P&G מכריזה על יעדי קיימות סביבתית חדשים שמתמקדים באפשור ועידוד השפעה חיובית בעולם

דרוג:

סינסינטי, 16 באפריל 2018, (BUSINESS WIRE) :

חברת פרוקטר & גמבל (NYSE:PG) הודיעה היום שהשיגה רבים מיעדי הקיימות הסביבתית שלה ל-2020, יש לה תוכניות שמופעלות כדי להשיג את השאר, והיא קבעה יעדים חדשים עם הגעה רחבה ל-2030. המטרה של היעדים החדשים, שנקראים "שאיפה 2030", היא לאפשר ולעודד השפעה חיובית על הסביבה והחברה האנושית תוך יצירת ערך לחברת P&G והצרכנים.

"אנחנו מאמינים ש-P&G יכולה להיות כוח לטוב וכוח לצמיחה ואנחנו נוקטים בגישה יותר מחושבת לגרום הנאה לצרכנים תוך איפשור צריכה אחראית", אמר דייוויד טיילור, יו"ר, נשיא ומנהל העסקים הראשי של P&G. "הצרכנים מצפים שהמותגים בהם הם בוטחים יספקו ביצועים טובים יותר וגם יעזרו לפתור כמה מהאתגרים הכי מורכבים שניצבים בפני עולמנו. טווח ההשגה הגלובלי שלנו, ההבנה שלנו את חמישה מיליארד הצרכנים שאנו משרתים ויכולות החדשנות שלנו מעניקים לנו יכולת ייחודית לחולל שינוי חיובי".

היעדים של "שאיפה 2030" של P&G כוללים:

  • מותגים: 20 מותגי ההובלה של P&G כולל Always, אריאל, Dawn, פיירי, Febreze, Head & Shoulders, פנטן, פמפרס וטייד יאפשרו ויעודדו צריכה אחראית באמצעות אריזות שהן 100% ניתנות למיחזור או לשימוש חוזר, השקת חידושים עם קיימות רבה יותר ובניית אמון באמצעות שקיפות ושיתוף מדע הבטיחות שלנו.
  • שרשרת האספקה: אתרי הייצור של P&G יפחיתו פליטת גזי חממה למחצית, וירכשו מספיק חשמל מתחדש כדי להפעיל 100% מהמפעלים שלנו. החברה  גם תשיג לפחות 5 מיליארד ליטרים של מים ממקורות מעגליים.
  • החברה האנושית: P&G תמשיך ליצור שותפויות משנות מצב שמאפשרות לאנשים, לכדור הארץ ולעסקים שלנו לשגשג, כולל אלה שחוסמות את זרימת הפלסטיק לתוך האוקיאנוסים של העולם, מגינות על יערות ומשפרות אותם, מרחיבות פתרונות מיחזור למוצרי היגיינה סופגים ומגינות על מים באגני עדיפות ברחבי העולם.
  • עובדים: P&G תערב עובדים, תצייד ותתגמל אותם על בניית חשיבה ויישום של קיימות בעבודה היומיומית שלהם. נתגמל קידמה ונשלב הכרה בהערכות ביצועים.

על בסיס מורשת המנהיגות הסביבתית שלה, P&G כבר השיגה רבים מיעדי הקיימות שלה ל-2020 בתחומי ההתמקדות של אקלים (הפחיתה את פליטות גזי החממה האבסולוטיות ב-16% מאז 2010), מים (הפחיתה את השימוש במים במתקני הייצור ב-27% מאז 2010) ופסולת (השיגה אפס פסולת ייצור למטמנות ביותר מ-80% מאתרי הייצור). את ההשפעה של ההתקדמות של החברה אפשר לראות במותגים ואזורים ג"ג שונים, כולל מוצרים כמו Tide purclean שכולל מרכיבים מבוססי ביו ו-Head & Shoulders שמשתמש בפלסטיק חופים באריזות, שינויים בייצור שמניעים את המפעלים שלנו בחשמל מהרוח וקיטור מביומסה, וחידושי מחקר שישנו את האפשרות למחזר טונות של פלסטיק בכל שנה שייהנו מהם ענפי תעשייה שלמים, הרבה מעבר לטווח ההגעה של P&G.

"על בסיס ההתקדמות שלנו עד היום, היעדים שלנו ל-2030 מבקשים לטפל בשניים מהאתגרים הסביבתיים הכי דוחקים של העולם: משאבים סופיים והצריכה הגדלה", אמרה וירז'יני אליה, סגנית נשיא של P&G לקיימות גלובלית. "אנחנו יודעים של-P&G לבדה אין את כל התשובות. יהיה צורך בשותפויות ושיתופי פעולה כדי להתקדם משמעותית והמותגים שלנו יפתחו חידושים כדי להעלות את הצריכה האחראית לרמה הבאה".

"P&G היא מנהיגה בפיתוח בר קיימא. האסטרטגיה שלה עולה בקנה אחד עם האמונה שלנו שעסקים יצליחו יותר אם יהיו יותר בני קיימא. אנחנו משבחים את המסגרת שלה "שאיפה 2030" שיש לה פוטנציאל לגרום לשינוי גלובלי חיובי משמעותי אצל בעלי המניות, הסביבה והחברות האנושיות", אמר פיטר באקר, נשיא ומנכ"ל, מועצת העסקים העולמית למען פיתוח בר קיימא.

אודות הגישה של P&G לאזרחות

קיימות סביבתית היא אחד מתחומי ההתמקדות של האזרחות של P&G, יחד עם אתיקה ואחריות תאגידית, השפעה על הקהילה, שוויון מגדרי וגיוון וכלילה. תוכניות האזרחות של החברה תומכות ביעדי הפיתוח בר הקיימא של האו"ם לשים קץ לעוני, להגן על כדור הארץ ולהבטיח שגשוג לכל. למידע נוסף על פעילות האזרחות של P&G, תקראו את דוח האזרחות 2017 של P&G כאן.

אודות פרוקטר & גמבל

P&G משרתת צרכנים ברחבי העולם באמצעות אחד התיקים החזקים ביותר של מותגים אמינים ואיכותיים מובילים, ביניהם:

Always®, Ambi Pur®, Ariel®, Bounty®, Charmin®, Crest®, Dawn®, Downy®, Fairy®, Febreze®, Gain®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Olay®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, SK-II®, Tide®, Vicks®, Whisper®

הקהילה של P&G כוללת פעילות בכ-70 מדינות ברחבי העולם. למידע והחדשות הכי מעודכנים על P&G והמותגים שלה בקרו בבקשה באתר http://ww.pg.com.

אנשי קשר

P&G Company Communications
Julie deSylva, 513-780-0006

Desylva.j@pg.com

מקור: Procter & Gamble

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה חברה וקהילה

מה גרם לליאור דיין לנפץ מחשב במשרדי פרסום בתל אביב העיתונאי ואיש התקשורת, ליאור דיין, הגיע למשרדי אימ
מרי קיי וקרן מרי קיי אש מחזקות את מחויבותן למניעת ולמיגור אלימות מבוססת-מגדר ברחבי העולם כהכרה ביום מיגור האלימות נגד נשים הקרב ובא, אשר יפ
מה חשוב לדעת לפני בחירת עורך דין צבאי חיילים שמסתבכים בצה"ל, מומלץ שיקבלו ייעוץ בנוגע לז
הפרשן הבטחוני של מבצע "שומר חומות" בספר חדש הפרשן הבטחוני של מבצע "שומר חומות" בספר חדש לקראת
אולפני G& P ו"קשה יותר מכפי שאתה חושב" מטפחים שינוי הגדרות משחק באמצעות סדרת הסכתים בנושא : "שווים גם כן: השגת שוויון לבעלי מוגבלויות" אולפני G&P וצוות "Harder Than You Think" משיקים הי
התכנית להאצת יזמות נשים הצטרפה לפורום השוויון הבין-דורי לטובת הפאנל למען רגישות מגדרית ומתחייבת לקואליציות פעולה התוכנית להאצת יזמות נשים (WEA), כוח מניע בולט להגב
Mary Kay Inc מצטרפת ל- CEO Water Mandate Mary Kay Inc, המפיקה בפועל של "שומרי המפרץ" עטור ה
איך לבחור תקליטן לחתונה מתחתנים? כאב ראש אדיר להתנהל מול כל הספקים. ניסינו
"ארגון יתומי צהל - החיים כדרך" יוצא לדרך ערב יום הזכרון תשפ"א משיקים יתומי ויתומות צה"ל את
מחסור במעונות יום לילדים עם צרכים מיוחדים בישראל יש כמעט 60 מעונות יום לילדים בעלי צרכים מיו
הצהרה לציון יום האישה הבינ"ל 2021 מאת ג'וליה סיימון להלן הצהרה מיוחדת של ג'וליה סיימון, היועצת המשפטית
המדריך לגיטריסט המתחיל – כיצד ללמוד גיטרה? מעוניינים להתחיל ללמוד גיטרה? הגיע הזמן! אבל רגע,
פיתוח עסקי בחברה - כך תעשו זאת נכון כל חברה מוקמת כדי ליצור הכנסות נכבדות עם התנהלות נ
השירות הצבאי שאי אפשר לשכוח... לקראת יום ההולדת העגול של סבא, הילדים והנכדים מחפש
היתרונות שבחגיגת אירועים בפאב מחפשים לערוך אירוע עסקי באולם? חדל חיפושים. את האי
איך ליצור תקשורת וחיבור עם אנשים ללא מאמץ? יש אנשים שמתחברים אל אנשים בקלות ויש כאלה שלא - הע
איך לבחור צעצוע לילד? קונים צעצוע לילד? הכנו עבורכם מספר טיפים שיש לקחת
פרופ' מריאן פרקש וסיגל וקס בכנס מקוון של מרכז יה"ל פרופ' מריאן פרקש מאוניברסיטת בוסטון, וסיגל וקס, מח
Humanity 2.0 משיקה פלטפורמת שלומות גלובלית ליישום חידושים מדעיים במגזר האמונה הפלטפורמה תרתום את המומנטום של אחד מהענפים שצומחים
חברת CTV יצאה בשיתוף פעולה עם עמותת ל.א. לאלימות לקראת יום המאבק הבינלאומי למניעת אלימות נגד נשים,
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)