קניית תכשיטים בסטייל ריבר:

דרוג:אהבה לתכשיטים הולכת וגוברת תמיד בקרבנו, זה מתחיל בגיל קטן שאנחנו עונדים על היד את צמיד הסוכריות ובגילאים מאוחרים יותר זה ממשיך לעגילי זהב, צמידי טניס, שעונים ועוד מגוון רחב של תכשיטים שכמעט כל אחד ואחת מאיתנו אוהב לענוד.

 

ישנם כאלה שלא חובבים תכשיטים סטנדרטיים או תכשיטי זב וכסף, ובמיוחד בשבילם ניתן למצוא מגוון רחב של אפשרויות רבות שיצאו לשוק בשנים האחרונות- מגוון רחב של תכשיטי אבנים בצבעים וסוגים שונים, תכשיטי פנינים ותתפלאו- אך ביריד האופנה האחרון שהייתי בו ראיתי ליין תכשיטים סרוגים שמתאימים לחובבי הצמר.

 

ההתלבטות ברכישת תכשיטים באתר סטייל ריבר הינה התלבטות שתמיד עומדת בעינה, בדרך כלל לא אנחנו אלו שרוכשים את התכשיטים שלהם, אלא רוכשים אותם עבורנו כמתנה או כמחווה של מישהו שאוהב אוהב אותנו.

 

אז מה אם גם אנחנו רוצים להעניק מחווה של תכשיטים למישהו שאנחנו אוהבים? יש לשים לב לכמה דגשים לפני שאנחנו רוכשים תכשיט לאדם שאנחנו אוהבים-

 

ראשית, תכשיטים תמיד קונים על פי טעמו האישי של אדם שאנו רוכשים לו ולא על פי טעמנו האישי. אם אנחנו ניכנס לחנות תכשיטים ונבחר את התכשיט על פי הטעם שלנו בלי להתחשב בטעמו של האדם שלו אנחנו קונים, אז סביר להניח שיהיה מדובר בתקלה שתעלה לנו בכך שהאדם שנעניק לו את התכשיט ייגש בהזדמנות הראשונה להחליף אותה,

 

לצורך דוגמא- אם אנו חובבי תכשיטי זהב אך האדם שלו אנו קונים את התכשיט הוא בכלל חובב תכשיטי כסף, אז כמובן שנרכוש תכשיט כסף על פי טעמו האישי של האדם שאנו אוהבים, אך מה נעשה במידה ולא נכיר את טעמו האישי עד לכדי קניית תכשיט כמתנה? תמיד אפשר להתייעץ עם אדם קרוב יותר או עם בן משפחה שיוכל לסייע ולכוון אותנו.

 

שנית, רכישה של תכשיטי זהב או כסף אינה מצריכה מאיתנו להיות מומחים ולהכיר את תחום התכשיטים על כל רבדיו, אך חשוב לדעת מספר קטן של נתונים ועובדות כדי שלא יצליחו לרמות אותנו ולנצל את חוסר ההבנה שלנו בתחום, אם מדובר בתכשיטי זהב- הכירו את המחיר הנהוג של משקל גרם זהב 14 ו18 קראט וכך ברגע שתרכשו את התכשיט תוכלו לבקש לשקול את הזהב ואז תחלקו את המחיר לגרם זהב וכך תוכלו לדעת האם מדובר בעסקת רכישה טובה וכדאית או האם כדי לדלג לחנות הבאה בשדרה.

  © כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים