374Water תציג קלינטק ב-IFAT במינכן מה-30 במאי עד ה-3 ביוני 2022

דרוג:

 

374Water תציג קלינטק ב-IFAT במינכן מה-30 במאי עד ה-3 ביוני 2022

 

374Water תציג את טכנולוגיית AirSCWO™ שלה לטיפול בבוצת שפכים ופסולת תעשייתית מסוכנת ולא מסוכנת כחלק מההתרחבות הגלובלית שלה ברחבי בריטניה ואירופה

 

מינכן, גרמניה, 11 במאי 2022, (ACCESSWIRE):

 

 

374Water Inc.  (OTCQB:SCWO), חברת קלינטק בעלת השפעה חברתית, תציג ותשתתף ב-Internationale Fachmesse für Abwassertechnik  (IFAT)במינכן, יריד הסחר המוביל בעולם לניהול מים, ביוב, פסולת וחומרי גלם. מה-30 במאי עד ה-3 ביוני, במרכז Messe München במינכן, גרמניה, IFAT תציג את הטכנולוגיות הסביבתיות החדשניות ביותר בתעשיית השפכים וניהול הפסולת. 374Water מובילה ניהול פסולת בר-קיימא באמצעות מערכות ה-AirSCWO™ שלה, שהורסות תרכובות אורגניות ומספקות פתרון ירוק, ניתן להרחבה, לחיסול פסולת.

 

IFAT מחברת בין אנשי מקצוע בתעשייה כדי לשים דגש על מוצרים שונים להגנת הסביבה ולסילוק פסולת המופיעים מתוך המגזר. 374Water, המיוצגת על ידי ד"ר טלי חריף, מנהלת פיתוח עסקי בבריטניה ואירופה, תארח את המשתתפים בביתן B2.500. ד"ר חריף תראה כיצד מערכות AirSCWO™ מסלקות מגוון של פסולת כגון בוצת ביוב, פסולת ביולוגית, פסולת מזון, פסולת תעשייתית וכימיקלים כגון PFAS, ומייצרות משאבים הניתנים להשבה.

 

מערכת AirSCWO™ של 374Water רותמת את הכוח של חמצון מים סופר-קריטי כדי לחסל מעל 99.9% מהמוצקים והמזהמים מזרמי פסולת שונים תוך שימוש ב-Omniprocessor. היחידות הטרומיות, הקומפקטיות והמודולריות הן חסכוניות ומאפשרות פריסה קלה באתרים חדשים וקיימים לייצור פסולת. נכון לעכשיו, יחידה של טון אחד ליום פועלת באוניברסיטת דיוק בצפון קרוליינה, ארצות הברית, והיחידה המסחרית הראשונה של החברה בנפח עבודה של שישה טון ליום נרכשה לאחרונה על ידי מחלקת התברואה של מחוז אורנג' בפאונטיין ואלי, קליפורניה, ארצות הברית.

 

"כאשר עסקים וגופי שלטון מקומי ברחבי העולם רוצים לעדכן את תשתית הטיפול בפסולת שלהם, הכרחי שהם יאמצו טכנולוגיות ירוקות חדשות שיכולות למקד ולחסל מזהמים מתפתחים המאיימים על בריאות הציבור", אמר קובי נגר, יו"ר ומנכ"ל 374Water. "אנו מחכים להצגת הפתרון שלנו בתערוכת IFAT השנה עם היתרונות של הרחבת יכולות ניהול בר-קיימא של פסולת".

 

ההתרחבות הגלובלית של 374Water מלווה את התחזקות תקנות הטיפול בפסולת וכימיקלים הממשלתיות ברחבי העולם. הולנד, גרמניה, נורבגיה, דנמרק ושוודיה מציעות ליישם הגבלות רחבות יותר על השימוש ב-PFAS בשנה הבאה. הנציבות האירופית הכריזה לאחרונה על רפורמות ב-REACH שצפויות לשנות באופן מהותי את הכללים הנוכחיים להגבלות והרשאות REACH. בנוסף, האיחוד האירופי השיק מחקר ב-2020 כדי להעריך את הקריטריונים להתפתחות של האפקטיביות, היעילות, הרלוונטיות, הקוהרנטיות והערך המוסף של הוראת האיחוד האירופי לגבי טיפול בבוצת הביוב בכל מדינות האיחוד האירופי. תוצאות ההערכה ישפיעו על החלטת הנציבות בדבר הצורך להתקדם בהערכת השפעה להצעה לתיקון ההנחיה, כפי שמתואר בתוכנית הפעולה החדשה לכלכלה מעגלית. מוקדם יותר השנה הודיעה 374Water על התרחבותה לישראל עם חברת בת חדשה, 374Water Sustainability Israel LTD.

 

 

 

374Water מצפה ל- IFAT מינכן כאשר החברה ממשיכה בהתרחבותה בבריטניה ובאירופה. לקבלת מידע נוסף על הכנס, בקרו בכתובת IFAT.de. למידע נוסף על 374 Water, בקרו בכתובת 374water.com.

אודות 374Water

374Water היא חברת קלינטק בעלת השפעה חברתית שבסיסה בארצות הברית, שהמשימה שלה היא לשמור על סביבה נקייה ובריאה ומקיימת חיים. אנו חלוצים בעידן חדש של ניהול פסולת בר קיימא התומך בכלכלה מעגלית ומאפשר לארגונים להשיג את יעדי הקיימות שלהם.

 

 https://www.374water.com/

הצהרות צופות פני עתיד

הודעה לעיתונות זו מכילה "הצהרות צופות פני עתיד", כפי שמונח זה מוגדר במסגרת חוק הרפורמה בליטיגציה של ניירות ערך פרטיים משנת 1995 (PSLRA), אשר ניתן לזהות הצהרות באמצעות מילים כגון "מצפה", "תוכניות", "פרויקטים", "רצון", "עשוי", "צופה", "מאמין", "צריך", "מתכוון", "מעריך" ומילים אחרות בעלות משמעות דומה.

למידע נוסף:

 

374 Water:

Richard Davis

(786) 412-7015

ir@374Water.com

 

קשרי משקיעים

Hayden IR:

James Carbonara

(646)-755-7412

james@haydenir.com

 

קשרי מדיה

FischTank PR:

374water@fischtankpr.com

 

מקור: 374Water, Inc.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769


© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים