חברת בסט אינווסט

דרוג:

חברת בסט אינווסט הינה חברת ייעוץ אישי להשקעות נדל"ן והשבחת נכסים אשר קיים בהם פוטנציאל לתשואות גבוהות. מייסד חברת בסט אינווסט הוא בני סגל יועץ משכנתאות מוסמך בעל ניסיון של למעלה מ 10 שנות פעילות בתחום הנדל"ן בישראל.

חברת Best-Invest  באמצעות בעלי המקצוע המועסקים בה פיתחה מודל השקעות ייחודי אשר מסייע למשקיעי נדל"ן להעריך בצורה נוחה ושקופה את השקעת הנדל"ן מכל צדדיה. מודל ניתוח ההשקעה מורכב ממספר נוסחאות אשר מודדות את עלות ההשקעה הראשונית של רכישת הנכס ביחד עם עלות ההשקעה של תהליך ההשבחה כגון שיפוץ מבני חיצוני ופנימי בהתאמה לסוג הנכס פרטי/מסחרי.

נוסף על עלויות ההשקעה חברת "בסט אינווסט" מבצעת תחקיר מעמיק על אזור הנכס כולל מציאת תוכניות עירוניות לפיתוח סביבתי ותוכניות מתאר של האזור כולו. על אלו מתווסף מידע חיוני על סוג האוכלוסיה הקיימת באזור ואוכלוסיית היעד לאכלוס הנכס. על ידי שיכלול מודלים אלו ונוסחאות נוספות המשקיע יכול לקבל תמונת מצב מלאה אודות רווחיות וכדאיות הפרוייקט כולל זמני ביצוע אופטימליים וגרף התקדמות הפרוייקט.

שירותי חברת בסט אינווסט

חברת בסט אינווסט מציעה מגוון שירותים משלימים על מנת להעניק לכם מטריה של פתרונות מעשיים בכדי שתוכלו לנהל את כל תהליך ההשקעה במקום אחד עם אנשי המקצוע הטובים ביותר. בין שירותי החברה ניתן לכלול שירות ניהול נכסים הכולל איתור נכסים, רישום נכסים, ניהול דיירים וטיפול שוטף בביוקרטיה מול הרשויות השונות. בנוסף בחברת בסט אינווסט קיימת מחלקת אדריכלות ועיצוב פנים ליצירת תוכניות עבודה לשיפור מבנים. המטרה של החברה היא להציע לכם פתרון השקעה מסוג נדל"ן אשר צפוי להניב תשואה מקסימלית במינימום הוצאות זמן וביוקרטיה מיותרת.

לפרטים נוספים ניתן ליצור איתנו קשר:

טלפון: 072-252-7676
פקס: 072-2448043
דוא"ל: office@bestinvest.co.il
 
בברכה,
צוות חברת Best Invest
© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים