המרכז המכוון לחקר האנרגיה של מכון החדשנות הטכנולוגית הופך לראשון באזור שישכפל פולסים אלקטרומגנטיים מתגובה גרעינית בגובה רב

דרוג:

 

המרכז המכוון לחקר האנרגיה של מכון החדשנות הטכנולוגית הופך לראשון באזור שישכפל פולסים אלקטרומגנטיים מתגובה גרעינית בגובה רב

 

*המרכז משתף פעולה עם מונטנה טכנולוגיות שבסיסה בשווייץ כדי להשיג פריצת דרך סימולטורית *פעימה אלקטרומגנטית גרעינית מגבירה את האוטונומיה של תאימות אלקטרומגנטית אזורית, בדיקות הגנה מפני הפרעות

* DERCיכולה לספק תמיכה ניסיונית, מספרית ואנליטית הנדרשת כדי לאמת התקשות מדויקת של ציוד מפני איומים מרובים

 

אבו דאבי, איחוד האמירויות, 18 באוקטובר 2021, (BUSINESS WIRE):

 

המכון לחדשנות טכנולוגית (Technology Innovation Institute - TII), ליבת המחקר היישומי של המועצה למחקר טכנולוגי מתקדם באבו דאבי (ATRC-Advanced Technology Research Council), הודיע היום כי המרכז לחקר האנרגיה המכוון שלו (DERC) הפך לישות הראשונה מסוג זה באזור המסוגל לשחזר את הפולסים האלקטרומגנטיים בגובה רב (HEMP) שנוצרו במהלך תגובה גרעינית בגבהים גבוהים במעבדות התאימות האלקטרומגנטית (EMC). סימולטור הדופק האלקטרומגנטי הגרעיני מציע תשתיות קריטיות, ספקי שירותים ומוסדות מחקר באיחוד האמירויות ובאזור GCC רחב יותר באוטונומיה רבה יותר בכל הנוגע לבדיקות - פונקציה שהייתה צריכה להיות במיקור חוץ בחו"ל.

 

מעבדות EMC של DERC כוללות תא אל-הד מסוכך מודולרי המאפשר בדיקה להערכת רגישות של אלקטרוניקה לפולסים אלקטרומגנטיים תוך מתן הראיות הדרושות לכך שהם עומדים בתקנים בינלאומיים.

 

בשיתוף עם Montena Technologies, חברה מובילה בשווייץ המתמחה ביצירה ומדידה של דחפים ארעיים מהירים במתח גבוה, המדמה תופעות אלקטרומגנטיות טבעיות ואנושיות, ויצרנית מרכזית של מערכות EMP גרעיניות, DERC הזמינה מערכת לשכפול הסביבה האלקטרומגנטית הנוצרת על ידי תגובה גרעינית בגבהים גבוהים (יותר מ -40 ק"מ מעל הקרקע) במעבדה.

 

בהתייחסו לפיתוח, אמר ד"ר ריי או. ג'ונסון, מנכ"ל המכון לחדשנות טכנולוגית (TII): "בהתאם לשאיפה שלנו להמשיך לפתח פתרונות פורצי דרך המניעים פיתוח IP ומאפשרים מחקר מדעי חדשני, יכולת חדשה זו חשובה. כמוסד טכנולוגי מוביל באזור, אנו מחויבים לבנות את התעוזה המדעית, הטכנולוגית וההנדסית של איחוד האמירויות, תוך מינוף כוחן של טכנולוגיות מתקדמות כדי להפוך את עולמנו לבטוח יותר".

 

ד"ר צ'אוקי קאסמי, החוקר הראשי, המרכז לחקר האנרגיה (DERC), אמר: "אנו שמחים להוסיף יכולת זו למשאבים הגדלים של DERC של פתרונות טכנולוגיים חדשניים שמעצבים את עתידנו. סימולטור פעימה אלקטרומגנטי גרעינית ייחודי לאזור GCC והוא חיוני להגנה על מערכות אסטרטגיות ותשתיות קריטיות".

 

DERC ו- TII יכולים כעת להציע לגופים ותעשייה ממשלתיים באיחוד האמירויות את התמיכה הניסיונית, המספרית והאנליטית הנדרשת כדי לאמת התקשות מדויקת של ציוד בסטנדרטים בינלאומיים מרובים.

 

יצרנים להוטים לייצא את מוצריהם לשווקים התואמים להוראות EMC (כלומר האיחוד האירופי או ארצות הברית) ואלה התואמים לדרישות חברת החשמל בנושא הגנת HEMP יעריכו את משמעותה של הודעה זו.

 

וורנר הירשי, מנכ"ל Montena Technologies SA, מצדו, אמר: "כמובילה עולמית באספקת ציוד לסימולציה של איומים אלקטרומגנטיים, למדידת כמויות אלקטרומגנטיות מדופקות ולהעברת אותות מהירים בקצב בסביבות רועשות, אנו שמחים לשתף פעולה עם DERC ביישום תשתית ייחודית שתפעיל את הדחף להצלחה. מונטנה מצפה לשיתוף פעולה ארוך ופורה עם TII ומחויבת לתמוך ב-TII בעמידה ביעד של יצירת חדשנות לעולם טוב יותר".

 

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.tii.ae

התחברו איתנו במדיה החברתית:

 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/tiiuae/

Twitter: https://twitter.com/TIIuae

Instagram: https://www.instagram.com/tiiuae/

 

*מקור: AETOSWire

 

ליצירת קשר:


Technology Innovation Institute
Hanz Valbuena
comms@atrc.ae

מולטימדיה

 תמונה

ד"ר צ'אוקי קאסמי, חוקר ראשי, המרכז לחקר האנרגיה  (צילום: AETOSWire)

 לוגו

 

מקור: Technology Innovation Institute

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769


© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים