ClickSoftware יישמה פתרון של CA Technologies

דרוג:

ClickSoftware יישמה פתרון שלTechnologies CA לניהול זהויות והרשאות גישה במסגרת מעבר לענן

ClickSoftware יישמה פתרון שלTechnologies  CA לניהול זהויות והרשאות גישה במסגרת מעבר לענן
 
חברת ClickSoftware יישמה את פתרונות IdentityMinder, SiteMinder ו-SiteMinder Federation של CA Technologies לניהול זהויות והרשאות גישה במסגרת מעבר לאספקת השירות בענן.  הפרויקט יושם על ידי חברת דתנין, בהשקעה קטנה מאוד יחסית. חבילת הפתרונות מאפשרת לנציגי הלקוח לנהל מאגרי משתמשים כמו גם טעינת משתמשים, עדכון פרטים, הקפאה או גריעת משתמשים ולמשתמשי המערכת היא מאפשרת גישה נוחה ומאובטחת למערכת שבענן מכל מקום בעולם. 
 
בסיום תהליך יישום מהיר שארך כחודש בלבד, הטמיעה ClickSoftware את פתרונות אבטחת המידע של CA Technologies . שלב ראשון של הפרויקט הסתיים בסוף 2012 ושלב שני בו הוטמע CA SiteMinder Federation, ( להזדהות אחודה SSO ) המאפשר ללקוח שהזדהה במערכות הפנימיות לארגון להיכנס למערכת ClickSoftware  ללא צורך בהזדהות נוספת.
 
"בחרנו בפתרונות של CA Technologies לאחר בחינה קפדנית של מגוון הפתרונות הקיים בשוק,  בעיקר בשל יצירת חווית משתמש נעימה אך מאובטחת לחלוטין , תוך הקפדה על תהליך יישום מהיר ויעיל. לאחר חודש היישום אפשרנו ללקוחותינו שימוש בטכנולוגיית הענן שלנו ולאחר מכן הוספנו יכולות אבטחה נוספות (SSO – Single Sign On) ללא הפרעה למהלך העבודה התקין של החברה." אמר יגאל קורח, דירקטור שירותי ענן ב-ClickSoftware. "בנוסף, חסכנו בעלויות תחזוקת התשתית ושיפרנו את השירות שלנו ללקוחותינו" הוסיף קורח.
 
עם סיום הפרויקט בהצלחה ,יכולה ClickSoftware לספק מענה לניהול צוותים של טכנאי שירות ללקוחותיה בארץ ובעולם בענן,  ללא צורך בהתקנה פיזית במחשבי הלקוחות. החברה חוסכת את עלויות תחזוקת מערכת ניהול הטכנאים ומייעלת את עבודתה.
 
השימוש ברכיבי האבטחה של CA Technologies שיושמו במערכת אפשר ל-ClickSoftware להתרכז רק במתן שירותים עסקיים ,הקלו את המעבר שלה לטכנולוגיית ענן והעניקו לה חוויית משתמש נעימה אך מאובטחת.
 
"תחום ניהול זהויות והרשאות הופך לנדבך מרכזי ביכולת של ארגון לצאת לענן ולספק שירותים ללקוחותיו", ציין עודד צור, מנהל תחום אבטחת מידע ב-CA Technologies. "הזהות הפכה להיות הגבול החדש שהותווה בעבר על ידי הרשת הארגונית. האתגר שנותר הוא לשמור על חוויית המשתמש. ClickSoftware הוכיחה, באמצעות יישום רכיבי הפתרון של CA Technologies, שאכן הפתרונות מאפשרים מעבר קל ונח לענן. "
 
"שיתוף הפעולה בין ClickSoftware ו CA Technologies איפשרה לכל אחת מהחברות ליישם את המומחיות שלה במתן השירות ללקוח ולהציע ללקוחות ClickSoftware את השרות המהיר והמאובטח ביותר." אמר מנהל הלקוח, אסף דסקל.
 
 
 
אודות ClickSoftware
 
ClickSoftware היא הספקית המובילה לפתרונות ניהול כוח אדם ואופטימיזציה של מערכי שירות. פתרונות אלה, הניתנים להטמעה הן באתר הלקוח והן כתוכנה-כשירות (SaaS), מייצרים ערך עסקי עבור ארגוני שירות באמצעות הגדלת רמות התפוקה, שיפור שביעות רצון הלקוח וחסכון בעלויות. הקונספט הטכנולוגי שלנו המוגן בפטנט - 'תכנון ותזמון מתמשך' - כולל בתוכו יכולת חיזוי לביקושים מצד הלקוח, תכנון ארוך וקצר טווח למערך השירות, תכנון ושיבוץ משמרות, תזמון בזמן-אמת, ניידות ושירותים מבוססי מיקום, ומשלב בתוכו יכולת לעדכן את הלקוח לגבי מועד ההגעה המשוער של נותן השירות.
 
השילוב של טכנולוגיה מוכחת וצוותי הטמעה הדרכה ולימוד, מסייע לארגונים למצוא את האיזון הנכון בין חיסכון בעלויות, שיפור שביעות רצון הלקוח, התייחסות אופטימלית להעדפות צוות העובדים והרגולציות של התעשייה. הפתרונות של ClickSoftware מתזמנים מאות אלפי נותני שירות ומשאבים של ארגוני שירות ממגוון תעשיות ברחבי העולם. גמישות ההטמעה, רוחב ועומק הפתרונות המותאמים לכל לקוח, והשותפויות החזקות שיצרנו עם ארגונים מובילים מתחומי CRM/ERP  ואינטגרצית מערכות, מציבים אותנו במקום הראשון לשיפור הביצועים העסקיים בכל ארגון. לחברה משרדים ראשיים בברלינגטון, מסצ'וסטס ובישראל וסניפים באירופה ובאזור אסיה פסיפיק. למידע נוסף בקרו באתר : www.clicksoftware.com.
 
 
אודות CA Technologies 
 
חברת CA Technologies INC.  (NASDAQ: CA) מציעה תוכנות ושירותים לניהול המחשוב. קבוצת  CA Technologies טכנולוגיות מתמחה בכל סביבות המחשוב – ממחשוב מיינפריים ועד סביבות וירטואליות וענני מחשוב. CA Technologies מנהלת סביבות מחשוב, מאבטחת אותן ומסייעת ללקוחות לספק שירותי מחשוב גמישים יותר. המוצרים והשירותים החדשניים של CA Technologies מעניקים תובנות חיוניות ושליטה מקיפה למחלקות מיחשוב שמבקשות לקדם את הגמישות העסקית. מרבית החברות ברשימת Global Fortune 500 מנהלות את מערכות המחשוב המתפתחות שלהן בעזרת CA Technologies טכנולוגיות. מידע נוסף באתרTechnologies   CA, בכתובת www.CA Technologies.com. עקבו אחר CA Technologies בשירות Twitter, בכתובת www.twitter.com/CA Technologiesinc. 
 
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
לפרטים נוספים: חגית קורח, טל: -19016660 – 03,  4363334 – 054
 

© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים