אנדרסן גלובל מקדמת נוכחות בסלובניה עם חברה נוספת

דרוג:

 

אנדרסן גלובל מקדמת נוכחות בסלובניה עם חברה נוספת

 

סן פרנסיסקו, 12 במאי 2022, (BUSINESS WIRE) :

 

אנדרסן גלובל מרחיבה את יכולותיה המשפטיות והמיסוי הקיימות שלה בסלובניה באמצעות הקמת חברת Andersen Advisory, Ltd, המספקת שירותי מס, חשבונאות, הערכת שווי ושירותי ייעוץ עסקי אחרים. אנדרסן בסלובניה היא שותפה של משרד עורכי הדין Senica & Partners Ltd, חברה של אנדרסן גלובל החל משנת 2021.

שותפה מנהלת במדינה של אנדרסן בסלובניה, קטרינה קרסאל עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחות פרטיים ומסחריים כדי לספק חבילה של שירותי מס, חשבונאות, הערכת שווי וייעוץ עסקי נלווה, כולל מיזוגים ורכישות, בדיקת נאותות, ארגון מחדש פיננסי וחדלות פירעון, מע"מ ותמחור העברה.

לדברי קטרינה, "בסביבה של היום, הלקוחות זקוקים לפתרונות משולבים, הטובים מסוגם. התוספת של אנדרסן בסלובניה, בשילוב עם השירותים המשפטיים הניתנים באמצעות Senica & Partners, מבטיחה ללקוחות לקבל פתרונות מקיפים בצורה חלקה ברמה האזורית והעולמית. זה משפר את אסטרטגיית הפיתוח של המשרד שלנו וממקם אותנו כדי לשרת טוב יותר את הלקוחות שלנו עם תמיכה של חברים אחרים וחברות שיתוף פעולה של אנדרסן גלובל".

מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן הוסיף: "על ידי הרחבת היכולות שלנו בסלובניה אנו מסוגלים לספק ללקוחותינו חבילה מלאה של שירותים משולבים, אשר מחזקת את היכולות שלנו בשוק ובכיסוי באזור, ומחזקת את המחויבות שלנו לשירות לקוחות חלק".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-10,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-340 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

אנשי קשר:

 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

מקור: Andersen Global

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769


© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים