דגת הארץ משיקה קונספט שיווקי חדש - מקרר חנות דגים בשירות עצמי

דרוג:

חברת דגת הארץ, החברה המובילה והגדולה בישראל לשיווק דגים טריים קיים ופילה דגים טרי משיקה קונספט שיווקי חדש שהינו - מקרר חנות דגים. במסגרת המהלך, בהשקעה של כ-5 מיליון ₪, הכניסה דגת הארץ לרשתות המובילות מקררי דגים המהווים חנות לממכר דגים טריים ואיכותיים בשירות עצמי.
 
מקרר חנות הדגים של דגת הארץ כולל מחלקה שלמה של דגים טריים ארוזים במגשיות ובאריזות השומרות על הטריות. המגשיות של דגת הארץ זמינות ונמצאות ברשתות השיווק הגדולות שופרסל ו-מגה.
 
מקרר חנות הדגים של דגת הארץ מהווה חידוש משמעותי - מעתה אין צורך לעמוד בתור או להמתין לניקוי הדגים הטריים, אין בעיה של ריח וגם אין יותר טפטופי נוזלים מהשקית... במקרר של דגת הארץ יש את כל המגוון - דגים מפולטים, דגים שלמים, דגים קפואים ודגים פרוסים באריזות איכותיות השומרות על הטריות. על כל ואריזה מצוין יום הדייג ומועד פג תוקף ועל גב האריזה מתכונים והצעות להגשה.
 
כיום, צריכת הדגים השנתית בישראל עומדת על כ-30,000 טון דגים טריים מתוך כ-75,000 טון דגים צריכה כוללת של דגים טריים וקפואים . יחד עם זאת צריכת דגים טריים בישראל אינה מפותחת (כ- 7 ק"ג לנפש מתוך כ- 12 ק"ג לנפש צריכת דגים, נמוכה בהשוואה למערב אירופה שם כ- 35-45 ק"ג לנפש); הסיבות העיקריות לכך הן היות הצרכן הישראלי צרכן כבד של חלבון מעופות כ- 54 ק"ג לנפש בשנה, ובנוסף חוסר זמינות של דגים טריים ברשתות המזון הגדולות, חוסר נגישות למקורות של דגים טריים וחשש של הצרכנים לגבי מהימנותם של מקורות הדג וטריותו. וגם חוסר הביטחון ביצירת מנה איכותית לארוחה המשפחתית.
 
לדברי שי אגוזי, מנהל השיווק של חברת דגת הארץ: "הישראלים אוהבים דגים אבל לא אוהבים לעמוד בתור לדגים או לעבור את ה"חוויה" של ההמתנה לתהליך ניקיון הדגים ואופן הגשתו בשקית או עטוף עיתון. מהיום לא צריך להתרוצץ בשווקים או לחפש סוחרי דגים – הדגים של דגת הארץ זמינים ברשתות השיווק במקררים ייחודיים, לקנות ולפעול ע"פ המתכונים המצורפים, ואפשר להתפנק עם ארוחת דגים טעימה ומזינה בלי כל הטרחה והחששות שהיו כרוכים עד כה.
 
שי אגוזי מדגיש כי: "הקונספט החדש שלנו הוא פתרון מצוין – מקרר שהוא בעצם חנות שלמה של דגים באיכות מעולה. אנו מציעים לצרכן נבחרת שלמה של דגים טריים, קפואים, פרוסים , פלטים, במקרר ממותג ובאריזות השומרות על הטריות ועל הניקיון של הדגים. אנו מבטיחים לצרכנים דג טרי לאורך זמן ובמחיר תחרותי. את הדגים שלנו ניתן להכין מיד לאחר הקנייה או להקפיא. בנוסף על כל אריזה מודפס תאריך טריות ויש מתכונים מומלצים וקלים להכנה".
 
מוצרי דגת הארץ כשרים בהשגחת בד"ץ העדה החרדית ירושלים, כשר למהדרין.
 
לאתר דגת הארץ: www.d-h.co.il

© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים