הספורטאים האולימפיים לרווחת חולי סרטן

דרוג:

הוועד האוליפי בישראל חתם על הסכם שיתוף פעולה עם חברת התרופות רוש עד משחקי ריו 2016

הוועד האולימפי בישראל וחברת התרופות רוש ישראל , חתמו היום על שת"פ במסגרתו  יקיימו פעילויות משותפות עם חולים ומחלימים ויסייעו להם בהתמודדות עם המחלה.הפעילויות יתקיימו  במסגרת פרויקט  "רוש מושיטה יד", פרויקט חברתי בריאותי ארצי של חברת רוש למען חולים ובני משפחותיהם.שווי שיתוף הפעולה עד משחקי ריו 2016 מוערך בכ- 500,000 ש"ח

 ההתמודדות של ספורטאים כמו גם ההתמודדות של חולים, דורשת מאמץ, התמדה, כוחות נפש וכוח רצון, והחיבור ביניהם יאפשר לספורטאים ולחולים כלים להתמודדות עם האתגרים , תוך שימת דגש מיוחד על הקשר שבין הגוף והנפש. שיתוף הפעולה יצא לפועל כבר אחרי החגים בפעילות ראשונה בה יפגשו חולות סרטן שד עם ספורטאים אולימפיים  לאתגר הראשון שלהם על מגרש הגולף בשפיים. בהמשך מתוכננים מפגשים אתגריים וחווייתיים נוספים ברצף עד לאולימפיאדת ריו 2016.

אבי דנציגר, מנכ"ל חברת רוש ישראל : "הספורטאים האולימפיים מייצגים ערכים של: מצוינות, אומץ, כוח רצון, התמדה ומסירות גדולה לצד שבירת הגבולות האנושיים. אלו ערכים שהחולים יכולים לקבל מהם השראה ועידוד להתמודדות היום יומית שלהם עם המחלה. במקביל גם הספורטאים יכולים לקבל השראה מחולים שמצליחים יום יום לשבור את הגבולות האנושיים ולהתגבר על המחלה. החיבור בין השניים מציב את האדם במרכז וזה חלק בלתי נפרד מהתפיסה הכוללת שלנו כחברה כחלק מהאחריות החברתית לה אנו מחויבים ".

 יגאל כרמי יו"ר הוועד האולימפי בישראל: "הספורטאים האולימפיים מכירים בחשיבות תרומתם לקהילה ונרתמים לפעילות יוצאת דופן זו מתוך אחריות חברתית והרצון הרב שלהם לתת מעצמם. חברת רוש נחשבת למובילה בתרומתה לרווחת החולים והמחלימים בישראל ואני בטוח שכל השותפים למיזם ייחודי זה, במיוחד הספורטאים והמאמנים האולימפיים  יעשו את המיטב כדי שהפרויקט יצליח".

 


© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים