Pyramid Analytics מדורגת ראשונה בתרחישי שימוש באנליטיקה רבודה בדו"ח Critical Capabilities for Analytics and Business Intelligence Platforms של גרטנר ל-2022

דרוג:

Pyramid Analytics מדורגת ראשונה בתרחישי שימוש באנליטיקה רבודה בדו"ח Critical Capabilities for Analytics and Business Intelligence Platforms של גרטנר ל-2022

ספקית מודיעין קבלת ההחלטות קיבלה ציון שממקם אותה בין 5 המובילות בכל תרחישי השימוש באנליטיקיה

 

לונדון, 11 במאי 2022, (BUSINESS WIRE):

 

Data & Analytics Summit של גרטנר: Pyramid Analytics (Pyramid), ספקית פלטפורמת מודיעין חלוצית לקבלת החלטות - הדור הבא של אנליטיקה עסקית עבור הארגון - בתרחישי שימוש באנליטיקה רבודה בדו"ח Critical Capabilities for Analytics and Business Intelligence Platforms של גרטנר ל-2022 1. פירמידה דורגה בין חמש הספקיות המובילות בכל ארבעת תרחישי השימוש: אנליטיקה רבודה; אנליטיקה ארגונית; אנליטיקה כללית; ניתוח חזותי בשירות עצמי. עשרים (20) חברות הוערכו לאורך ולרוחב 12 יכולות קריטיות.

נקודות מפתח:

* Pyramid דורגה במקום הראשון מבין 20 חברות עבור תרחיש השימוש אנליטיקה רבודה.

 

*לפי גרטנר, "אנליטיקה רבודה היא השימוש בטכנולוגיות מאפשרות כגון לימוד מכונה ובינה מלאכותית כדי לסייע בהכנת נתונים, יצירת תובנות והסבר תובנות כדי לשפר את האופן שבו אנשים חוקרים ומנתחים נתונים בפלטפורמות אנליטיקה ובינה עסקית".2

* Pyramid הוערכה בחמישה (5) דוחות Critical Capabilities for Analytics and Business Intelligence Platforms של גרטנר.

*הורידו את Critical Capabilities for Analytics and Business Intelligence Platforms של גרטנר ל-2022.

*לחצו כאן כדי לתזמן הדגמה של פלטפורמת מודיעין קבלות ההחלטות של Pyramid.

 

"ב-2021 הכפילה Pyramid את המאמצים בתחום ארכיטקטורת השאילתות הישירות שלה, ושיפרה את הביצועים של PYRANA, מנוע השאילתות הישירות שלה, עבור שאילתות SQL ו-MDX כאחד. Pyramid גם הוסיפה יכולות רבודות חדשות ושדרגה קיימות ברחבי הפלטפורמה - תוך שהיא נוגעת בכל ההיבטים מהכנת נתונים ועד גילוי, דרך אנליטיקה ממוכנת ותובנות. השנה, פירמידה הוסיפה גם 15 שיפורים לכלים החכמים שלה, כולל תבנית חדשה לגילוי אוטומטי כדי להניע הסברים, ניתוח מניעים מרכזיים ולוגיקה של משפיענים".3

מהו דו"ח היכולות הקריטיות של גרטנר? (מקור: גרטנר)

מסמך היכולות הקריטיות הוא ניתוח השוואתי המדרג מוצרים או שירותים מתחרים מול קבוצה של מבדלים קריטיים שזוהו על ידי גרטנר. הוא מראה לך אילו מוצרים או שירותים מתאימים ביותר לתרחישי שימוש שונים כדי לספק עצות מעשיות לגבי המוצרים/שירותים שעליכם להוסיף לרשימות הקצרים של הספקים שלכם להערכה נוספת.

כדו"ח מלווה לרבעון הקסם של גרטנר, הוא מספק תובנות מעמיקות יותר לגבי הצעות המוצרים והשירותים של ספקים על ידי הרחבת הניתוח מרבעון הקסם. השתמשו במחקר זה כדי להמשיך ולחקור דירוגי מוצרים ושירותים בהתבסס על יכולות מפתח המוגדרות לתרחישי שימוש חשובים ומבדילים.

מודיעין קבלת החלטות שלם ואחוד

פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid מספקת תובנות מונעות נתונים לכל אחד כדי לקבל החלטות מהירות וחכמות יותר. הפלטפורמה של Pyramid מספקת גישה מיידית לכל נתון, מאפשרת שירות עצמי מנוהל וממוכן לכל אדם, ומשרתת כל צורך באנליטיקה, מהפשוט ועד המורכב. על ידי שילוב ייחודי של הכנת נתונים, אנליטיקה עסקית ומדעי נתונים בפלטפורמה אחת משולבת עם בינה מלאכותית בסביבה אחת, הפלטפורמה של Pyramid מפחיתה עלויות ומורכבות תוך האצת צמיחה וחדשנות. זה מאפשר גישה אסטרטגית כלל ארגונית לבינה עסקית ואנליטיקס.

פלטפורמת מודיעין קבלת ההחלטות של Pyramid מדורגת ב-4.5 כוכבים בסולם של 1 עד 5 ומבוססת על 116 ביקורות על Gartner Peer Insights. Peer Insights™ היא פלטפורמת הדירוגים והביקורות מונעת עמיתים של גרטנר עבור פתרונות ושירותי IT ארגוניים המכסה למעלה מ-300 שווקי טכנולוגיה ו-3,000 ספקים (מקור: Gartner Peer Insights).

ציטוטים

עומרי קוהל, מנכ"ל ומייסד שותף של Pyramid Analytics : "בשנת 2017, ושוב ב-2019, גרטנר הצהירה כי אנליטיקה רבודה היא העתיד של הנתונים והאנליטיקה3. אנחנו חושבים שהעתיד הגיע. פלטפורמת מודיעין קבלת ההחלטות של Pyramid ממנפת לימוד מכונה וטכניקות בינה מלאכותית כדי לשנות את האופן שבו תוכן אנליטי מפותח, נצרך ומשותף. הפלטפורמה של Pyramid מספקת גישה מיידית לכל נתון, עונה על כל צורך באנליטיקה, ומתאימה חוויות אנליטיות לכל אדם שירוויח מהגישה לשילוב רב העוצמה של נתונים ואנליטיקה כדי לקבל החלטות חכמות. וזה כולם".

Gartner, Gartner Critical Capabilities for Analytics and Business Intelligence Platforms, Kurt Schlegel, Rita Sallam, Austin Kronz, Julian Sun, David Pidsley, Anirudh Ganeshan, Georgia O'Callaghan, Kevin Quinn, Shaurya Rana, Christopher Long, 3rd May 2022
2 Gartner IT Glossary, Augmented Analytics, as on 10th May 2022.
Gartner, Augmented Analytics Is the Future of Analytics, Rita Sallam, Carlie Idoine, 30 October 2019

כתב ויתור של גרטנר:

Gartner אינה תומכת באף ספק, מוצר או שירות המתוארים בפרסומי המחקר שלנו, ואינה מייעצת למשתמשי הטכנולוגיה לבחור רק את הספקים בעלי הדירוגים הגבוהים ביותר או ייעוד אחר. פרסומי המחקר של גרטנר מורכבים מדעותיו של ארגון המחקר של גרטנר ואין לפרש אותם כהצהרות עובדות. Gartner מתנערת מכל אחריות, מפורשת או משתמעת, ביחס למחקר זה, לרבות כל אחריות לסחירות או להתאמה למטרה מסוימת.

GARTNER הוא סימן מסחרי רשום וסימן שירות, ו- PEER INSIGHTS  הוא סימן מסחרי וסימן שירות, של Gartner, Inc  ו/ או החברות המסונפות אליה בארה"ב ובעולם ומשמשות כאן עם הרשאה. כל הזכויות שמורות.

תוכן Gartner Peer Insights  מורכב מדעותיהם של משתמשי קצה בודדים בהתבסס על חוויותיהם שלהם, ואין לפרש אותו כהצהרות עובדה, והן אינן מייצגות את השקפותיהם של גרטנר או החברות המסונפות אליה. Gartner אינה תומכת באף ספק, מוצר או שירות המתוארים בתוכן זה ואינה מתחייבת, מפורשת או משתמעת, ביחס לתוכן זה, לגבי דיוקו או שלמותו, לרבות כל אחריות לסחירות או להתאמה למטרה מסוימת.

אודות פירמיד אנליטיקס

 

Pyramid היא ספקית פלטפורמת מודיעין חלוצית לקבלת החלטות. מודיעים לקבלת החלטות הוא הדבר הבא באנליטיקה. פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid מספקת תובנות לכל אחד לקבל החלטות מהירות וחכמות יותר. הפלטפורמה של Pyramid  מספקת גישה מיידית לכל נתון, מאפשרת שירות עצמי מנוהל וממוכן לכל אדם, ומשרתת כל צורך באנליטיקה, מהפשוט ועד המורכב. על ידי שילוב ייחודי של הכנת נתונים, אנליטיקה עסקית ומדעי נתונים בהנחיית בינה מלאכותית ובסביבה אחת, הפלטפורמה של Pyramid מפחיתה עלויות ומורכבות תוך האצת צמיחה וחדשנות. זה מאפשר גישה אסטרטגית כלל ארגונית לבינה עסקית ואנליטיקה. יותר ממיליון מקבלי החלטות מסתמכים על פירמידה כדי לקבל החלטות מהירות וחכמות יותר. תזמנו הדגמה.

פירמיד אנליטיקס מאוגדת באמסטרדם ויש לה משרדים במרכזי חדשנות ועסקים גלובליים, כולל בלונדון, בניו יורק ותל אביב. הצוות שלנו חי ברחבי העולם כי גיאוגרפיה לא צריכה להיות מחסום לכישרון והזדמנות. בין המשקיעים ניתן למנות את Jerusalem Venture Partners  (JVP), סקויה קפיטל ו- Viola Growth. קבלו מידע נוסף ב-Pyramid Analytics.

 

גלריית תמונות/מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/52715059/en

ליצירת קשר

UK / Ireland, Europe: Susie Evershed
Resonance PR: +44 (0)208 819 3170
pyramidanalytics@resonancecrowd.com

North America: Heather Racicot
Resonance PR: +1 360-632-5616
pyramidanalytics@resonancecrowd.com

Chas Kielt
Vice President of Global Corporate Communications and Partner Marketing, Pyramid Analytics
617.687.3371
chas.kielt@pyramidanalytics.com

מקור: Pyramid Analytics

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769


© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים