מנקיינד מודיעה על הנפקה ישירה רשומה של מניות רגילות בשווי 61 מיליון דולר

דרוג:

ווסטלייק וילג', קליפורניה, 11 באוקטובר 2017, (GLOBE NEWSWIRE):

חברת מנקיינד (Nasdaq:MNKD) (TASE:MNKD) הודיעה שהתקשרה בהסכמים סופיים עם משקיעים מוסדיים מסוימים ומשקיעים אחרים בקשר להנפקה ישירה רשומה של 10,166,600 מניות רגילות בסך הכל במחיר הנפקה של $6.00 למניה, תמורת הכנסות ברוטו של בערך 61 מיליון דולר. ההנפקה צפויה להיסגר ביום או בסביבות ה-13 באוקטובר 2017, בכפוף למילוי של תנאי סגירה מקובלים.

"באמצעות ההנפקה הזאת התקדמנו רבות במאמצינו להשיג מימון נוסף לחברה", אמר מייקל קסטניה, מנהל הכספים הראשי של מנקיינד.

H.C. Wainwright & Co. משמשת כסוכנת ההנפקה הבלעדית של ההנפקה. אחרי ניכוי שכר סוכנת ההנפקה, ההכנסות נטו למנקיינד צפויות להיות בערך 57.7 מיליון דולר. מנקיינד מתכוונת להשתמש בהכנסות נטו מההנפקה להון חוזר ולמטרות כלליות של החברה.

המניות מונפקות בהתאם להצהרת רישום מהמדף על גבי טופס S-3 שהוגשה קודם לכן לרשות לניירות ערך (SEC) והוכרזה כתקפה ב-27 באפריל 2016. תוספת סופית לתשקיף שקשורה להנפקה תוגש ל-SEC, ותהיה זמינה באתר של SEC שכתובתו http://www.sec.gov ואפשר להשיג אותה גם על ידי יצירת קשר עם מנקיינד בכתובת MannKind,  30930 Russell Ranch Road, Suite 301, Westlake Village, CA 91362, Attn: Investor Relations או בטלפון (818) 661-5000; או מסוכנת ההנפקה בכתובת H.C. Wainwright & Co. LLC, 430 Park Avenue, 4th Floor, New York, New York 10022, באמצעות טלפון (646) 975-6996 או דוא"ל placements@hcwco.com.

ההודעה לעיתונות הזאת לא תהווה הצעה למכור או שכנוע להצעה לקנות את ניירות הערך האלה, ולא תהיה כל מכירה של ניירות הערך האלה בכל מדינה או תחום שיפוט אחר שבהם הצעה, שכנוע או מכירה אלה יהיו בלתי חוקיים לפני הרישום או הכשירות בהתאם לחוקי ניירות הערך של אותה מדינה או אותו תחום שיפוט.

עדכון כספי

למרות שהתוצאות הכספיות של מנקיינד בשלושת החודשים שהסתיימו ב-30 בספטמבר 2017 עדיין לא סופיות, המידע הבא משקף את הציפיות שלה לגבי התוצאות האלה על סמך המידע שזמין כיום:

  • בשלושת החודשים שהסתיימו ב-30 בספטמבר 2017, מנקיינד צופה שתדווח על הכנסה ברוטו של בין 2.6 מיליון דולר ו-3.0 מיליון דולר מהמוצר Afrezza ועל הכנסה נטו של בין 1.8 מיליון דולר ו-2.2 מיליון דולר מהמוצר Afrezza.
  • מנקיינד מעריכה שנכון ל-30 בספטמבר 2017, המזומנים ושווי ערך המזומנים שלה היו בערך 20.2 מיליון דולר.
  • מנקיינד מעריכה שנכון ל-30 בספטמבר 2017 יתרת הקרן שלא נפרעה של האג"ח בכורה ניתנות להמרה 9.75% לפירעון ב-2019 והאג"ח בכורה ניתנות להמרה 8.75% לפירעון ב-2019 שלה שהונפקו במסגרת הסכם ההלוואה שלה עם Deerfield Private Design Fund II, L.P. ו-Deerfield Private Design International II, L.P. הייתה 60.0 מיליון דולר; שטרי חליפין כפופים בכורה ניתנים להמרה 5.75% לפירעון ב-2018 היו 27.7 מיליון דולר; הסכום שלוותה במסגרת הסכם ההלוואה עם The Mann Group LLC היה 79.7 מיליון דולר.
  • מנקיינד מעריכה שדרישות הרכישה השנתית במסגרת ההסכם להספקת אינסולין עם Amphastar נכון ל-30 בספטמבר 2017 לא השתנו מה-30 ביוני 2017, פרט להשפעה של תרגום מטבע חוץ. מנקיינד עדיין לא רכשה את כמויות המינימום השנתיות הנדרשות של 2.7 מיליון אירו ב-2017.

התוצאות הכספיות המקדמיות שמוצגות לעיל משקפות את ההערכות של מנקיינד המבוססות אך ורק על מידע שזמין לה בתאריך שלהן, זה לא דוח מקיף על התוצאות הכספיות או המצב הכספי שלה בשלושת החודשים שהסתיימו ב-30 בספטמבר 2017 והן לא בוקרו, נבדקו או חוברו על ידי חברת ראיית החשבון הרשומה הבלתי תלויה שלה, Deloitte & Touche LLP. בהתאם, Deloitte & Touche LLP לא מביעה דעה או כל צורה אחרת של הבטחה בקשר אליהן.

תוצאות הרבעון השלישי של מנקיינד עשויות להיות שונות באופן מהותי מההערכות האלה. בהתאם, אל למשקיעים לבטוח בביטחון מופרז בהערכות האלה. לדוגמה, במהלך ההכנה של הדוחות הכספיים הרבעוניים המאוחדים המקוצרים וההערות הקשורות אליהן, אפשר שיזוהו דברים נוספים שיצריכו ביצוע של התאמות מהותיות במידע הכספי המוערך המוצג לעיל. ההערכות אלה הן לא בהכרח אינדיקציות לביצועים או תוצאות פעילות עתידיים, והן לא בהכרח אינדיקציות לתוצאות שאפשר לצפות בשנה מלאה. לא יכול להיות ביטחון שההערכות האלה יתממשו, והערכות כפופות לסיכונים ואי ודאויות, שרבים מהם לא בשליטתנו. ראו "גורמי סיכון" ו-"הערה מיוחדת לגבי מידע צופה פני עתיד" בדוחות שמנקיינד מגישה לרשות האמריקנית לניירות ערך, כולל הדוח השנתי האחרון על גבי טופס 10-K והדוח הרבעוני האחרון על גבי טופס 10-Q. מנקיינד מאמינה שהתוצאות הכספיות הרבעוניות המוערכות המוצגות לעיל עולות בקנה אחד עם המגמות והציפיות הרלבנטיות שנדונו ב-"דיון וניתוח של ההנהלה לגבי התנאים הפיננסיים ותוצאות הפעילות" בדוח הרבעוני האחרון שלה על גבי טופס 10-Q.

אודות חברת מנקיינד

חברת מנקיינד (Nasdaq:MNKD) (TASE:MNKD) מתמקדת בפיתוח ומסחור של מוצרי ריפוי נשאפים עבור חולים עם מחלות כגון סוכרת ויתר לחץ דם ריאתי. מנקיינד ממסחרת כעת את Afrezza® (אינסולין הומני) באבקה לשאיפה, המוצר הראשון של החברה שאושר על ידי FDA, בארצות הברית שבה הוא זמין לפי מרשם בבתי מרקחת ברחבי הארץ. המטה של מנקיינד נמצא בווסטלייק וילג', קליפורניה, ויש לה מפעל ייצור חדיש בדנברי, קונטיקט. החברה גם מעסיקה אנשי מכירות בשטח ונציגים רפואיים ברחבי ארה"ב. למידע נוסף, בקרו באתר www.mannkindcorp.com.

אשת הקשר של החברה:

רוז אלינאיהסגנית נשיא בכירה, קשרי משקיעים

818-661-5000

ir@mannkindcorp.com

תגיות של המאמר: MannKind | מנקיינד |

כתבות נוספות בקטגוריה קריירה ועבודה, כספים ופיננסים

אנדרסן גלובל מודיעה על התרחבות לאקוואדור אנדרסן גלובל גאה להודיע על נוכחות חדשה באקוואדור ב
ממברנת הסיבים החלולים Microza™ של אסאהי קאסאי נבחרה למפעל התפלה בכוויית ממברנת הסיבים החלולים Microza™ לעיבוד מים מתוצרת א
מיימקאסט תדווח על התוצאות הכספיות ברבעון השני של שנת הכספים 2018 ב-8 בנובמבר 2017 מיימקאסט חברת אבטחת דואר אלקטרוני ונתונים מובילה,
אנדרסן גלובל גאה להודיע על מועצה מייעצת אנדרסן גלובל מודיעה על מינוי מועצה מייעצת גלובלית
רדיקס אינטרנשיונל ממנה את ג'ון אליסון לנשיא ומנכ"ל רדיקס אינטרנשיונל הודיעה שמינתה את ג'ון אליסון לנש
אנדרסן גלובל מתחילה התרחבות בקניה עם Nexus Business Advisory Limited אנדרסן גלובל שמחה להודיע על נוכחות חדשה באפריקה בא
מה זה הד האנטר הייטק? מה זה הד האנטר? למה כדאי למצוא עבודה עם הד האנטר?
חברת מנקיינד קיימה שיחת ועידה עם משקיעים חברת מנקיינד אירחה שיחת ועידה ביום שני, ה-2 באוקטו
אנדרסן גלובל מודיעה על מועצה מייעצת בכירה אנדרסן גלובל הודיעה על הקמת מועצה מייעצת בכירה, קב
אנדרסן גלובל מתרחבת לאורוגוואי אנדרסן גלובל הודיעה על התרחבותה לאורוגוואי באמצעות
המנהל הבכיר והמשקיע בטכנולוגיה ג'ים מוראן מצטרף לפרפקטו כיו"ר פעיל Perfecto פלטפורמת הבדיקה והניטור הרציפים המובילה ל
First Eagle Investment Management פותחת משרד בלונדון First Eagle Investment Management שמחה להודיע על פ
חברת מנקיינד מעבירה את המטה לווסטלייק וילג' מנקיינד הודיעה שהחברה העבירה באופן מלא את המטה שלה
חברת מנקיינד תציג מצגות בכנסים קרובים חברת מנקיינד, המתמקדת בגילוי ופיתוח של מוצרים טיפו
תרו מודיעה על הצטרפות מנכ"ל תרו תעשיות פרמצבטיקה הודיעה שמר עודאי בלדוטה הצטרף
ג'מלטו מדווחת על תוצאות כספיות לרבעון ראשון לשנת 2017 ג'מלטו מדווחת על תוצאות כספיות לרבעון ראשון לשנת 2
רימני מכריזה על התוצאות הכספיות הראשוניות עבור הרבעון השני של 2017 Rimini Street, הספקית הגלובלית המובילה במתן שירותי
סולרריזרב וממשלת אוסטרליה הדרומית חתמו על פרויקט תרמו סולרי SolarReserve חתמה על הסכם פרויקט לייצור חשמל ארוך
Sky9 Capital מודיעה על הוספת צ'אי, טה, שו וזנג למועצה המייעצת שלה Sky9 Capital הודיעה שוותיקי הענף בסין ק"ס צ'אי, ד"
מיימקאסט מפרסמת את התוצאות ברבעון הראשון של שנת הכספים 2018 מיימקאסט חברת אבטחת דואל ונתונים מובילה, פרסמה היו
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)