חברת Lennar מתחייבת לבניית שכונה חדשה בעזרת טכנולוגיית הבנייה של חברת Veev

דרוג:

 

חברת Lennar מתחייבת לבניית שכונה חדשה בעזרת טכנולוגיית הבנייה של חברת Veev

 

 

18 בנובמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

חברת Lennar, מחברות הבנייה הגדולות בארצות-הברית, וחברת Veev - חלוצה בשיטת הבנייה הטכנולוגית, הנותנת פתרון משלב התכנון ועד הביצוע, בשימת דגש על חווית מגורים יוצאת דופן, התחייבו היום לבניית שכונת מגורים חדשה, בהמשך להשקעה של Lennar בחברת Veev, כחלק מסבבי הגיוס הקודמים של החברה בסך של 200 מיליון דולר.

 

בניית השכונה בת 102 היחידות בצפון קליפורניה צפויה להתחיל בחודשים הקרובים. השכונה תהיה הפיתוח הגדול ביותר, נכון להיום, של בתים בטכנולוגיית הבנייה הייחודית של Veev.

 

טכנולוגיית הבנייה של Veev נותנת מענה לאתגרים הטמונים בשיטת הבנייה המסורתית, ומתמקדת ביצירת תהליך אחיד, החל משלב התכנון וכלה בבחירת החומרים, בנייה מודולרית בטכנולוגיות ייצור במפעל, אשר באמצעותם מהירות הבנייה של Veev היא עד פי 4 מהמקובל בעולם הבנייה המסורתי.

 

חברת Veev מתכננת ומייצרת במפעל קירות שלמים וסגורים, הכוללים את כל מערכות הבית, אינסטלציה, חשמל, מערכות מכניות וטכנולוגיות נוספות, הניתנים להרכבה באתר הבנייה בקלות, באמצעות צוות עובדים מצומצם. בנוסף, Veev משלבת טכנולוגיה בבית עצמו כבר בתהליך הבנייה, ומספקת בית דיגיטלי חכם.

 

הפתרון הטכנולוגי של Veev, המאפשר לרוכשי הבתים להנות ממאפיינים ועיצובים חדשניים ועדכניים ביותר, עונה למטרתה של Lennar לשלב טכנולוגיות וגישות חדשניות ויוצאות דופן בעולם הבנייה״ אומר אריק פדר, נשיא Len X. ״חברת Lennar וחברת Veev חולקות תשוקה לחדשנות, אנחנו נרגשים משיתוף הפעולה בבניית השכונה בקליפורניה ומשתופי פעולה נוספים בשנים הקרובות, תוך אימוץ חלופות חדשניות, ברות קיימא ואפקטיביות לעולם הבנייה המסורתי, באיכות גבוהה״.

 

"העבודה עם Lennar בבניית השכונה החדשה, הינה הוכחה חשובה ליכולתנו להרחיב את הטכנולוגיה ויכולות הייצור שלנו, במטרה לענות על הצרכים של חברות בנייה גדולות נוספות״ אמר עמית הלר, יזם ומנכ״ל Veev. ״אנו להוטים להציג את החידושים שלנו בעיצוב ובבנייה לרוכשי הבתים מ- Lennar בקרוב מאוד״.

 

ההשקעה של Lennar ב- Veev בוצעה על-ידי LEN X, המתמקדת בשילוב האסטרטגיה של אינטגרצית פתרונות טכנולוגיים בעולם הבנייה המסורתי ב- Lennar.

 

עם אסטרטגיה ברורה ומוגדרת של השקעה בחברות טכנולוגיות הנמצאות בסמיכות לאופרציה של Lennar, מספקת LEN X חונכות מבכירים בהנהלת Lennar והזדמנות נדירה לספק מוצרים וטכנולוגיות ללקוחות Lennar, מה שמאפשר לחברות הפורטפוליו לצמוח משמעותית בקצב חסר תקדים.

 

 

אודות Lennar

 

חברת Lennar נוסדה בשנת 1954, הינה אחת מחברות הבנייה המובילות בארצות-הברית לבניית בתים איכותיים במשך דורות. Lennar בונה בתים ברי השגה תחת המותג של Lennar.

 

המערך הכלכלי של Lennar מספק שירותי מימון, רישום ושירותים נלווים לרכישה, בעיקר עבור רוכשי הבתים מ- Lennar, ובאמצעות LMF commercial, ניתנות הלוואות למשכנתאות המבוטחות בעיקר על ידי נכסי נדל״ן מסחריים בארה״ב. בנוסף, החברה הנה יזמית נדל״ן של בניינים משותפים, באיכות גבוהה.

 

LEN X מובילה את האסטרטגיה וההשקעות בטכנולוגיה ובחדשנות של חברת Lennar.
למידע נוסף http://www.lennar.com

 

אודות Veev

 

Veev היא חברת טכנולוגית בניייה שהוקמה מתוך אמונה כי בתים הם מוצר הצריכה הראשון במעלה, וככאלו יש לבנות אותם טוב יותר ובאופן מהיר יותר. ב- Veev ישנו תהליך אינטגרלי הכולל רכישת קרקעות, תכנון הפרויקט, פיתוח, הנדסה, ייצור במפעל ובנייה בשטח, מה שמניב באיכות טובה יותר, הנבנים בעלות נמוכה מהעלות הממוצעת ובמהירות גבוהה פי ארבעה מהסטנדרט בתעשיית הבניה.

 

Veev מתמקדת בבניית בתים מרובי משפחות ובתים צמודי קרקע בקנה מידה גדול, כדי לסייע בפיתוח ותמיכה בקהילות, ושיפור איכות החיים בהן.

 

לפניות עיתונות, אנא פנו לveev@launchsquad.com

 

 

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

 


© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים