טושיבה בישראל: מעתה מחשבים ניידים לעסקים

דרוג:

כנס השותפים העסקיים של Toshiba ומפעיל:

בריזת ים, רוק, גריל וגם... הפתעה לאורח מיפן

 

אירוע השותפים העסקיים הראשון של טושיבה וחברת ״מפעיל״, הנציגה הבלעדית בישראל, נערך במתחם קסיופיאה בהרצליה, עם הרבה בריזת ים, מוסיקת רוק וגריל דרום אמריקני.

 

המפגש החגיגי שהוקדש  למיקוד החדש של החברה בעולם המחשוב העסקי, הביא  לישראל את מאקי יאמאשיטה, סגן נשיא  טושיבה אירופה, מזה"ת ואפריקה, רונלד ראבל, דירקטור B2B, האחראי על מזרח אירופה, תורכיה, ישראל ומדינות בנלוקס בטושיבה, ומרטין יאנסן, מנהל קו מוצרי ה-B2B, בטושיבה אירופה.

 

המארח, רז דרבי, מנכ"ל מפעיל, ניצל את המפגש אותו הוא הגדיר כ"אירוע התנעה לעולם המחשוב העסקי של טושיבה בישראל" וחילק תעודות הצטיינות לשותפים. יאמאשיטה שפתח בסקירה על ההסטוריה של החברה, סיפר כי טושיבה היתה זו שהציגה את המחשב הנייד הראשון בעולם, בשנת 1985, הופתע והתרגש כשאחד הנוכחים שלף את המכונה ה"ההסטורית" עליה דיבר ולא שכח להזכיר כי מאז מכרה החברה מעל 165 מיליון מחשבים ניידים. 

 

במהלך הערב הושק קו ניידי הפרימיום של החברה. ״הישראלים, ובמיוחד עסקים וארגונים ישראלים, ידועים מזה שנים כמאמצים מוקדמים של טכנולוגיות ומוצרים חדשניים״, אמר ראבל, ״אנו מאמינים שהתוספות החדשות לקו הלפטופים העסקיים שלנו, שאנו משיקים כעת, יתקבל בזרועות פתוחות על ידי עסקים בישראל, ארגונים וגופי ממשל, המחפשים את הלפטופים המתקדמים בסוגם״.

 

בתמונה – מימין לשמאל:


רז דרבי, מנכ"ל מפעיל, מאקי יאמאשיטה, סגן נשיא טושיבה אירופה, מזה"ת ואפריקה, רונלד ראבל, דירקטור B2B, האחראי על מזרח אירופה, תורכיה, ישראל ומדינות בנלוקס בטושיבה, ניב יוסיפון – סמנכ"ל סחר במפעיל ומרטין יאנסן, מנהל קו מוצרי ה-B2B, בטושיבה אירופה.

 

קרדיט צלם: קובי קנטור


דוניצה תקשורת -- www.donitza.co.il --- donitza@donitza.co.il -- 03-5167336
© כל הזכויות שמורות למערכת פרסום הודעות יחסי ציבור בניית אתרים ע"י בניית אתרים