CSI זכתה בחוזה ארוך טווח להספקת הרכב המוגן להובלת מטעדים

דרוג:

צ'רלסטון, קרוליינה הדרומית, 3 באפריל 2017, (GLOBE NEWSWIRE):

 Critical Solutions International (CSI) הודיעה היום שפיקוד החוזים של הצבא - ווארן העניק לחברה את "חוזה ההאסקי לטווח ארוך" לרכב, ציוד ושירותים לפינוי דרכים ונגד מטעני צד (C-IED). חוזה הדרישות הזה לשלוש שנים מתבסס על הרכב המוגן להובלת מטעדים האסקי G2 והמטעדים לפינוי דרכים שקשורים אליו.

החוזה הזה, ששוויו מוערך ב-132 מיליון דולר, מספק מנגנון מתמיד ללקוחות בארה"ב ובמדינות אחרות לרכישת רכב, ציוד, חלפים והדרכה נגד מטעני צד במחירים מסחריים שהוסדרו מראש. ההזדמנות הזאת גם מאפשרת תגובה מהירה לביקוש הבינ"ל הגובר ליכולות המוכחות של פינוי דרכים ונגד מטעני צד שמספקים CSI והשותפים שלה בתעשייה.

פטריק קאלאהן, מנכ"ל Critical Solutions International, אמר: "החברה שלנו גאה להיות המובילה בפתרונות פינוי דרכים ונגד מטעני צד עבור משרד ההגנה האמריקני והשותפים הבינ"ל שלנו. באמצעות החוזה הזה, הרכב האסקי G2 ימשיך להעניק יכולות פינוי דרכים שאין כמותן לבעלי הברית של ארה"ב ולהגן על חיים ברחבי העולם. אני מודה לחברות השותפות שלנו על המחויבות שלהן לחדשנות ועל הספקת חבילת פינוי הדרכים המתקדמת ביותר שקיימת כיום".

חבר בית הנבחרים ג'ו ווילסון (רפובליקני - קרוליינה הדרומית, המחוז השני) אמר: "Critical Solutions International היא מובילה גלובלית בפתרונות פינוי דרכים, כך שראוי והולם שהיא זכתה בחוזה הזה". חבר בית הנבחרים ווילסון הוא חבר בוועדת השירותים המזוינים של בית הנבחרים, יו"ר ועדת המשנה למוכנות וחבר בוועדת המשנה לאיומים ויכולות מתפתחים. "כשביקרתי ב-CSI, ראיתי מכלי ראשון את המחויבות של החברה לייצר מוצרים איכותיים שתומכים בחיילים שלנו ובבעלי הברית שלנו מעבר לים, ומגנים עליהם מפני מטעני צד".

חוזה ההאסקי לטווח ארוך כולל את התצורה הכי חדשה האסקי G2 עם ארכיטקטורה חשמלית חדשנית (אפיק J1939 CAN). בנוסף להפחתת משקל וייעול הפרוצדורות לפתרון בעיות, צמת החיווט הדיגיטלית מאפשרת תאימות קדימה עם מערכת האפליקציות האוטונומיות RC-PACK של CSI וגם עם חיישנים מתקדמים עתידיים.

הביקוש הבינ"ל ליכולות מתקדמות של פינוי דרכים ונגד מטעני צד ממשיך לגדול, והחוזה הזה מייעל את תהליך הרכישה ומעניק ל-CSI מנגנון לספק במהירות מענה לצרכים דחופים ברחבי העולם. לקוחות זרים כבר ביצעו הזמנות הספקה כנגד החוזה הזה, ועשרים ואחד (21) רכבי האסקי G2 מיועדים כעת למצרים, ערב הסעודית, ירדן ולטביה. עשרים רכבים נוספים הוזמנו באמצעות מקור מימון של משרד החוץ האמריקני שנקרא "הקרן המיוחדת לרכישות ביטחוניות" (SDAF) כהכנה לצורכי ציוד של לקוחות האסקי G2 עתידיים עם דרישות דחופות. בנוסף לכספים לאומיים של בעלי הברית, מקורות מימון שונים במשרדי ההגנה והחוץ האמריקנים זמינים עכשיו לרכישת מוצרי פינוי דרכים של CSI עם הדרכה, ביניהם הקצאות מ-FMF (מימון צבאי זר) ו-ITEF (הקרן להדרכה וההצטיידות של עיראק).

CSI מייחסת את הצלחתה בהספקת יכולות פינוי דרכים דחופות ברחבי העולם לרשת שותפי הטכנולוגיה הייחודיים המגוונת של החברה. CSI עובדת באופן צמוד עם DCD Protected Mobility, Chemring Sensors and Electronic Systems, FASCAN International, Denel Mechatronics, TORC Robotics ו-QinetiQ North America ומספקת פתרון ציוד מקיף באמצעות החוזה האחד הזה. היישום המתואם של מערכות ההגנה, גילוי, חקירה ואבטחה האלה יוצר טווח מלא של יכולת פינוי דרכים.

דן דגווייר, סגן נשיא למערכות קרקעיות ב-QinetiQ North America, אמר: "חברתנו זוכה שוב לכבוד לשתף פעולה עם Critical Solutions International בחוזה ההאסקי לטווח ארוך. אנחנו שמחים שמערכת ההגנה מפני RPG Q-Net® נבחרה כרכיב קריטי של התוכנית לפינוי דרכים האסקי. ל- Q-Netsיש היסטוריה ארוכה של ביצועים יוצאי דופן בשטח. השותפות המתמשכת שלנו עם CSI הגדילה מאוד את השרידות של חיילים אמריקנים ושל בעלי הברית הבינ"ל שלנו מול האיום הקטלני הזה".

CSI היא המובילה בעולם בחבילות כוללות של פתרונות פינוי דרכים. CSI היא ספקית חיונית לעוסקים בפעילות נגד מוקשים ובפינוי דרכים בארה"ב והמוצרים שלה מובילים בגילוי וניטרול בטוחים של איומי חומרי נפץ. 

איש קשר: David Costello, 617.875.2492; david.costello@c-s-i.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה רכב ותחבורה

NielsenIQ ו-J.D. Power חתמו על הסכם התקשרות אסטרטגית החברות NielsenIQ ו-J.D. Power חתמו על הסכם התקשרות
כמה יעלה לנו להחליף מצבר?
Hatch LTK מציינת 100 שנים לקיומה HatchLTK, מעצמה עולמית בהנדסת תחבורה עם מומחיות מי
קבוצת מילה בוחרת את Leddar Pixell של לידרטק לשאטל האוטונומי MILLA POD LeddarTech®, מובילה גלובלית בטכנולוגיות חישה של מע
קורקינט חשמלי – דווקא עכשיו בימי קורונה! בימים בהם פחות מומלץ לנסוע בתחבורה ציבורית, כיצד ה
אלקטרה תשיק את הרכב החשמלי הראשון שלה EV Electra Limited מבקשת להציג ביצועים, מחיר וסגנו
זינגה מציינת יום הולדת 110 לבוגאטי עם סדרה של אירועי CSR Racing 2 מיוחדים סדרת האירועים, לציון יום הולדת 110 לבוגאטי, תיתן ל
יוטונג, מצטיינת ב-Busworld בלגיה, מובילה את המגמה החדשה באוטובוסים עם רעיון העיצוב החדשני וגם העיצוב החזותי המעודן וי
אקסון מוביל משיקה את היצע המוצרים Mobil EV™ עבור רכב חשמלי מונע מצבר אקסון מוביל ExxonMobil הודיעה על ההשקה הגלובלית של
אקסונמוביל ופורשה מרחיבות את השותפות הטכנולוגית בספורט המוטורי לפורמולה E אקסונמוביל ExxonMobil מרחיבה את השותפות העסקית והט
תרמיל ההייפרלופ פורץ הדרך יוצא לדרכים ברחבי אמריקה VHO השיקה מסע חשיפה הראשון מסוגו בארה"ב כדי להביא
פורסייט זכתה בזהב בפרסי אדיסון לשנת 2019 חברת פורסייט הודיעה כי QuadSight, מערכת הראייה הממ
פורסייט קיבלה אישור רישום ממשרד הפטנטים פורסייט קיבלה אישור רישום ממשרד הפטנטים וסימני המס
סוני ודוקומו ינסו רכב קונספט ללא נהג באמצעות ניסוי של רשת G5 בגואם חברת סוני ו-NTT DOCOMO, INC. הודיעו שינסו ביחד את
איי-נט מובייל השלימה בהצלחה ניסוי נוסף מערכת ה-V2X למניעת תאונות דרכים המבוססת תקשורת סלו
פורסייט משלימה מכירה נוספת של אבטיפוס לQuadSight™ פורסייט אוטונומס הולדינגס הודיעה על מכירה נוספת של
אין כבר מה לעשות עם הרכב הישן? שלחו לפירוק! נתקעם עם רכב ישן? למה להשאיר אותו עומד ולהסתכן בקנ
פורסייט הגיעה לגמר בפרס אדיסון היוקרתי לשנת 2019 החברה הודיעה כי מערכת הראייה הממוחשבת שלה QuadSigh
בומברדייה משיקה מטוס חדשני חדש עם 50 מושבים בומברדייה מטוסים מסחריים שמחה להשיק רשמית את המטוס
בומברדייה מוכרת תשעה מטוסי CRJ900 ל-Chorus Aviation בומברדייה מטוסים מסחריים הודיעה שחברת בת של Chorus
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)