מנקיינד ו-One Drop משתפות פעולה בהשקת המחקר הקליני A-ONE

דרוג:

ולנסיה, קליפורניה, 7 באוגוסט 2017, (GLOBE NEWSWIRE):

מנקיינד MannKind Corporation (Nasdaq:MNKD) ו-One Drop הודיעו היום על השלב הראשון בשיתוף הפעולה שלהן עם ההשקה של המחקר A-ONE, ניסוי מבוקר אקראי שחוקר את השימוש באינסולין הנשאף Afrezza® ופלטפורמת הטיפול הדיגיטלי המשולב בסוכרת של One Drop.

במאי 2017 מנקיינד ו-One Drop הודיעו על מזכר הבנות לבדיקת שיתופי פעולה שקשורים ל‑One Drop | Premium (כלומר האפליקציה One Drop | Mobile, מד ומקלוני בדיקה One Drop | Chrome, שירות ההדרכה One Drop | Experts) ו-Afrezza®, האינסולין הנשאף עם פעולה מהירה בזמן הארוחה של מנקיינד. אחת המטרות של שיתוף הפעולה היא לזהות דרכים לפשט את המורכבות של התחלה והתמדה בנטילת אינסולין בזמן הארוחה יחד עם הדרכה מותאמת אישית כדי לעזור לאנשים להשיג את יעדי ה-A1C שלהם.

אנשים מתאימים עם סוכרת סוג 2 שעונים על קריטריוני ההכללה יחולקו אקראית לאחת משתי זרועות טיפול: Afrezza® עם One Drop | Premium – או – One Drop | Premium בלבד. תבוצע הערכה של המוגלובין A1C, איכות החיים, טיפול עצמי, שביעות רצון מהטיפול ומדדים אחרים. אנשים עם סוכרת סוג 2 שמעוניינים לדעת יותר יפנו לדואל Aone@onedrop.today.

ד"ר ריימונד אורבנסקי, המנהל הרפואי הראשי של חברת מנקיינד, אמר: "מטרת המחקר היא להעריך האם השילוב של פלטפורמה דיגיטלית לניהול מחלות מוכוונת פתרונות כמו One Drop עם תרופה חדשנית כמו Afrezza® יעניק לחולים יכולת משופרת לנהל את הסוכרת שלהם".

"One Drop הוא פתרון ייחודי, משולב במלואו עם תקוות לתועלת בריאותית עצומה", אמרה ד"ר צ'נדרה אוסבורן, סגנית נשיא לאינפורמטיקה של בריאות והתנהגות ב-One Drop. "אנחנו יודעים שכל אחד מחלקי התצריף פועל, ועכשיו אנחנו רוצים לראות באיזו מידה הם פועלים היטב ביחד. עם 9 תוצאות שעברו ביקורת עמיתים ושותפו בכנסים רפואיים ומאמר בדפוס ב-JMIR Diabetes, One Drop מחויבת לספק את הפתרון היעיל ביותר בשוק לניהול סוכרת. השילוב של One Drop עם אינסולין נשאף יכול להציע לצרכנים, לספקי שירותי הבריאות ולשחקנים פתרון עוצמתי בפוטנציה עם יתרונות ללא תקדים".

"טכנולוגיות סוכרת מתפתחות באופן מאוד מלהיב", אמר ג'ף דצ'יס, מנכ"ל ומייסד One Drop. "אבל שלא במפתיע עבור רוב רובם של האנשים עם סוכרת ברחבי העולם, חיישנים יקרים, פתרונות אוטומטיים למתן אינסולין או גישות טיפול של מוקדים טלפוניים יכולים ליצור חסמים וקשיים לניהול היעיל של המחלה. אולם, אנחנו נרגשים לבצע הערכה האם פלטפורמת ריפוי סוכרת דיגיטלית משולבת במלואה -- שכוללת התערבויות נתמכות בראיות, מידע והדרכה על סוכרת המוכרים על ידי ADA, מעקב אלחוטי אחרי רמת הסוכר בדם, תכנון ששם את המשתמש במרכז, מדע נתונים איתן ומוצר תרופתי חדשני כמו Afrezza® של מנקיינד -- יכולה לשפר את תוצאות הבריאות בעלות מזערית לעומת תקני הטיפול הנוכחיים".

אודות חברת מנקיינד

חברת מנקיינד (Nasdaq:MNKD) (TASE:MNKD) מתמקדת בגילוי, פיתוח ומסחור של מוצרים טיפוליים עבור חולים עם מחלות כמו סוכרת. מנקיינד מחזיקה אתר בכתובת www.mannkindcorp.com שבו מנקיינד מפרסמת באופן סדיר עותקים של ההודעות לעיתונות שלה וגם מידע נוסף על מנקיינד. מי שמעוניין יכול להירשם כמנוי באתר של מנקיינד להתראות דואל שנשלחות אוטומטית כשמנקיינד מפרסמת הודעות לעיתונות, מגישה את הדוחות שלה לרשות האמריקנית לניירות ערך או מפרסמת מידע מסוים אחר באתר.

אודות One Drop

One Drop (Informed Data Systems Inc.) היא חברת בריאות דיגיטלית שרותמת את העוצמה של מחשוב נייד ומדע הנתונים כדי לשנות את החיים של כל אדם עם סוכרת בכל העולם. הפלטפורמה של One Drop נתמכת בראיות ויעילה מבחינה קלינית. היא מביאה טיפול בסוכרת נגיש ובמחיר נגיש לכל אדם עם סוכרת וסמארטפון, וגם למבטחים ולספקי שירותי הבריאות שלהם. המוצרים הנוכחיים של One Drop כוללים את:

  • One Drop | Chrome: מערכת ניטור רמת הסוכר בדם האלחוטית באמצעות בלוטות' של One Drop שאושרה על ידי FDA והאיחוד האירופי, שעומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר של דיוק קליני ומעבירה אלחוטית נתונים על הסוכר בדם לענן באמצעות האפליקציה One Drop | Mobile ל-iOS ולאנדרואיד.
  • One Drop | Plus: מוצר המנוי האחרון של One Drop, מספק 50 עד 100 מקלונים לבדיקת סוכר בדם בחודש עבור One Drop | Chrome והדרכה בלתי מוגבלת באמצעות One Drop | Experts, החל מ-$13 בחודש.
  • One Drop | Premium: המנוי הבלתי מוגבל של One Drop, שמספק מקלונים לבדיקת סוכר בדם ללא הגבלה ל- One Drop | Chromeוהדרכה בלתי מוגבלת באמצעות One Drop | Experts, החל מ-$33 בחודש.
  • One Drop | Experts: שירות מתן המידע וההדרכה הדיגיטלי על סוכרת לפי דרישה 24/7 של One Drop, זמין כמנוי נפרד, החל מ-$11 לחודש*. לכל מנוי של One Drop | Experts  יש את "המומחה" שלו (מספק מידע על סוכרת מוסמך) שזמין 24/7 להדרכה, תמיכה וטיפול בכל זמן. המומחים מספקים תוכניות ריפוי דיגיטליות מותאמות אישית, כולל מתן מידע על סוכרת שמוכר על ידיADA , כדי לעזור לאנשים עם סוכרת להגדיר ולהשיג את יעדי ניהול הבריאות שלהם. המנויים יכולים לתקשר עם המומחים שלהם בכל זמן באמצעות צ'ט בתוך האפליקציה; כל הנתונים שרשומים באפליקציה זמינים למומחים בזמן אמת, ומאפשרים להם להעניק הדרכה התנהגותית מותאמת אישית כשהמנויים הכי זקוקים לה -- אין צורך לקבוע תור.
  • One Drop | Mobile: הפתרון החינמי לניהול סוכרת מבוסס ענן זוכה פרסים של One Drop שמסופק לגמרי דרך אפליקציית סלולר ב-iOS ואנדרואיד. One Drop | Mobile מספק נתונים וניתוחים של סוכר בדם, בזמן אמת והיסטוריים, לאנשים עם סוכרת ולספקי שירותי הבריאות שלהם, ומאפשר להם לראות קשרים בין התנהגויות בריאותיות ספציפיות ותוצאות בריאותיות. One Drop | Mobile כולל יישום Apple WatchOS עם כל הפונקציות כדי להתחבר ולנתח נתוני סוכרת תוך כדי תנועה. One Drop | Mobile היא הפלטפורמה היחידה לניהול סוכרת שמציעה טיפול עצמי מקיף, תמיכת עמיתים ותמיכת מומחים הכל במקום אחד.

·         {C}One Drop | Professional:: הפתרון הארגוני תואם HIPPA של One Drop עבור חברות ביטוח, רשתות של ספקי שירותי בריאות, מעסיקים עם ביטוח עצמי ויצרני תרופות/ מכשירים שמעוניינים לשפר דרמטית ולהוריד את העלות של טיפול באנשים עם סוכרת. One Drop | Professional מספק נתונים בזמן אמת, מסרונים בזמן אמת, מיתוג מותאם ספציפית, הספקת תוכן מותאם ספציפית, תמיכה במידע מותאם ספציפית, שילוב EMR/EHR והפתרון לסוכרת המוכן להפעלה הכי יעיל ונגיש כספית.

One Drop | Chrome נמכר בלעדית על ידי One Drop (iOS, Android ו-http://onedrop.today/), אמזון (http://www.amazon.com) ואפל (http://store.apple.com). שירותי המנויים לצרכנים של MannKind זמינים לרכישה בחנויות האפליקציות (iOS ו-Android) וב-http://onedrop.today. הפתרון One Drop | Mobile זמין להורדה חינם בכל העולם (iOS ן-Android). למידע נוסף, התקשרו עם just@onedrop.today.

*האגודה האמריקנית לסוכרת (ADA) מכירה בשירות מתן המידע הזה כעומד בתקן הלאומי של התמיכה והלימוד של ניהול עצמי של הסוכרת.


אשת הקשר של מנקיינד:

רוז אלינאיה, סגנית נשיא בכירה, קשרי משקיעים

661-775-5300

IR@mannkindcorp.com

 

אשת קשר של One Drop:

רייצ'ל מ. סנשז

917-342-2892

rachel@onedrop.today

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה טיפוח, בריאות וספורט

טיפולי לייזר לעור ללא זריקות וניתוחים טיפולי לייזר הנם טיפולים חדשניים לעיצובה מחדש של ע
כיבים ברגליים - כיצד נוצרים ואיך ניתן לטפל? רבים סובלים מכיבים ברגליים. שקעים שטוחים או עמוקים
סול-ג'ל מתחילה את התכנית הקלינית הפיבוטלית שלב 3 ברוזציאה פפולו פוסטולרית סול-ג'ל טכנולוגיות הודיעה על המינון של הנבדק הראשו
Myogen: המובילים של מהפיכה אנבולית Myogen יגרום לכם לחשוב מחדש מה גוף האדם מסוגל לעשו
ספורט מים - להישאר בכושר גם בשיא השרב העונה החמה בדרך ואין כמו להפיג את החום בפעילות מרע
אסטרהזניקה מציגה נתונים במפגש השנתי של AACR אסטרהזניקה ומדאימיון, זרוע המחקר והפיתוח הגלובלית
פסגת ענף הבריאות תמלא תפקיד גדול יותר כשסין מתכוננת להעלות את ענף הבריאות לרמה גבוהה יותר של שירותי בריאות לאומיים פסגת ענף הבריאות 2018 שמארחת ריד סינופארם, נפתחה ב
Procto-Soft מגבונים היגייניים לניקוי יסודי של ד"ר פישר ד"ר פישר משיקה את "Procto-Soft" - מגבונים היגייניי
"האמנות והמדע" של אימון נבחרת החתירה של בריטניה עם SAS בסרט באורך 90 שניות ששחררה להפצה SAS, שותפת ניתוח
הודעה של מנכ"ל הרבלייף ריץ' גודיס הרבלייף בע"מ פרסמה את ההודעה הבאה: "הביצועים והחוס
נתוני שלב 2 של סול-ג'ל על TWIN ו-VERED יוצגו במפגש השנתי 2018 של האקדמיה האמריקנית לדרמטולוגיה סול-ג'ל טכנולוגיות בע"מ, חברת דרמטולוגיה בשלב הקלי
טומי הילפיגר יוצר שותפות עם אלופת העולם בפורמולה 1 החל בעונת 2018, טומי הילפיגר יהיה שותף הביגוד הרשמ
DSP משיקה פורמולציית מינון מוגמר של רוזובסטטין במערב אירופה אחרי הפקיעה של פטנטים בסוף דצמבר 2017, DSM Sinoche
תזונה לא מאוזנת בקרב ילדים עם הפרעות קשב וריכוז עינת ששון, הדיאטנית הראשית של צנטרום, מציעה מספר ט
לא מתביישים לשאול: מה שואלים את מאמן הכושר לפני שמתחילים? לקראת האימון הראשון שלכם ועם קביעת כל הפרטים הלוגי
איך תכנית הכושר נבנית עבורכם עם מאמן הכושר? היתרון הגדול ביותר שבעבודה עם מאמני כושר אישי הוא
Octapharma תורמת 30.5 מיליון יחידות בינלאומיות של תרופת Nuwiq Octapharma שמחה להכריז על השלמת תרומה בהיקף 30.5 מ
"צעדת השליחים לחיים" הראשונה של איחוד האמירויות האירוע, שנערך בשיתוף American Cancer Society, אורג
מייקל פלפס הופך לשגריר העולמי הרשמי של קריסטל לגונס קריסטל לגונס הודיעה רשמית על שיתוף פעולה אסטרטגי ע
ביוקנסל מודיעה על תוצאות עדכניות מהניסוי הקליני שלב 2 של BC-819 ו-BCG ביוקנסל הודיעה על תוצאות ניסויים קליניים סופיות נו
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)