תקלות אינסטלציה נפוצות

לבית ולמשרד :  | Getproseo | 17/2/2016
דרוג:

אינסטלציה היא מערכת חכמה מאוד וכמובן חיונית לכל מבנה. כל ילד קטן יודע שצריכים להיות צינורות בכל מבנה כדי להעביר את המים. לאן? זה כבר לא ממש משנה, אבל הידיעה שהצינורות צריכים תמיד להיות שלמים ו'בריאים' היא משהו שיש לכולם.

 

הבעיה היא שלא משנה כמה נשמור עליה, אינסטלציה נוטה לבלאי עם הזמן, וסביר להניח שמעת לעת האינסטלציה שלנו תספוג כמה מהלומות, יותר קטנות מאשר גדולות. זו הסיבה שיש שרותי אינסטלציה שזמינים בכל אזור ובכל מקום בארץ, כדי שאנחנו תמיד נוכל לתקן כל בעיה שמתרחשת באינסטלציה שלנו.

 

יש בעיות אינסטלציה נפוצות יותר מאחרות, ואלה בעיקר הבעיות הקטנות שרובנו צריכים שרותי אינסטלציה כדי לטפל בהן, כי מה לעשות, לא כולנו מבינים בזה. חשוב לציין שמה שמבדיל בין בעיה קטנה לבעיה גדולה היא זמן ההשתהות שלנו מהרגע שאנחנו מגלים את הבעיה. בנוסף, אם נדאג להזמין אינסטלטור באופן קבוע כל כמה חודשים, על מנת לבצע בדיקה תקופתית, נוכל למנוע היווצרות של בעיות חמורות גם אם לא הבחנו בעצמנו בבעיה.

 

אז אילו בעיות אינסטלציה נפוצות יותר מאחרות? כל אינסטלטור יוכל להעיד שהזמנת שרותי אינסטלציה מתבצעת לרוב בגלל סתימות ונזילות. אומנם אלה בעיות שאנשים יכולים לפתור לבד בדרך כלל, אבל לא תמיד יש להם את הכלים ולפעמים הם פשוט חסרי מושג לגבי מקור הנזילה או איך בכלל לטפל בבעיה. על כן, אנשים מעדיפים להזמין אנשי מקצוע מתחום האינסטלציה, ויעלה התיקון כמה שיעלה. אם בוחרים אינסטלטורים אמינים, התיקון יתבצע בצורה הטובה ביותר.

 

ומה קורה כשלא מזמינים שרותי אינסטלציה כדי לתקן את הבעיות הקטנות? כמאור, הבעיות האלה הופכות לצרות צרורות. לדוגמא, סתימה שלא מטופלת בזמן יכולה לגרום לפיצוץ בצנרת, וכתוצאה מהפיצוץ יכולות להיגרם גם בעיות אחרות, שקשורות לאסתטיקה של המבנה וגרוע מזה, לאיטום שלו. אם יש מקרה חירום, ואין מי שיכול להגיע בזמן קצר כל כך, הדבר הראשון שצריך לעשות זה לסגור את הברז הראשי של המבנה ובזמן ההמתנה לנקות את המים שהצטברו, אם הצטברו. ומה שלא יהיה, אל תנסו לטפל בבעיה לבדכם אם אתם לא אנשי מקצוע.

המידע באדיבות "אינסטלטור מקצועי מירושלים": http://www.jerusalem-plumber.co.il

© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים