חברת F5 זכתה בפרס ה-LTE של Telecoms.com לשנת 2013

דרוג:

חברת F5 זכתה בפרס ה-LTE של Telecoms.com לשנת 2013 עבור פתרון שפותח בישראל
פאנל שופטים עצמאי בחר את פתרון ה-F5 Traffix Signaling Delivery Controller, אשר פותח בישראל, בקטגוריה "אלמנט ליבת רשת ה-LTE הטוב ביותר"
 
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) קיבלה את פרס ה-LTE של אתר Telecoms.com בקטגוריה "אלמנט ליבת רשת ה-LTE הטוב ביותר". הזכייה בפרס הוכרזה במהלך כנס LTE World Summit, שנערך ב-24-26 ביוני באמסטרדם. הפרס, שניתן עבור פתרון שפותח בישראל, מכיר באלמנטים יוצאי דופן של בתחומם של ליבת הרשת. אלמנטים אלה תורמים להפיכת ה-LTE לאטרקטיבי יותר להתקנה בידי מפעילי תקשורת, וכן תורמים להצלחת הפריסה המסחרית של LTE. 
"ל-F5 יש יותר התקנות פעילות מאשר כל ספק אחר בשוק בתחום העברת האותות בפרוטוקול Diameter. פרס זה מחזק את מקומנו כמובילים בשוק", אמר בן וולקוב, סגן נשיא לפיתוח מוצרים ב-F5.  "פתרון ניהול העברת אותות בפרוטוקול Diameter הוא מערכת העצבים של הרשת – הרכיב שמבטיח ביצועים, אמינות ואיכות שירות של הרשת. Traffix של F5 היתה הראשונה שהתמקדה במאת האחוזים בפתרונות לניהול העברת אותות בפרוטוקול Diameter, ואנו שמחים שהמאמצים שלנו קיבלו הכרה". 
 
F5 Traffix Signaling Delivery Controller (SDC™) מטפל בכמה מהאתגרים חסרי התקדים של LTE, בפרט בגידול הקבוע בשימוש במכשירי סמארטפון ובצורך של מפעילי תקשורת לנהל את העברת האותות הבלתי נשלטת בין רכיבי הרשת תוך שמירה על ביצועי הרשת .
פתרון ה-F5 Traffix SDC כולל מנוע ניתוב הבודק הקשרים המספק איתות אמין בבקרת עומסים וניראות רשת הנדרשים עבור זיהוי מיידי של בעיות שירות ומניעתן. הפתרון הותקן ברחבי העולם על ידי מפעילי תקשורת, כדי לשלוט בהעברת האותות ברשתות ולספק רמה מיטבית של ביצועי רשת ואמינות. 
 
אודות F5
חברת F5 הינה מובילה עולמית בתחום Application Delivery Networking (שיפור ביצועי היישומים ברשתות). במשך שנות קיומה מספקת F5 פתרונות המאפשרים ליישומים בארגון להיות מאובטחים, מהירים ונגישים לכל. חברת F5 מסייעת לארגונים לענות על הדרישות ולאמץ את ההזדמנויות המגיעות מהצמיחה הבלתי-פוסקת בתחום תעבורת הטלקום, הנתונים והווידיאו, בעבודה מכל מקום וביישומים – הן ב-Data Center הארגוני והן בענן. הארגונים הגדולים בעולם, ספקי השירותים, ממשלות ועוד סומכים על פתרונות F5 להעברה ואבטחה של היישומים והשירותים שלהם, תוך שמירה על חיבוריות בין העובדים. 
חברת F5 נמצאת ב"ריבוע הקסם" של גרטנר בתחום Application Delivery Products, ומדורגת כמובילת תחום זה. 
 
הנהלת החברה ממוקמת בסיאטל ולה סניפים ברחבי העולם. סניף F5 ישראל בתל אביב מונה כ-150 עובדים. משרד זה מהווה מוקד פיתוח עבור מספר מוצרים של החברה. 
 
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
לפרטים נוספים: אמיר בן ארצי, קו ישיר יח"צ 03-9016661, 054-4363335
amir@kav-yashir.co.il
 
 
 
תמונה:
Our Oscar
צוות F5 מקבל את פרס "אלמנט ליבת רשת ה-LTE הטוב ביותר" של אתר Telecoms.com בכנס LTE World Summit באמסטרדם

© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים