ג'סטין סאן, שגריר, מייסד TRON והזוכה במכירה הפומבית של Blue Origin, לוקח אתו חמישה חברי צוות לחלל באמצעות קמפיין "ים של כוכבים"

דרוג:

 

ג'סטין סאן, שגריר, מייסד TRON והזוכה במכירה הפומבית של Blue Origin, לוקח אתו חמישה חברי צוות לחלל באמצעות קמפיין "ים של כוכבים"

 

ג'נבה, שוויץ, 21 בדצמבר 2021, BUSINESS WIRE)):

ג'סטין סאן, שגריר, נציג קבע של גרנדה בארגון הסחר העולמי ומייסד TRON, חשף כי הגיש את ההצעה הזוכה למושב הראשון בטיל New Shepard של Blue Origin. הסכום המלא של הצעת המחיר, עומד על 28 מיליון דולר, הועבר לקרן Club for the Future, קרן היסוד של Blue Origin, אשר בתורה עזרה ל-19 ארגוני צדקה הפועלים בתחום החלל כדי לעורר השראה עבור הדורות הבאים להמשיך בקריירה ב-STEM ולעזור להמציא את עתיד החיים בחלל. סאן וחמישה אנשי צוות יטוסו ב-New Shepard במהלך 2022. מר סאן יהיה הראשון מגרנדה, הדיפלומט הבינלאומי הראשון ומנהיג תעשיית הבלוקצ'יין הראשון שיעלה לחלל. הוא יביא עמו את דגל גרנדה למסע.

 

Blue Origin, שחזונה לעתיד צופה מיליוני אנשים שחיים ופועלים בחלל לטובת כדור הארץ, השלימה את הטיסה האנושית הראשונה שלה ב-20 ביולי וחזר בהצלחה מהחלל התת-מסלולי מעל קו קרמן, הגבול המוכר הבינלאומי של החלל.

 

כחלק מהמסע המתוכנן שלו, סאן משיק את קמפיין 'ים של כוכבים' על שם הביטוי הסיני 星辰大海, כדי להעביר את המסר שכדור הארץ הוא המקום שבו מתחיל פרק החיים האנושיים עבור הדורות הבאים שלנו, לא היכן שהוא מסתיים. ים הכוכבים חסר הגבולות הוא הגבול האמיתי הבא. במהלך החודשים הקרובים ימנה מר סאן חמישה גברים ונשים יוצאי דופן שיטוסו עמו במסע. המועמדים עשויים לכלול חבר בקהילת TRON DAO, הכוללת מחזיקים לטווח ארוך במיוחד של TRX, BTT, JST, SUN, NFT ו-WIN, ומנהיגים מצטיינים אחרים מעולמות האופנה, האמנות, הטכנולוגיה, חקר החלל והיזמות. פרטים על תהליך המינוי והקריטריונים יפורסמו בחודשים הקרובים.

 

"עם ההתפתחות המהירה של טיסות מסחריות לחלל, הכניסה לחלל עשויה להפוך לחלום שכל גבר או אישה יוכלו להגשים בחייהם. אנחנו נכנסים לעידן של טיסות חלל גדולות. המסע הגדול הזה דורש שיותר אנשים יהיו מעורבים", אמר מר סאן. "היוזמה של Blue Origin לקחת יותר אנשים לחלל כדי לראות את כדור הארץ כביתנו המשותף הייחודי היא יוצאת דופן. Club for the Future מציע דרך להשתמש בחוויה זו כדי לעורר השראה בקרב בני נוער ברחבי העולם לחלום ולפעול על פי החלומות שלהם בתחומי המדע, טכנולוגיה וחקר החלל. הרגשתי מחויב לעזור לקדם את החזון הזה באמצעות ההצעה שלי".

 

תמונות/גלריית מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/52554667/en

אנשי קשר

TRON DAO Community Contact
Anjali George
anjali@tron.network

Blue Origin Contact
media@blueorigin.com

מקור:  TRON

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769


© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים