ציוד חד פעמי לקוסמטיקאיות

אופנה וביגוד :  |   | 16/11/2021
דרוג:

פתיחת מכון יופי דורשת לא רק תוכנית עסקית טובה, אלא גם הערכה מוקפדת של העלויות למניעת הפתעות כלכליות. לפעמים, קל להתעלם מחלק מהעלויות הכרוכות באבזור מלא של סלון היופי – מברשות למריחת מסיכות, ביגוד חד פעמי או מגבות נייר – הם פריטים שנוטים להזניח ולא לכלול בהוצאות, למרות שהם עלולים לייקר משמעותית את העלויות של הקוסמטיקאית.

לקוחות מצפים לפריטים חד פעמיים
במכון יופי מקצועי, חשוב להשליך מוצרים חד פעמיים לאחר הטיפול. אחד הדברים החשובים ביותר שסלון היופי יכול לעשות כדי לבנות קשרים מוצקים עם הלקוחות, הוא לספק את הציפיות שלהם. חוץ מזה, בעולם האקולוגי שלנו, הלקוחות שמקבלים טיפול קוסמטי מצפים למוצרים חד פעמיים.
מוצרים אלה כוללים, בין היתר, אביזרים לחיטוי, סינר ניילון, כפפות ניטריל, מגבות נייר, ספוגיות, צמר גפן, רצועות אפילציה, כובע שיער ועוד. את כל אלה ועוד ניתן למצוא בחברת מאש פרודקטס (Mash products).
ככול שתעשיית הקוסמטיקה הלכה וגדלה, גם הצרכנים הפכו לחכמים יותר. אחד הדברים שהם למדו נוגע לערכה של קוסמטיקאית שמשתמשת בציוד חד פעמי. כולנו חשופים ללוגים באינטרנט ותכניות בטלוויזיה על תחום היופי, המדגישים את החשיבות של תברואה נאותה בסלון היופי או בספא. הצרכנים לומדים במהירות איזה ציוד ספא צריך להיות חד פעמי וכיצד יש לחטא את הציוד הרב פעמי, על מנת להבטיח תברואה נאותה לקהל הלקוחות.

מה משדרים פריטים חד פעמיים?
מכון יופי שמציע פריטים חד פעמיים משדר תחושה של יוקרה, ניקיון והגנה על הבריאות.
תשכחו מהחומרים הסינתטיים הזולים של פעם. היום אפשר להשתמש במוצרים חד פעמיים עשויים 100% כותנה אורגנית או סיבי תאית טבעיים.
למרות  שהקוסמטיקאית עשויה לשלם מחיר גבוה יותר למוצר, העלות הכוללת נוטה להיות זהה או נמוכה יותר ממוצרים לשימוש חוזר.
קוסמטיקאיות משתמשות בדרך כלל בפחות מגבונים ורפידות, כי המוצרים החד פעמיים הם באיכות גבוהה יותר, חזקים ועמידים יותר. למשל, מגבונים חד פעמיים שסופגים היטב מציעים שימוש בפחות מוצרים, וכתוצאה מכך פחות בזבוז.

פריטים חד פעמיים למען היעילות
מנקודת המבט של היעילות, מוצרים חד פעמיים, כמו למשל כפפות ניטריל שחורות, ורודות או כחולות, יכולים לייעל את עבודת הקוסמטיקאית.
  • הם חוסכים את הצורך לשטוף את הכפפות, או המגבות ולחטא את הקערות לאחר כל לקוח. מגבות ניקוי חד פעמיות, מצדן, יכולות לעזור לסלון להתנהל בצורה חלקה יותר.
  • סדינים ומטליות מכובסים לשימוש חוזר יכולים להיות בחירה מצוינת, אבל לפעמים טיפולי היופי גורמים לבלגנים. שמנים, גוונים וקרם שיזוף – יכולים להכתים את הבדים ועדיף להסתמך על מוצרים חד פעמיים.
בנוסף, אם הסלון מנהל כראוי את מלאי הציוד החד פעמי, לעולם לא ייגמרו הסדינים, המגבונים והמטליות, כי הכביסה לא בוצעה בזמן או שיותר מדי סדינים הוכתמו.
החברה שלנו, מאש פרודקטס (Mash Products), מובילה במתן פתרונות מקצועיים בתחומי הביגוד והאביזרים החד פעמיים לכלל ענפי המשק, ובעיקר לענפים בתחום הרפואה, המזון והקוסמטיקה. החברה שלנו שמה דגש על איכות המוצרים ומציעה לכול לקוח ליווי אישי ומקצועי, כולל אפשרויות לפיתוח מוצרים חדשים בהתאמה לצרכים האישיים שלו.
 
© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים