עורך דין הגירה

:  |   | 21/3/2021
דרוג:

ישנן סיטואציות רבות בהן אנשים נזקקים לעזרתו של עורך דין המתמחה בתחום ההגירה, כדי שיחסוך להם הרבה זמן ותסכול להשגת אשרה לישראל.
אם המקרה הוא פשוט, כנראה שלא תהיה בעיה להתנהל לבד מול רשויות ההגירה, אבל אם המקרה מסובך יותר, לפעמים רק עורך דין יוכל לעזור ולהשיג לכם את האשרה המבוקשת, במיוחד בתקופת הקורונה שמערימה קשיים נוספים מהרגיל.

אם אתם לא מודעים לאפשרויות שלכם

נניח שמדובר במעסיק שמבקש להעסיק עובד או מומחה זר. חשוב לדעת שהמדינה מציעה לעובד זר אשרת עבודה מסוג ב-1, שקבלתה כרוכה במספר שלבים בירוקרטיים :
  • בקשה לרשות האוכלוסין וההגירה – לקבלת היתר העסקה לעובד זר.
  • בקשה למשרד הפנים – לקבלת אשרת כניסה מסוג ב-1.
  • בקשה לקונסוליה במדינת המוצא, להנפקת אשרת ב-1 שמאפשרת כניסה חד פעמית לארץ.
  • הארכת אשרת העבודה וקבלת ׳אישור כניסה רב פעמי׳, לאורך התקופה שבה האשרה בתוקף.
כאשר משתמשים בשירותיו של משרד עו"ד הגירה, כל ההליך הבירוקרטי מנוהל על ידי גורם מקצועי שחוסך מכם את הצורך להכיר את כל התקנות ולהתעסק בכל הניירת הנדרשת.

אם אתם בהליכים שמתנהלים בבית המשפט

אם אתם נקלעים להליכי הגירה שמתנהלים בבית המשפט, רוצו לחפש עורך דין שיעזור לכם. אם ההליכים עדיין לא הסתיימו, אם אתם בשלב הערעור, ובכלל, אם מצב ההגירה שלכם נתון בידיו של בית המשפט, לא תוכלו להגיע לשום מקום אם תמשיכו להשתמש באותן פעולות שבהן השתמשתם עד כה, ללא סיוע של עורך דין.

אם הניירת מהממת אתכם

גם בקשת הוויזה הפשוטה ביותר כרוכה במילוי טפסים ואיסוף מסמכים על מנת להוכיח את הזכאות לאשרה, וסביר להניח שתתבקשו לבצע הוראות מפורטות הקשורות לקבלת האשרה. אם תעשו ולו טעות קטנה אחת, תמצאו שהבקשה שלכם מוחזרת, מתעכבת או אפילו נדחית.
עורך דין בענייני הגירה כבר טיפל בניירת שכזו אינספור פעמים בעבר, והוא מצויד בידע ובמערכות יעילות להכנת בקשות אלה בצורה חלקה ויעילה. עורך הדין משתמש בתוכנת מחשב שבה הוא יכול להזין את המידע האישי שלכם, ולהפיק בין רגע את הטפסים הנדרשים. שכירת עורך דין יכולה להיות כדאית מאוד, ולו רק בשביל השקט הנפשי שלכם.

אם אתם נתקלים בסירובים מוזרים

ניקח לדוגמה סבא וסבתא ישראלים שהבן שלהם מתגורר שנים רבות בחו״ל והקים שם משפחה. כעת, הנכדה בכיתה יא׳ נרשמה ללימודים בפנימייה ישראלית והתקדמה. הידעתם שאם ההורה הוא ישראלי, הבת שלו נחשבת באופן אוטומטי לאזרחית ישראלית ולא יכולה לקבל אשרת כניסה לסטודנטים? ואם יש לה דרכון של מדינה שלא מאשרת כפל דרכונים, מה עושים? הזמן דוחק, הלימודים או-טו-טו מתחילים, ואין אישור לקבלת אשרת סטודנט לנכדה. מה עושים? פונים לעורכת דין, וזו מצליחה ביום אחד בלבד להסדיר את אשרת הכניסה. זה עולה כסף, אין ספק, אבל כל המכשולים מוסרים כהרף עין.

© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים