Ivanti תציג בכנס הסייברטק העולמי בתל אביב

דרוג:

 

Ivanti תציג בכנס הסייברטק העולמי בתל אביב

 

שריניבאס מוקאמלה, סגן נשיא למוצרי אבטחה ב-Ivanti, יסביר כיצד ניהול פגיעויות מבוסס סיכונים בשילוב עם אנליטיקת חיזוי יכול לעזור לארגונים להשיג גישה זריזה לתיקון

 

 

סולט לייק סיטי, 17 בפברואר 2022, (BUSINESS WIRE):

 

 

Ivanti, הספקית של פלטפורמת המיכון Ivanti Neurons שמגלה, מנהלת, מאבטחת ומשרתת נכסי IT מהענן ועד לקצה, הודיעה היום כי שריניבאס מוקאמלה, סגן נשיא בכיר למוצרי אבטחה ב-Ivanti, ישתתף בכנס הסייבר טק הגלובלי בתל אביב (Cybertech Global Tel Aviv), ויסביר כיצד ארגונים יכולים לחזות פגיעויות ההופכות לנשקים, וכיצד לתקן אותן בזריזות.

 

מי: שריניבאס מוקאמלה, סגן נשיא בכיר למוצרי אבטחה ב-Ivanti, יעביר מצגת שכותרתה "חיזוי פגיעויות שהופכות לנשקים - התקפה או הגנה: מה נותן לצוותים את הסיכוי הטוב ביותר לנצח?" האירוע יכלול גם שיחות והרצאות של מקבלי החלטות מובילים, פקידי ממשל ומנהלים בכירים המייצגים מגוון רחב של מגזרים מעשרות מדינות בכל רחבי העולם.

 

מה: סייברטק תל אביב הוא אירוע בן שלושה ימים המורכב משני חלקים עיקריים: כנס בהשתתפות דוברים מובילים מרחבי העולם, ותערוכה המציעה למשתתפים ולמבקרים הזדמנות להכיר ולהתערבב עם מובילים בשוק הסייבר.

 

מתי: האירוע יתקיים ב-1-3 במרץ במרכז הכנסים תל אביב (אקספו). מוקמאלה ינאם ביום רביעי, 2 במרץ בין השעות 14:25-14:35.

איפה: אקספו תל אביב, ביתן #2, שד' רוקח 101, תל אביב-יפו

למה: ארגונים רבים משתמשים כיום במודל "מפל מים" בכל הנוגע לניהול ותיקון פגיעויות. עם זאת, מתודולוגיות זריזות מגדילות את יכולתו של הארגון לתקן נקודות תורפה מהר יותר. מדובר בהיבט קריטי מכיוון שמשחק החתול והעכבר של תחום אבטחת המידע הוא א-סימטרי; התוקפים צריכים להצליח רק פעם אחת כדי לחדור לארגון, בעוד שצוותי ה-IT והאבטחה חייבים לתת את הדעת על כל החורים בהגנות שלהם. א-סימטריה זו מוגדלת על ידי ארבעת ה-Vs של ניהול פגיעויות: נפח (Volume), מהירות (Velocity), מגוון (Variety), אמיתיות (Veracity).

 

בהרצאה זו, מוקאמלה יסביר כיצד ניהול פגיעויות מבוסס סיכונים בשילוב עם אנליטיקת חזוי יכולים להפוך ארגונים לזריזים יותר. הוא ישתף כיצד החפירים וההיקפים שהרכיבו את ההגנות בעבר אינם רלוונטיים יותר, ומדוע עסקים כיום חייבים לזהות ולתעדף חולשות ופגיעויות ולהאיץ את השיקום. זו משימה גדולה הדורשת ניטור רציף של משטחי התקפה.

 

לחצו כאן כדי להירשם

אודות Ivanti

Ivanti מאפשרת את הגישה שמקום העבודה הוא בכל מקום בו נמצאים. במקום העבודה מסוג זה העובדים משתמשים במספר עצום של מכשירים כדי לגשת ליישומי IT ונתונים דרך רשתות שונות כדי להישאר פרודוקטיביים, בזמן שהם עובדים מכל מקום. פלטפורמת המיכון Ivanti Neurons מחברת את פתרונות ניהול נקודות הקצה האחודים, אבטחת הסייבר וניהול השירותים הארגוניים המובילים בתעשייה, ומספקת פלטפורמת IT אחודה המאפשרת להתקנים לרפא את עצמם ולאבטח את עצמם, ומעצימה את המשתמשים לשירות עצמי. למעלה מ-40,000 לקוחות, כולל 96 הכלולים ברשימת Fortune 100, בחרו ב-Ivanti לגלות, לנהל, לאבטח ולשרת את נכסי ה-IT שלהם מהענן ועד לקצה, ולספק חוויות משתמש קצה מצוינות לעובדים, בכל מקום ובכל מקום שהם עובדים.

לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת www.ivanti.com ועקבו אחר @GoIvanti

 

ליצירת קשר:

 

Jenny Pfleiderer
Ivanti
Senior Lead Corporate Communications Manager
+1 925-878-5655
jenny.pfleiderer@ivanti.com

 

 

מקור: Ivanti

 

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769


© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים