבות לאובדן שיניים. לפעמים זה קורה כתוצאה מפגיעה פתאומית או תאונה שגורמים לאובדן של שן אחת או יותר. בפעמים אחרות זה יכול להיות בגלל גורמים כמו עששת, מחלות חניכיים או מצבים רפואיים אחרים שעלולים להשפיע לרעה על חוזק ובריאות הפה והלסת.
 
יהיו הסיבות אשר יהיו, לאובדן שיניים יש השפעה דרמטית על היבטים רבים בחיים, כולל אכילה ודיבור, אובדן ביטחון עצמי ועוד. בנוסף, ההשפעות ארוכות הטווח של מצב זה עלולות להוביל לבעיות חמורות יותר בבריאות השיניים. אמנם אתם מניחים נכון כשאתם חושבים שהשתלת שיניים צריכה להיעשות בהקדם האפשרי, אך ייתכן שיש בכם חשש כלשהו מביצוע הליכים מסוג זה בתקופת הקורונה.
 
זה בהחלט מובן, בהתחשב במחלה שהנגיף יכול לגרום לה ובכמה קריטי שנעשה כל שביכולתנו כדי למנוע את התפשטותו. למשל, הצוות שלנו ב-MALOCLINIC של ד"ר ערן פרמון נוקט בכל אמצעי הזהירות. בנוסף, יישמנו אמצעי בטיחות חדשים וציידנו את המרפאות שלנו במיטב ציוד ההגנה האישי ובקרת הסביבה כדי ליצור מרחב מוגן ובטוח לכל סוגי השתלות השיניים שמתקיימות במרפאתנו.

למה אתם לא צריכים לדחות השתלות שיניים

מלבד ההשפעה הברורה על מראה החיוך שלכם, לשיניים שאבדו יש השפעות שליליות רבות אחרות על חייכם. חסר של שן אחת או יותר עלול להקשות על אכילה ושתייה של המזונות מהם אתם נהנים, מה שעלול להוביל לירידה באיכות התזונה שלכם ובתזונה באופן כללי. שיניים שאבדו יכולות גם לעכב את הדיבור וההגייה בדרגות שונות, במיוחד אלה ליד החלק הקדמי של הפה.
 
השפעה נוספת לטווח הארוך של השיניים שאבדו היא ירידה הדרגתית בצפיפות העצם באזור הפגוע. אם לא מפקחים על כך, אובדן הדרגתי זה של צפיפות העצם יכול אפילו לגרום לאובדן שיניים אחרות באזורים הסמוכים של הלסת. באופן טבעי, מניעת בעיות מסוג זה והחזרת תפקוד מלא של הפה היא המטרה המרכזית של הליך כמו השתלת שיניים.
 
ככל שאתם ממתינים יותר לטיפול בשיניים חסרות, כך גדל הסיכון שתפתחו סיבוכים נוספים כתוצאה מכך. לכן חשוב מאוד להמשיך בדרך הפעולה המומלצת של רופא השיניים להחלפת השיניים החסרות במהירות האפשרית.

כיצד המרפאה מתכוננת להשתלת שיניים בתקופת הקורונה?

לאחר שתגיעו להליך ההשתלה שלכם, תעברו בדיקת תסמיני קורונה לפני שתעברו לחדר הטיפול כדי להיפגש עם רופא השיניים שלכם. החדרים וכל המכשירים הרפואיים עוברים חיטוי לפני כל מטופל. הרופאים מוגנים באמצעות ציוד שמיועד לכך.
 
מלבד אמצעי הבטיחות הנוספים, רוב הליך השתלת השיניים שלכם יתרחש כפי שהיה לפני מגפת הקורונה. אזור שבו אבדו השיניים יהיה מוכן לקבל את השתלים החדשים, השתלים החדשים יותקנו ואז תתחיל ההחלמה שלכם.

אל תתמהמהו בקבלת טיפולי השתלת השיניים שלכם

תמיד השתדלנו לספק את הסביבה הבטוחה ביותר לטיפול בשיניים שלכם, וגישה זו הקלה עלינו באופן טבעי להסתגל לדרישות המתפתחות של מגפת הקורונה. הבטיחות וההגנה שלכם הם בראש סדר העדיפויות שלנו, אתם תראו את הלך הרוח הזה בא לידי ביטוי בכל מה שאנחנו עושים כדי לספק לכם את הטיפול הטוב ביותר בהשתלות שיניים משקמות.
 
אם חוויתם אובדן של שיניים מכל סיבה שהיא, פנו אלינו עוד היום במרפאת MALOCLINIC של ד"ר ערן פרמון. נשמח לשוחח איתכם ולקבוע לכם פגישת ייעוץ כדי שתוכלו להתחיל בהמשך הדרך לחיוך יפה ולתפקוד של פה בריא לחלוטין.

© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים