מדרגות מרחפות - שיפור יצירתי בכל בית

לבית ולמשרד :  | webgo | 16/6/2014
דרוג:

מדרגות מעוצבות

מדרגות מרחפות מהוות קרש קפיצה יצירתי-עיצובי. הן מיועדות בעיקר לבתים בעיצוב מודרני, אף על פיח שבאמצעות עיצוב נכון של שלבי המדרגות ניתן להתאימן גם עבור בתים בסגנון כפרי או עתיק. כמו כן, על מנת לבצע את ההתאמה נדרש מעקה זכוכית שקוף לחלוטין ללא כל סממםן מודרני עליו. לגופו של עניין, המדרגות מהוות פלא אדריכלי לפיו למעט שלבי המדרגות אינכם רואים שום נדבך נוסף: גם לא חיבור בין שלב לשלב בגרם המדרגות.
 
אופן הופעת המדרגות בבתים

המדרגות מופיעות כשהן מתעקלות בצורה עגולה, על פי רוב, ולא מתאפיינות בגרם ישר. בנוסף, הן נועדו לבתים שהוכנו במיוחד עבור ההתקנה: הותקנו פלטות מברזל, פלדה או סוגים אחרים של מתכות על גבי הקיר המיועד, והשלבים של המדרגות הונחו על גבן. לרוב, הכנסת שלבי המדרגות היא מהאמצע שלהם. ישנו חריץ אשר דרכו ניתן להשחיל את המדרגות לפלטות ולהבריג כל מדרגה ומדרגה. כמובן שבפועל, כאשר הן מותקנות, הן מרותכות לפלטות המתכת שלהן על מנת שלא יהיה ניתן לגרום להתרפוות שלהן.
 
התרומה של מדרגות מרחפות לעיצוב הבית
 
המדרגות המרחפות מהוות המשך ישיר לעיצוב הבית אך בכיוון שהצופה הממוצע לא חשב עליו. הן נראות מתריס, קשה למצוא את המעקה שלהן, שעשוי מזכוכית או מוכמן בצניעות כך שהוא מוסתר על ידי המדרגות. מצד אחד – התחושה הטבעית של הצרכנים ש "מוצר מגניב חדש הגיע לשוק". מצד שני הם שואלים את עצמם מדוע אין מעקה וכיצד המדרגות בכלל מוחזקות: מה הבסיס  שלהן? רק כאשר הם משתמשים בהן בפועל הם מבינים שזה גימיק עיצובי עם קונספט
מרדני. בפועל מדובר במדרגות תקניות בכל קנה מידה! . חברות עבודות אלומיניום נחשבות למובילות בתחום וכדאי מאוד לבדוק היכן הכי מומלץ לבצע עבודות אלו.
 


© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים