טכנאי אינטרקום לשיפוץ מערכת ישנה

דרוג:

בבנייני מגורים רבים ברחבי הארץ מותקנות מערכות אינטרקום יחסית ישנות, הדור הקודם של מערכות המיגון כולל לרוב פאנל חיצוני עם קודן, מיקרופון ורמקול, ובדירות מותקנות שפופרות עם לחצן לפתיחת דלת הכניסה. מערכות אינטרקום ישנות עשויות להתקלקל עם הזמן, הפאנלים הישנים סובלים מפגעי הזמן ומזג האוויר, מבלאי מואץ ולעתים הם נהרסים כתוצאה ממקרי ונדליזם. לכן, ועד הבית המעוניין להשיב את תחושת הביטחון לדיירים ולמגן את המבנה והדירות מזמין טכנאי אינטרקום מקצועי כדי לשפץ את המערכת הישנה, לשדרג אותה או לקבל המלצה להחלפת האינטרקום לדגם חדש ובטיחותי יותר.
 

מערכות אינטרקום לבנייני מגורים משותפים

הטרנד החם בעולם מערכות אינטרקום לבנייני מגורים משותפים הוא התקנת מערכת אלחוטית המבוססת על טכנולוגיית WiFi, יש גם מערכות חדשות ומשוכללות המבוססות על טכנולוגיה סלולרית עם כרטיסי SIM. מערכות אינטרקום אלחוטיות או סלולריות מיתרות את הצורך בתשתיות וגם אין צורך להתקין בדירותמסכי תצוגה מאחר והשליטה בדלת הכניסה של הבניין מתבצעת בעזרת פאנל עם מסך מגע, לרוב בגודל 7 אינץ', או בעזרת הסמארטפון.

טכנאי אינטרקום המוזמן על ידי ועד הבית בוחן את המערכת הקיימת, מבצע בדיקה יסודית כדי לבדוק האם היא תקינה וכיצד ניתן לשדרג אותה. אם המערכת ישנה והדיירים סובלים מבעיות רבות בתכיפות גבוהה, הטכנאי ימליץ לרוב על החלפת המערכת בחדשה ואיכותית יותר.

יש מגוון מערכות מתקדמות במחירים משתלמים, במידה ואין תקציב להחלפת המערכת ניתן לשפץ ולשדרג את המערכת הקיימת. שיפוץ המערכת הקיימת כולל ברוב המקרים החלפת פאנל חיצוני, החלפת שנאי, חיווט פגום וישן, ובמידת הצורך החלפת שפופרות בדירות. בנוסף, ניתן להתקין פאנל חדש עם מצלמת וידאו, יש להתקין בדירות של כל הדיירים פאנל מתאים עם מסך תצוגה על מנת לראות מי עומד בדלת הכניסה.

מתי כדאי לשפץ את האינטרקום ומתי מומלץ להחליף את המערכת?

כאשר סובלים מתקלות חוזרות ונשנות במערכת האינטרקום של בניין המגורים המשותף כדאי לשקול את נושא החלפת המערכת בדגם חדש, עמיד ואיכותי יותר. מומלץ להזמין טכנאי אינטרקום מחברה מקצועית המתמחה במערכות מיגון לבנייני מגורים, לבתים פרטיים ולעסקים. טכנאי מוסמך מגיע לבניין על מנת לבדוק את המערכת הקיימת, לאחר בדיקה מקיפה ויסודית הוא ימליץ לוועד הבית האם כדאי לשפץ את המערכת הישנה או שמא עדיף להתקין אינטרקום חדש.

במידה והמערכת הקיימת תקינה אך אינה נראית טוב, ניתן בעלות משתלמת לבצע שיפוץ קל של האינטרקום, לרוב ניתן להסתפק בהחלפת הפאנל החיצוני, ישנם פאנלים בעיצוב יוקרתי התורמים לשיפור איכות חיי הדיירים ולשימוש נוח ויעיל יותר.


© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים