Mainz Biomed ומעבדות דנטה מכריזים על שותפות למסחור של ColoAlert באירופה ובאיחוד האמירויות הערביות

דרוג:

 

Mainz Biomed ומעבדות דנטה מכריזים על שותפות למסחור של ColoAlert באירופה ובאיחוד האמירויות הערביות

 

Dante Labs היא מובילה עולמית בתחום הגנומיקה והרפואה המדויקת

Mainz מתמקדת באופן בלעדי בפיתוח כלי אבחון מהדור הבא לגילוי מוקדם של סרטן

 

 

ברקלי, קליפורניה ומיינץ, גרמניה וניו יורק, 19 במאי 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

Mainz Biomed NV (נאסד"ק: MYNZ), חברת אבחון גנטיקה מולקולרית המתמחה בגילוי מוקדם של סרטן ו-Dante Labs, מובילה עולמית בגנומיקה וברפואה מדויקת, הודיעו היום על הסכם שותפות לטובת המסחור של ColoAlert באיטליה ובאיחוד האמירויות הערביות. ColoAlert הוא מוצר הדגל של Mainz, בדיקת זיהוי ביתית יעילה וקלה לשימוש לצורך זיהוי סרטן המעי הגס (CRC).

Dante Labs היא מובילה עולמית בריצוף גנום עם זיכיון לפיתוח מוצר, כמו גם זיכיון מסחרי, המתמקדים באספקת פתרונות בריאות מונעים ומותאמים, באמצעות מינוף מסדי הנתונים החזקים ופלטפורמת התוכנה הקניינית שלה, כדי להציע כלי אבחון מהדור הבא ישירות לצרכנים ולאנשי מקצוע בתחום הבריאות. Dante Labs מציעה, כחלק מהמודל העסקי שלה, ניהול מעבדות רצף גנומי מתקדמות ביותר באזורים בינלאומיים מרובים, והפעלת פלטפורמת סחר אלקטרוני חזקה.

"כחברה צעירה שמטרתה להביא לשוק כלי אבחון חשובים שיסייעו בטיפול ובמניעת אינדיקציות סרטן, מדובר בתענוג מוחלט לשתף פעולה עם מובילה בתעשייה כמו Dante Labs", אמר גידו באכלר, מנכ"ל Mainz Biomed. "התוכנית המסחרית המובחנת שלנו, שמתמקדת בשיתוף פעולה עם מעבדות צד שלישי לעיבוד ערכות בדיקה לעומת המתודולוגיה המסורתית של הפעלת מתקן בודד, דורשת בריתות עם חברות דומות כמו Dante Labs, שחולקות את התשוקה שלנו לפיתוח עם חשיבה קדימה של מבחני אבחון ואסטרטגיות שוק".

השותפות תשיק לראשונה את ColoAlert באיטליה ובאיחוד האמירויות באמצעות הערוצים המסחריים המבוססים השונים של Dante. הדגימות יעובדו בתחילה במתקן הביתי של Mainz ולאחר מכן Dante תרכוש את ערכות הבדיקה CE-IVD המבוססות על תגובת שרשרת של פולימראז (PCR) של Mainz ותעביר את כל עיבוד הבדיקות למעבדות הרצף הגנומיות האוטומטיות בבעלות מלאה של Dante באיטליה (אירופה) ודובאי (איחוד האמירויות הערביות) כדי להציע שירות ותמיכה מקומיים.

"אנו נרגשים מההזדמנות ליישר קו עם Mainz ולייצג את ColoAlert בשווקים ראשוניים אלה", אמר אנדריאה ריפוסטי, מנכ"ל Dante Labs. " המוצר והחברה משקפים את המשימה שלנו לפתח ולשווק פתרונות בריאות מונעים מהשורה הראשונה ולהשתמש בערוצים חדשים כדי להפוך בדיקות חדשניות לזמינות ליותר מטופלים ברחבי העולם. עם השקת פלטפורמות המסחר האלקטרוני המשופרות שלנו לאבחון מתקדם, ColoAlert הוא מוצר מדהים לספק רפואה מותאמת יותר באופן אישי".

ColoAlert משווקת כיום ברחבי אירופה, והשותפות עם Dante Labs מסמנת את ההשקה הראשונית של הבדיקה במזרח התיכון. Mainz  תמשיך לפתח שותפויות מסחריות ומו"פ עם חברות המובילות את תחום הבדיקות הבריאותיות עם דגש מיוחד על אבחון צואה.

אודות ColoAlert

ColoAlert מזהה את סרטן המעי הגס (CRC) באמצעות בדיקה פשוטה לניהול עם רגישות וספציפיות גבוהה כמעט כמו הקולונוסקופיה הפולשנית*. הבדיקה משתמשת בשיטות קנייניות לניתוח דנ"א של תאים עבור סימני גידול ספציפיים בשילוב עם הבדיקה האימונוכימית הצואתית (FIT) ומיועדת לזהות DNA של גידול ומקרי CRC בשלבים המוקדמים ביותר שלהם. המוצר מסומן CE-IVD (בהתאם לדרישות הבטיחות, הבריאות והסביבה של האיחוד האירופי) ועובר לעמידה ב- IVDR. המוצר זמין מסחרית במספר מדינות באיחוד האירופי. Mainz Biomed מפיצה כיום את ColoAlert באמצעות מספר שותפים קליניים. לאחר שאושרה בארה"ב, האסטרטגיה המסחרית של החברה היא להקים הפצה מדרגית באמצעות תוכנית שותפים שיתופית עם ספקי שירותי מעבדה אזוריים ולאומיים ברחבי הארץ.

*Dollinger MM et al. (2018)

אודות Colorectal Cancer

סרטן המעי הגס (CRC) הוא הסרטן השני הקטלני ביותר בארה"ב ובאירופה, אך גם הניתן למניעה ביותר עם גילוי מוקדם המספק שיעורי הישרדות מעל 90%. עלויות הבדיקה השנתיות למטופל הן מינימליות, במיוחד בהשוואה לטיפולים בשלב מאוחר של CRC שעלו למטופלים בממוצע 38,469 דולר בשנה. האגודה האמריקנית לסרטן העריכה כי בשנת 2021 היו כ -149,500 מקרים חדשים של סרטן המעי הגס והרקטלי בארה"ב עם 52,980 וכתוצאה מכך מוות. החלטות ה-FDA האחרונות מציעות כי הקרנה עם בדיקות DNA צואה כגון ColoAlert בארה"ב צריך להתבצע אחת לשלוש שנים החל מגיל 45. נכון לעכשיו ישנם 112 מיליון אמריקאים בגילאי 50+, סך הכל שצפוי לגדול ל -157 מיליון בתוך 10 שנים. בדיקה הולמת של אוכלוסיות אלה, המבוססות על 50+ אוכלוסיות בארה"ב כל שלוש שנים, כפי שנקבע, משווה להזדמנות שוק אמריקאית של כ-3.7 מיליארד דולר בשנה.

אודות Mainz Biomed N.V.

מיינץ ביומד Mainz Biomed  מפתחת פתרונות אבחון גנטיים מולקולריים מוכנים לשוק לתנאים מסכני חיים. מוצר הדגל של החברה הוא ColoAlert, בדיקת אבחון מדויקת, לא פולשנית וקלה לשימוש לגילוי מוקדם לסרטן המעי הגס. ColoAlert משווקת כיום ברחבי אירופה עם מחקר קליני של ה-FDA ותהליך הגשה שנועד להיות מושק במחצית הראשונה של 2022 לאישור רגולטורי בארה"ב. סל המוצרים של מיינץ ביומד כולל את PancAlert, בדיקת סינון לסרטן הלבלב בשלב מוקדם המבוססת על זיהוי מולטיפלקס מבוסס פולימראז בזמן אמת (PCR) של סמנים ביולוגיים מולקולריים-גנטיים בדגימות צואה, וטכנולוגיית GenoStick, פלטפורמה שפותחה לאיתור פתוגנים על בסיס גנטי מולקולרי.

למידע נוסף אנא בקרו בכתובת www.mainzbiomed.com

למידע תקשורתי, אנא צרו קשר עם press@mainzbiomed.com

לקשרי משקיעים, אנא צרו קשר עם ir@mainzbiomed.com

אודות Dante Labs

Dante Labs הינה חברה עולמית לבניית נתונים גנומיים ולמסחור סוג חדש של יישומי בריאות ואריכות ימים המבוססים על ריצוף גנומי שלם ובינה מלאכותית. החברה משתמשת בפלטפורמה שלה כדי לספק תוצאות מטופלים טובות יותר מדיאגנוסטיקה ועד טיפולים בנכסים כולל אחד ממאגרי הגנום הפרטיים הגדולים ביותר בהסכמת המחקר, פלטפורמת תוכנה בבעלות החברה, אשר מתוכננת לממש באופן מלא את כוחם של הנתונים הגנומיים תוך תהליכי שכלול וקניין, המאפשרים גישה תעשייתית לריצוף גנומי.

למידע נוסף:

Laura D’Angelo
VP of Investor Relations
ir@dantelabs.com
+39 0862 191 0671
www.dantelabs.com

הצהרות צופות פני עתיד

Certain statements made in this press release are “forward-looking statements” within the meaning of the “safe harbor” provisions of the Private Securities Litigation Reform Act of 1995. Forward-looking statements may be identified by the use of words such as “anticipate”, “believe”, “expect”, “estimate”, “plan”, “outlook”, and “project” and other similar expressions that predict or indicate future events or trends or that are not statements of historical matters. These forward-looking statements reflect the current analysis of existing information and are subject to various risks and uncertainties. As a result, caution must be exercised in relying on forward-looking statements. Due to known and unknown risks, actual results may differ materially from the Company’s expectations or projections. The following factors, among others, could cause actual results to differ materially from those described in these forward-looking statements: (i) the failure to meet projected development and related targets; (ii) changes in applicable laws or regulations; (iii) the effect of the COVID-19 pandemic on the Company and its current or intended markets; and (iv) other risks and uncertainties described herein, as well as those risks and uncertainties discussed from time to time in other reports and other public filings with the Securities and Exchange Commission (the “SEC”) by the Company. Additional information concerning these and other factors that may impact the Company’s expectations and projections can be found in its initial filings with the SEC, including its Prospectus filed on October 12, 2021 and amended on October 25, 2021 and November 1, 2021 as well as the Prospectus filed on January 21, 2022. The Company’s SEC filings are available publicly on the SEC’s website at www.sec.gov. Any forward-looking statement made by us in this press release is based only on information currently available to Mainz Biomed and speaks only as of the date on which it is made. Mainz Biomed undertakes no obligation to publicly update any forward-looking statement, whether written or oral, that may be made from time to time, whether as a result of new information, future developments or otherwise, except as required by law.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769


© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים