מחקר חדש של Perimeter 81 מגלה ש-71% מסגני הנשיא והמנמ"רים מתקשים להילחם במתקפות סייבר בגלל המורכבות של עולם הסייבר

דרוג:

 

מחקר חדש של Perimeter 81 מגלה ש-71% מסגני הנשיא והמנמ"רים מתקשים להילחם במתקפות סייבר בגלל המורכבות של עולם הסייבר

 

Perimeter 81 מבקשת לפשט באופן קיצוני את אבטחת הסייבר באמצעות פלטפורמת חוויית אבטחת סייבר חדשה

 

תל אביב, 16 בנובמבר 2021, (BUSINESS WIRE) :

 

Perimeter 81, מובילת שוק הרשתות התומכות בגישה באפס אמון והיוצרת של פלטפורמת חוויית אבטחת הסייבר (CSX) הראשונה בעולם, פרסמה את הדו"ח השנתי השני שלה אודות מצב אבטחת הסייבר, The Decentralized Workplace & The Cyber Complexity Trap. המחקר מגלה כי 71% מסגני הנשיא והמנמ"רים מאמינים שהמספר הגבוה של כלי אבטחת סייבר בהם משתמשים בארגון משפיע לרעה על היכולת שלו לזהות ולמנוע איומים.

 

המחקר של Perimeter 81 העריך תגובות של 500 מומחי IT בחברות עם 50 עובדים או יותר בארצות הברית. הוא מכסה מגמות חדשות בכוח העבודה עקב הקורונה, כיצד השינויים הללו השפיעו על אבטחת הסייבר והשפעתם על מקצועני ה-IT.

 

"עבודה היברידית ומרחוק היא בהחלט כאן כדי להישאר", אומר עמית ברקת, מנכ"ל Perimeter 81. "במספר מדהים של 87% מהחברות המגיבות יהיו עובדים היברידיים גם לאחר הקורונה - ויותר ממחציתם יעבדו מרחוק שלושה עד ארבעה ימים בשבוע. זו התפתחות דרמטית שמגדילה לצמיתות את גודל משטח ההתקפה של הרשת, ודורשת מאנשי IT לחפש במהירות פתרונות ארוכי טווח".

 

"ככל שהתקפות הסייבר מתפתחות, ספקים רבים ניסו לפתור את הבעיה הזו, המשתנה ללא הרף, עם עוד פתרונות ועוד גדרות", אומר שגיא גידלי, מנהל תהליכים ראשי ב-Perimeter 81. "זה הוביל למציאות הכואבת והמורכבת בה נמצא המנמ"ר הממוצע. הוא נאלץ לנהל עשרות פתרונות אבטחת סייבר, מה שפוגע ביכולת שלו לאבטח ולהגן על הרשתות של הארגון. אנו קוראים לבעיה הזו 'מלכודת מורכבות הסייבר'".

 

ממצאים נוספים מהדו"ח כוללים:

 

·        50% מהחברות עם יותר מ-1,000 עובדים משתמשות ב-20 או יותר כלי ופתרונות אבטחת סייבר

·        64% מדווחים כי הם חוו אירוע אבטחת סייבר משמעותי בשנים 2020-2021, כולל תוכנות כופר או דיוג

·        34% מהחברות שמו את אבטחת הסייבר בראש סדר העדיפויות עקב סיקור חדשותי של אירועי סייבר

·        59% הודו ששילמו כופר לגנבי סייבר

·        ל-47% מהקורבנות של התקפות סייבר היו עלויות הבראה שנעו בין 100,000 למיליון דולר

"המסר הברור מהעוסקים והמנהלים ב-IT הוא שהמורכבות היא מחסלת הרשתות הארגוניות של ימינו, וזו הסיבה שפיתחנו את פלטפורמת חוויית אבטחת הסייבר, או CSX, הראשונה בעולם", מוסיף גידלי. "תכננו את פלטפורמת CSX תוך מחשבה על פשטות, והיא מציעה חלון עם מבט יחיד לניהול, רשת ואבטחת סייבר. מרכישה ועד פריסה ולאורך הניהול היומיומי, הפשטות הקיצונית של Pimeter 81 היא חלופה מבורכת לנורמה הנוכחית".

 

פלטפורמת חוויית אבטחת הסייבר של Pimeter 81 כוללת תכונות כגון מסוף ניהול ענן, גישה לרשת באפס אמון, גישה ללא סוכן באפס אמון, חומת אש כשירות, בדיקת מצב מכשיר ועוד. היא מסופקת כפתרון תוכנה כשירות יחיד, וללא צורך בפריסה או ניהול של חומרה כלשהי. Perimeter 81 מספקת חלופה מבורכת עבור מומחי ה-IT והמנמ"רים שנאבקים עם 20 או יותר כלי אבטחת סייבר בהם הם משתמשים מדי יום כדי להגן על הרשתות שלהם.

 

הורידו עותק חינם של דו"ח מצב אבטחת הסייבר השנתי השני של Perimeter 81, מקום העבודה המבוזר ומלכודת מורכבות הסייבר.

 

למידע נוסף על Perimeter 81, בקרו www.perimeter81.com

 

אודות Perimeter 81

 

Perimeter 81 מפשטת את אבטחת הסייבר ואת הגישה לרשת מאובטחת עבור כוח העבודה ההיברידי שלאחר הקורונה באמצעות הפיכת טכנולוגיות אבטחת רשת מיושנות, מורכבות ומבוססות חומרה לפלטפורמת  Secure Access Service Edge  (SASE) יחידה, קלה לשימוש ומבוססת ענן. החברה הוקמה בשנת 2018 על ידי שני בוגרי יחידת העילית של המודיעין בצה"ל, המנכ"ל עמית ברקת וסמנכ"ל הכספים שגיא גידלי, וממוקמת בתל אביב, לבה של אומת הסטארט-אפ. לקוחותינו כוללים חברות מגודל SMB ועד לחברות Fortune 500, ומובילים בתעשייה במגוון רחב של מגזרים. השותפים שלנו הם בין האינטגרטורים המובילים בעולם, ספקי שירות מנוהלים ומשווקי ערוצים. למידע נוסף בקרו באתר www.perimeter81.com.

 

למידע נוסף:

 

Matt McLoughlin
Gregory FCA on behalf of Perimeter 81
Matt@GregoryFCA.com
610-228-2123

 

מקור: Perimeter 81

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769


© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים