קלווין קליין הודיעה על מינויו של ראף סימונס למנהל הקריאייטיב הראשי

דרוג:

קלווין קליין בע"מ הודיעה על מינויו של ראף סימונס למנהל הקריאייטיב הראשי של המותג

קלווין קליין בע"מ, חברת בת בבעלות מלאה של PVH Corp. [NYSE:PVH], הודיעה היום על מינויו של ראף סימונס למנהל הקריאייטיב הראשי של המותג, בתוקף מיידי.

מר סימונס יוביל את אסטרטגיית הקריאייטיב של המותג קלווין קליין בכל העולם שתכלול את המותגים  Calvin Klein Collection, Calvin Klein Platinum, Calvin Klein, Calvin Klein Jeans, Calvin Klein Underwear ו-Calvin Klein Home. כחלק מתפקידו כמנהל הקריאייטיב הראשי, מר סימונס יפקח על כל ההיבטים של העיצוב, השיווק והתקשורת הגלובליים ושירותי קריאייטיב חזותי. הופעות הבכורה של הקולקציות הראשונות של מר סימונס יהיו לעונת סתיו 2017.

המינוי של מר סימונס למנהל הקריאייטיב הראשי הוא היישום של אסטרטגיית הקריאייטיב הגלובלית החדשה של קלווין קליין, שנמסר עליה באפריל 2016, לאחד את כל המותגים של קלווין קליין במסגרת חזון קריאייטיב אחד. האסטרטגיה מגיעה כחלק מהתפתחות גלובלית של המותג קלווין קליין, שהתחילה ברכישה מחדש של עסקי הג'ינס וההלבשה התחתונה של המותג ב-2013. בכוונת קלווין קליין להגדיל את המותג למכירות קמעונאיות גלובליות של 10 מיליארד דולר, והמנהיגות החדשה מיועדת לחזק עוד את מעמד הפרימיום של המותג ברחבי העולם ולסלול את הדרך לצמיחה גלובלית עתידית ארוכת טווח.

"בואו של ראף סימונס כמנהל הקריאייטיב הראשי מציין  פרק חדש חשוב עבור קלווין קליין", אמר סטיב שיפמן, מנהל העסקים הראשי של חברת קלווין קליין. "לא הוביל את החברה חזון קריאייטיב אחד מאז שקלווין קליין עצמו היה בה, ואני בטוח שההחלטה הזאת תניע את המותג קלווין קליין ותהיה לה השפעה גדולה על העתיד. התרומות יוצאות הדופן של ראף עיצבו את האופנה כפי שאנחנו רואים אותה היום ונתנו לה אופי מודרני, ובהנהלתו קלווין קליין יחזק עוד את מעמדו כמותג סגנון חיים גלובלי מוביל".

כחלק מאסטרטגיית הקריאייטיב לעסקי הביגוד והאביזרים, חברת קלווין קליין הודיעה גם על העסקתו של פיטר מולייר כמנהל הקריאייטיב, שיהיה כפוף ישירות למר סימונס. מר מולייר יהיה אחראי להוציא לפועל את חזון הקריאייטיב והעיצוב של מר סימונס בבגדי גברים ונשים מוכנים ללבישה, וגם בקווי ביגוד ואביזרים ברמת גשר וטוב יותר. הוא גם ינהל את כל צוותי העיצוב לגברים ולנשים בתוך המותג קלווין קליין, תחת הנהגתו של מר סימונס.

קלווין קליין בע"מ, חברת בת בבעלות מלאה של PVH Corp. [NYSE: PVH], היא סטודיו לעיצוב ושיווק אופנה מהמובילים בעולם. היא מעצבת ומשווקת קולקציות מעצבים של הלבשה לנשים ולגברים ומגוון של מוצרים אחרים שמיוצרים ומשווקים באמצעות רשת נרחבת של הסכמי רישוי והסדרים אחרים בכל העולם. קווי המוצרים במסגרת מותגי קלווין קליין השונים כוללים שמלות וחליפות לנשים, אביזרי לבוש ובגדים מחויטים לגברים, הלבשת ספורט וביגוד ברמת גשר וקולקציה לגברים ולנשים, הלבשת גולף, ג'ינס, הלבשה תחתונה, בשמים, משקפיים, הלבשת ביצועים לנשים, גרביים, הנעלה, בגדי ים, תכשיטים, שעונים, ביגוד עליון, ארנקים, מוצרי עור קטנים ואביזרים לבית (כולל ריהוט). למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר calvinklein.com.

עם מורשת של יותר מ-130 שנה, PVH Corp. הצטיינה ביצירת צמיחה אצל מותגים ועסקים עם מורשת אמריקנית עשירה, והפכה לאחת מחברות ההלבשה הגדולות ביותר בעולם. יש לנו יותר מ-30,000 שותפים שפועלים ביותר מארבעים מדינות עם הכנסות של יותר מ-8 מיליארד דולר ב-2015. אנחנו הבעלים של המותגים האייקונים קלווין קליין, טומי הילפיגר, ואן האוזן, איזוד, ARROW, ספידו*, Warner’s ואולגה ומשווקים מגוון של מוצרים תחת מותגים אלה ומותגים ידועים אמריקנים ובינ"ל אחרים שבבעלות או ברישיון.

*המותג ספידו הוא במסגרת רישיון לנצח בצפון אמריקה והקריביים מחברת Speedo International, Ltd.

הצהרת חוף מבטחים במסגרת Private Securities Litigation Reform Act של 1995: מידע צופה פני עתיד הכלול בהודעה זאת, כולל אך לא רק אמירות המתייחסות לתוכניות, האסטרטגיות, המטרות, הציפיות והכוונות העתידיות של PVH Corp. וחברות הבת שלה (באופן קולקטיבי, "PVH") נכלל בהתאם להוראות חוף המבטחים של חוק Private Securities Litigation Reform Act של 1995. המשקיעים מוזהרים שמידע צופה פני עתיד זה מטבעו נתון לסיכונים ואי ודאויות, שרבים מהם לא ניתן לחזות באופן מדויק, וחלק מהם ייתכן שלא ניתן לצפות, כולל (1) התוכניות, האסטרטגיות, המטרות, הציפיות והכוונות העתידיות של PVH נתונות לשינויים בכל עת לפי שיקול דעתה; ו-(2) סיכונים ואי ודאויות אחרים שמצוינים מעת לעת בדוחות ש-PVH מגישה לרשות האמריקנית לניירות ערך.

החברה לא נוטלת על עצמה שום התחייבות לעדכן בפומבי כל מידע צופן פני עתיד, בין אם כתוצאה מקבלת מידע חדש, התרחשויות עתידיות או אחרת.

קרדיט עריכה: קלווין קליין

קרדיט תמונות: © Willy Vanderperre

מדיה חברתית:

facebook.com/calvinklein; calvinklein.tumblr.com; google.com/+calvinklein;
youtube.com/calvinklein; twitter.com/calvinklein; instagram.com/calvinklein;
pinterest.com/calvinklein
snapchat: calvinklein
show yours. #mycalvins
brand handle: @calvinklein

Contacts

אנשי קשר

קלווין קליין בע"מ

משרד התקשורת הגלובלית

Rod Manley, 212-292-9795

סגן נשיא ביצועי, תקשורת גלובלית

rodmanley@ck.com
או

Alexandra Wagner,

 212-292-9794

סגנית נשיא, תקשורת תאגידית
alexandrawagner@ck.com

או

משרד התקשורת אירופה, המזרח התיכון ואפריקה

Denise Zamarioni,

+39 02 550 50 510

סגנית נשיא בכירה ליחסי ציבור – אירופה, המזרח התיכון ואפריקה

denisezamarioni@ck.com

או

ייעוץ יחסי ציבור

Pierre Rougier
pierre@prconsulting.net

מקור:  קלווין קליין בע"מ

 

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה אופנה וביגוד

טומי הילפיגר מציינת סביבת אופנה יותר כלילתית במהדורה השנייה של אתגר סְפָר האופנה שני זוכים נבחרו על ידי חבר שופטים של מומחים שכלל א
טומי הילפיגר מודיעה על היזמים החברתיים שעלו לגמר אתגר סְפָר האופנה חברת טומי הילפיגר מודיעה על ששת העולים לגמר של אתג
ממאסטר CHEF למאסטר SHOES! מיכל אנסקי מציגה בימים אלה את קולקציית חורף 2019/2
Amazon Prime Video מציג את Savage X Fenty Show של ריהאנה Amazon Prime Video מציג את Savage X Fenty Show השנ
טומי הילפיגר קורא ליזמים חברתיים להתמודד באתגר סְפָר האופנה מטרת התוכנית הגלובלית היא לתמוך בהזנקים יזמיים ועס
נטע ריבקין חוגגת סילבסטר בנעלי "לאפייט" נטע ריבקין, המתעמלת האולימפית, עולה על נעלי הערב ש
להעניק ליולדת מתנה במשלוח עד הבית הימים בהם היה עליכם להגיע פיזית אל בית היולדות או
אופנת ילדים 2018 - כי גם להם מגיע האביב מביא עמו בשורות אופנתיות רבות לילדים, הן לבנ
תכשיטים - טרנדים לקיץ 2018 העונה החמה בדרך ועמה בשורות אופנתיות שעומדות לכבוש
רד ווינג מציגה את פטרוקינג: נעלי עבודות גמישות וקלות משקל שמציידות את עובדי האנרגיה בהגנה על כל הרגל רד ווינג הודיעה על קו נעלי העבודה שלה פטרוקינג, שמ
טומי הילפיגר מודיע שאלוף העולם בפורמולה 1 לואיס המילטון הוא שגריר  המותג הגלובלי של טומי הילפיגר לגבר טומי הילפיגר מודיע שנהג מרוצי הפורמולה 1 הבריטי וא
קלווין קליין מכריזה על קמפיין הפרסום הגלובלי החדש לאביב/קיץ 2018 החברה הכריזה על קמפיין הפרסום המולטימדיה הגלובלי ה
קלווין קליין מכריזה על קמפיין הפרסום הגלובלי החדש של קלווין קליין ג'ינס קלווין קליין הכריזה על קמפיין הפרסום המולטי-מדיה ה
השוואת מחירים יכולה לסייע לכם במציאת טבעת אירוסין חנויות תכשיטים רבות כבר לא מציעות אך ורק דגמי פרימ
קלווין קליין מודיעה על חוויית הקמעונאות לחגים עם "אמזון פשן" קלווין קליין ואמזון פשן הודיעו על חוויית הקמעונאות
קניית נעלים באינטרנט - היתרונות והחוויות רכישת נעלים באינטרנט מאפשרת חוויית משתמש מכל הבחינ
קלווין קליין מודיעה על הפתיחה של חנויות לייף סטייל בשנגחאי ובדיסלדורף קלווין קליין בע"מ הודיעה על הפתיחה של חנויות לייף
עד כמה יש לכם השפעה על מחיר טבעת האירוסין? האהבה הגדולה שלכם היא הדבר היקר לך ביותר. עם כוונת
נייקי וה-NBA מציגות את המדים החדשים Statement Edition נייקי וה-NBA מציגות את המדים החדשים Statement Edit
Tmall של קבוצת עליבאבא תומכת בשבוע האופנה של ניו יורק Tmallהודיעה שהיא הפכה לשותפה רשמית של שבוע האופנה
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)