Sky9 Capital מודיעה על הוספת צ'אי, טה, שו וזנג למועצה המייעצת שלה

דרוג:

הונג קונג, 9 באוגוסט 2017, (GLOBE NEWSWIRE):

Sky9 Capital, חברת הון סיכון סינית מובילה, הודיעה שוותיקי הענף בסין ק"ס צ'אי, ד"ר קוק פנג טה, בוב שו וג'ייסון זנג הצטרפו למועצה המייעצת שלה כדי להעניק ייעוץ אסטרטגי ולקדם שותפויות ארוכות טווח.

ק"ס צ'אי הוא המייסד והיו"ר של Enspire Capital, וקודם לכן הוא היה בין המייסדים של חברת הטכנולוגיה הראשונה בסינגפור שנרשמה בנסדאק, Creative Technology Ltd (SGX:C76). ד"ר קוק פנג טה הוא כיום יועץ בכיר וחבר במועצת המנהלים של China International Capital Corporation, והוא היה הנשיא של ההשקעות המיוחדות של ממשלת סינגפור (GIC) במשך יותר מעשור עד 2011. מר בוב שו היה בין המייסדים של New Oriental Education & Technology Group (NYSE:EDU), הספקית הגדולה ביותר של חינוך פרטי בסין, והוא אחד מהמשקיעים האנג'לים הכי מצליחים בסין אחרי שהקים את ZhenFund ב-2010. מר ג'ייסון זנג היה בין המייסדים של Tencent Holdings Ltd (HK:0700) והוא כיום היו"ר של חברת ההשקעות בשלב האנג'לים Decent Capital.

"לכבוד הוא לנו שוותיקי הענף כמו ק"ס צ'אי, ד"ר קוק פנג טה, בוב שו וג'ייסון זנג מצטרפים לחברה שלנו כמועצה המייעצת שלנו", אמר רון קאו, המייסד והמנהל הכללי של Sky9 Capital. "מר צ'אי וד"ר טה מגיעים מגישה מוסדית חזקה להשקעות ויכולים להעניק שלנו הנחיה מצוינת איך להמשיך לבנות את הארגון שלנו. בוב וג'ייסון הם שניים מהיזמים הכי מצליחים בסין, כך שאנחנו מרוויחים תובנות מצוינות מהרקע האופרטיבי שלהם וגם השראה איך לבנות עסקים נהדרים יחד עם יזמים".

המשימה של Sky9 Capital, שהוקמה על ידי הוותיק בהון סיכון רון קאו, היא ליצור שותפויות עם הדור הבא של יזמים כדי ליצור חברות מהמעלה הראשונה שיש להן גם השפעה חברתית. עם יותר מ-17 שנות ניסיון בהון סיכון בארה"ב ובסין, רון השקיע בכמה מהחברות הטכנולוגיות הסיניות המובילות, ביניהן: Tujia, שחקנית ה-AirBnB הגדולה ביותר בסין; FangDuoDuo, פלטפורמת עסקאות הנדלן OTO הגדולה ביותר בסין; PPDai, פלטפורמת המיקרו הלוואות שפועלת רק באינטרנט הגדולה ביותר בסין; QingCloud, פלטפורמת מחשוב הענן בדרגה ארגונית המובילה בסין. רון צוין על ידי פורבס סין כאחד "מאנשי הון הסיכון המובילים" בסין בשנים מרובות והפורום הכלכלי העולמי מעריך אותו כאחד "מהמנהיגים הגלובליים הצעירים" שלו.

הצוות הבכיר של Sky9 Capital כולל שותפים נוספים עם ניסיון רב בהון סיכון והזנקים. לצוות של וויי האו, ג'ינג וואנג, ג'ונתן שיו וטוני לו יש ביחד יותר מש-30 שנות ניסיון בהון סיכון בארה"ב וסין, והם עבדו בעבר בחברות טכנולוגיה מהמעלה הראשונה כמו אינטל, טרילוגי, סיסקו וטנסנט. ההשקעות שלהם כוללות את PinDuoDuo, FaceU, Rong360, ZhaoGangWang, MaMaDaV, FangDuoDuo, JuMei, JingFuZhi, LuckyPai ו-Dianping.

Sky9 Capital השלימה שש השקעות בקרן החדשה שלה, כולל ZhaoYouWang, זירת המסחר עסק לעסק הגדולה ביותר בסין למוצרים שקשורים לנפט; EZbuy, פלטפורמת המסחר האלקטרוני הבינ"ל הסינית המובילה שמכוונת לשוק של דרום מזרח אסיה; eBroker, הפלטפורמה המקוונת המובילה לניהול עושר.

אודות Sky9 Capital

Sky9 Capital היא חברת הון סיכון מובילה שמתמקדת בחברות טכנולוגיה סיניות בשלב המוקדם. עם משימה ליצור שותפויות עם חדשנים נועזים כדי לבנות ביחד חברות מהמעלה הראשונה ולהשפיע באופן חיובי על העולם, Sky9 Capital מתמחה במגזרי האינטרנט לצרכנים, ארגונים וטכנולוגיה עמוקה. עם נוכחות בבייג'ינג, שנגחאי, שנז'ן ועמק הסיליקון, החברה שלנו ניגשת להשקעות עם נקודת מבט גלובלית ויוצרת שותפויות באופן סלקטיבי עם חברות בשלב המוקדם שיש להן צוות מייסדים יוצא דופן, מודלים עסקיים משבשים ומדרגיים או טכנולוגיה חדשנית וטרנספורמטיבית. למידע נוסף, בקרו בקשה באתר www.sky9capital.com.

איש קשר: אנתוני לו
טלפון:  +86-21-5238-3699
דואל: tony@sky9capital.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה קריירה ועבודה, כספים ופיננסים

אנדרסן גלובל מודיעה על התרחבות לאקוואדור אנדרסן גלובל גאה להודיע על נוכחות חדשה באקוואדור ב
ממברנת הסיבים החלולים Microza™ של אסאהי קאסאי נבחרה למפעל התפלה בכוויית ממברנת הסיבים החלולים Microza™ לעיבוד מים מתוצרת א
מיימקאסט תדווח על התוצאות הכספיות ברבעון השני של שנת הכספים 2018 ב-8 בנובמבר 2017 מיימקאסט חברת אבטחת דואר אלקטרוני ונתונים מובילה,
מנקיינד מודיעה על הנפקה ישירה רשומה של מניות רגילות בשווי 61 מיליון דולר החברה הודיעה שהתקשרה בהסכמים סופיים עם משקיעים מוס
אנדרסן גלובל גאה להודיע על מועצה מייעצת אנדרסן גלובל מודיעה על מינוי מועצה מייעצת גלובלית
רדיקס אינטרנשיונל ממנה את ג'ון אליסון לנשיא ומנכ"ל רדיקס אינטרנשיונל הודיעה שמינתה את ג'ון אליסון לנש
אנדרסן גלובל מתחילה התרחבות בקניה עם Nexus Business Advisory Limited אנדרסן גלובל שמחה להודיע על נוכחות חדשה באפריקה בא
מה זה הד האנטר הייטק? מה זה הד האנטר? למה כדאי למצוא עבודה עם הד האנטר?
חברת מנקיינד קיימה שיחת ועידה עם משקיעים חברת מנקיינד אירחה שיחת ועידה ביום שני, ה-2 באוקטו
אנדרסן גלובל מודיעה על מועצה מייעצת בכירה אנדרסן גלובל הודיעה על הקמת מועצה מייעצת בכירה, קב
אנדרסן גלובל מתרחבת לאורוגוואי אנדרסן גלובל הודיעה על התרחבותה לאורוגוואי באמצעות
המנהל הבכיר והמשקיע בטכנולוגיה ג'ים מוראן מצטרף לפרפקטו כיו"ר פעיל Perfecto פלטפורמת הבדיקה והניטור הרציפים המובילה ל
First Eagle Investment Management פותחת משרד בלונדון First Eagle Investment Management שמחה להודיע על פ
חברת מנקיינד מעבירה את המטה לווסטלייק וילג' מנקיינד הודיעה שהחברה העבירה באופן מלא את המטה שלה
חברת מנקיינד תציג מצגות בכנסים קרובים חברת מנקיינד, המתמקדת בגילוי ופיתוח של מוצרים טיפו
תרו מודיעה על הצטרפות מנכ"ל תרו תעשיות פרמצבטיקה הודיעה שמר עודאי בלדוטה הצטרף
ג'מלטו מדווחת על תוצאות כספיות לרבעון ראשון לשנת 2017 ג'מלטו מדווחת על תוצאות כספיות לרבעון ראשון לשנת 2
רימני מכריזה על התוצאות הכספיות הראשוניות עבור הרבעון השני של 2017 Rimini Street, הספקית הגלובלית המובילה במתן שירותי
סולרריזרב וממשלת אוסטרליה הדרומית חתמו על פרויקט תרמו סולרי SolarReserve חתמה על הסכם פרויקט לייצור חשמל ארוך
מיימקאסט מפרסמת את התוצאות ברבעון הראשון של שנת הכספים 2018 מיימקאסט חברת אבטחת דואל ונתונים מובילה, פרסמה היו
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)