שירות Hytera PoC הגיע ל-10,000 מנויים בטורקיה

דרוג:

 

שירות Hytera PoC הגיע ל-10,000 מנויים בטורקיה

 

שנזן, סין, 20 באוקטובר 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

Hytera, מובילה גלובלית של פתרונות Professional Mobile Radio (PMR), שמחה להכריז כי מספר המנויים בטורקיה לפתרונות Push-to-Talk over Cellular (PoC) שלה הגיע ל-10,000 מאז השקתו ברבעון השני של 2019.

בשנים האחרונות, בהשראת ההתפתחות המהירה של טכנולוגיות הפס הרחב, גילו משתמשי 'לחיצה לדיבור' מסורתיים ביקוש גובר והולך לשירותי מולטימדיה עתירי נתונים כגון תמונות וסרטונים שאינם נתמכים במערכות רדיו פס צר מיושנות. ביקוש זה הוביל להולדת פתרון תקשורת ה-PoC מהקצה לקצה של Hytera. הוא מספק מגוון גדול של מוצרים, לרבות מכשירי רדיו PoC ופתרונות מבוססי פלטפורמת HyTalk של Hytera, שמעבר לכך לאספקת שירותי מולטימדיה הם גם מנצלים את הכיסוי הרחב של הרשת הציבורית כדי לספק שירות תקשורת ארצי או אפילו גלובלי למשתמשים היוצאים לבצע משימות גם במרחקים ארוכים.

פתרון ה-PoC של Hytera נמצא בשימוש נרחב בתחומים רבים, כולל אבטחה פרטית, מוניות, ממשל, בתי חולים, אתרי בנייה ועוד. "מהמשוב שקיבלנו עד כה, מנויי ה-PoC שלנו מרוצים למדי מביצועיו. הם יודעים שהם תמיד יכולים לקבל תמיכה מ-Hytera בכל פעם שהם צריכים מכיוון שיש לנו את אחת מרשתות המשווקים והשירות הגדולות בטורקיה כדי לספק שירות תמיכה ותחזוקה טכנית בכל מקום ובכל זמן", אמר האקאן טאנג, סגן מנהל Hytera באזור המזרח התיכון וצפון אפריקה.

בטורקיה, פתרון ה-PoC של Hytera משמש במידה רבה לתקשורת קולית ומעקב GPS. מלבד אלה, הוא מיושם בתרחישים רבים נוספים כגון זיהוי אזורים, אזעקות כניסה לאזור ויציאה ממנו, ואישור באמצעות תמונה.

בעתיד, Hytera מבקשת להציע פתרונות PoC מותאמים יותר ללקוחות בטורקיה וברחבי העולם. "סף ה-10 אלפים מנויים חשוב לנו מאוד. מדובר בכמות משתמשים גדולה שסומכים על Hytera ויעצימו אותנו לקראת הצעד הגדול הבא - Hytera תשקול שילוב של טכנולוגיות DMR  ו-PoC בעתיד הקרוב, מה שימנף במלוא העוצמה את רשתות ה-PMR הקיימות ופתרונות ה-PoC", הוסיף סטנלי סונג, המשנה למנכ"ל מחלקת המכירות בחו"ל של Hytera.

למדו עוד על Hytera: http://www.hytera.ae

תמונות / גלריית מולטימדייה זמינים: https://www.businesswire.com/news/home/52511578/en

לפרטים נוספים

 

Jia Liu
Jia.Liu@hytera.com

מקור: Hytera

 

הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה, שהינה בעלת תוקף משפטי, היא ההודעה המקורית באנגלית. התרגום התבצע לנוחותכם בלבד ויש להצליב את תוכנו עם התוכן של מסמך המקור.

 

הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire.

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026, זהר 052-2641769.


© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים