להיכנס ולצאת עם הלוואה- אשכר פיננסים והלוואות

דרוג:

 

מכירים את המצב הזה שאתם צריכים הלוואה אבל מהר? זה לא מיוחד, זה קורה לכל אחד מאיתנו בשלב כזה או אחר, ככה זה בחיים. האם לא הייתם רוצים במצב הזה לא להיות בחשש תמידי שהבנקים יעקבו אתכם שבועות ארוכים, ימררו לכם את החיים, יסננו אתכם בטלפון ויעשו לכם עוגמת נפש?

אז זה בהחלט אפשרי, פשוט לא צריך לעשות את אותה טעות שאנחנו עושים תמיד, אלא לחשוב לכיוון קצת אחר, בואו נעזוב את הבנקים שמררים לנו את החיים ונפנה לכיוון קצת אחר, בואו ננסה את אשכר פיננסים והלוואות, הלוואות חוץ בנקאיות.

מה זה בכלל הלוואות חוץ בנקאיות?

כלקוחות פרטיים של ענף הבנקאות אנחנו לא כל כך מכירים את הביטוי הזה, אבל אם תשאלו בעלי עסקים, תבינו מהר מאוד שזה בדיוק הכיוון אליו הולך העולם העסקי בשנים האחרונות. הקהילה העיסקית מתייאשת מהבנקאות הקונבנציונלית ורוצה ללכת למקום אחר, מקום שבו מבינים את בעלי העסקים ורוצים לעשות עסקים, מהר ויעיל.

הרשו לי להציג לכם את חברת אשכר פיננסים והלוואות:

רק כדי להבין מהר יותר את הרעיון, הרשו נא לי לצטט את הפרסומת של החברה, כמו שהיא רצה באינטרנט. נראה לי שזה מבהיר את הרעיון בצורה הברורה ביותר:

"רק בחברת אשכר פיננסים והלוואות תוכלו לקבל הלוואה באישור מיידי, בלי סחבת, בלי תורים ובלי להמתין שעות לפקיד בבנק. אנחנו מבינים את הצורך שלך בקבלת הכסף במהירות ובתנאים מעולים, לכן הבנקאים המנוסים שלנו ישמחו לך שירות מהיר ואמין עד לקבלת הכסף". 

אם קראתם את שלושת השורות האלו, אז נראה לי שאתם מצליחים להבין לבד את הרעיון של אשכר פיננסים והלוואות, החברה נותנת הלוואת אקספרס בריביות שהן לא יותר גבוהות מהריבית הבנקאית, אבל כל הדבר הזה שנקרא תהליך הלוואה קורה הרבה יותר מהר.

עד כמה יותר מהר?

רק כדי להבין את העניין יותר טוב, אני רוצה לספר לכם על המשך הפרסומת של אשכר, ההמשך הוא מנגינה שמספרת את שם החברה ואת הסלוגן של החברה, שנקרא: "הלוואה מיידית ללא ערבים". נכון מאוד, אשכר מציעים הלוואה שניתן לקבל בשעה אחת בלבד. לא שבוע, לא חודש- פגישה אחת בלבד.

איך זה קורה?

האמת היא שזה די פשוט, מעסיקים בנקאים שמבינים את העבודה לעומק ולא מפחדים לקבל החלטות, כך קורה שהפקיד שמולו אתם יושבים, יכול מיידית להחליט האם זה סיכון סביר לתת לכם הלוואה או לא. בדיוק כך קורה שיוצאים בתום הפגישה עם הכסף ביד. ככה זה כאשר חושבים על הלקוח.

לאתר  אשכר פיננסים והלוואות
© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים