מק'אפי ממשיכה לספק הגנה מקוונת מובילה לצרכנים

דרוג:

 

מק'אפי ממשיכה לספק הגנה מקוונת מובילה לצרכנים

 

כשהעולם הדיגיטלי מתפתח כל כך מהר, מק'אפי עומדת לצד הצרכנים כדי לספק פתרונות הגנה מקוונים מובילים

 

סן חוזה, קליפורניה, 20 בינואר 2022, (BUSINESS WIRE):

 

מק'אפי (McAfee Corp, נאסד"ק: MCFE), מובילה עולמית בהגנה מקוונת, הכריזה על עדכון פורטפוליו הפתרונות מוכווני הצרכנים הטהור שלה, וזאת לאחר שהכריזה לאחרונה על מימוש העסק הארגוני שלה.

מק'אפי השלימה את מכירת העסק הארגוני שלה ביולי 2021. עסקה זו אפשרה למק'אפי להתמקד באופן ייחודי בעסקים הצרכניים שלה, ולהאיץ את האסטרטגיה שלה להיות לספקית המובילה של בהגנה מקוונת לצרכנים.

"מק'אפי ממשיכה לשמור על הפרטיות, האבטחה והזהות של הצרכנים שלנו כשהעולם הדיגיטלי מתפתח במהירות", אמר גאגן סינג, סגן נשיא ביצועי ומנהל הכנסות ומוצר ראשי, McAfee. "אנחנו ממשיכים לטעון בתוקף שהגנה משמעותית היא זכות אישית עבור כל צרכן, ולאחרונה פרסמנו עדכונים גדולים וראשונים בתעשייה, כולל McAfee Total Protection ו-Protection Score, שמגנים על הצרכנים באינטרנט, כולל על הפרטיות והזהות שלהם".

העסקים הארגוניים של מק'אפי נרכשו על ידי Symphony Technology Group (STG). STG הודיעה בסוף השנה שעברה כי רכשה גם את FireEye, חברת אבטחה נפרדת מונעת מודיעין. STG הכריזה לאחרונה על השקת Trellix, העסק שנוצר מהשילוב ההגנה הארגונית שרכשה ממק'אפי ו-FireEye.

"STG הייתה השותפה הנכונה לעזור לנו לעשות את השינוי הזה עבור לקוחות ועובדים ארגוניים, ואנו מצפים לראות את ההשפעה המתמשכת המובילה בתעשייה שתהיה לחברה המשולבת החדשה הזו", אמר סינג. "מה שלא השתנה הוא שמק'אפי תמשיך להיות לצד הצרכנים והשותפים ברחבי העולם".

מק'אפי ממשיכה לפעול כרגיל, ופועלת ללא לאות להגנה על צרכנים ברחבי העולם. אנו מודים לכל הלקוחות והשותפים שלנו על המשך נאמנותם והמטרה המשותפת ליהנות מהחיים המקוונים בביטחון.

 

אודות McAfee

 

McAfee Corp. (נאסד"ק: MCFE) היא מובילה עולמית בהגנה מקוונת על הצרכנים. פתרונות הצרכנים של McAfee, המתמקדים בהגנה על אנשים, ולא רק במכשירים, מתאימים את עצמם לצרכי המשתמשים בעולם מקוון תמיד, ומעצימים אותם לחיות בבטחה באמצעות פתרונות משולבים ואינטואיטיביים המגינים על משפחותיהם וקהילותיהם עם האבטחה הנכונה ברגע הנכון.

 

למידע נוסף, בקרו בכתובת https://www.mcafee.com

 

ליצירת קשר:

 

Colton Hightower:
Chightower@webershandwick.com

 

 

מקור: McAfee Corp.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

 

 

 


© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים