מותגים מובילים של P&G מרחיבים את ההובלה בצריכה אחראית

דרוג:

פריס, 24 באפריל 2019, (BUSINESS WIRE):

חברת פרוקטר & גמבל (NYSE:PG) פירטה היום את מפת הדרכים והפעולות שבה נוקטים המותגים המובילים שלה כדי להגדיל את ההשפעה החיובית על החברה והסביבה באמצעות הקריטריונים שלה "Brand 2030". היום בכנס Sustainable Brands Paris, מנהלים בכירים של החברה הציגו מסגרת צופה לעתיד, כולל אסטרטגיות חדשניות שיעוררו השראה ויאפשרו צריכה אחראית לחמישה מיליארד הצרכנים שמשרתת P&G בכל יום. מותגים מובילים של P&G כולל Pampers®, Ariel® ו-Herbal Essences® מתקדמים באימוץ של המסגרת הזאת באמצעות פעולות ומחויבויות שיעזרו להאיץ סגנונות חיים של קיימות.

"הצרכנים כבר לא מוכנים להתפשר על הביצועים כדי לחיות באופן מקיים והם מצפים ממותגים לנקוט בפעולה משמעותית בפתרון של כמה מהאתגרים הכי מורכבים שניצבים בפני העולם" אמר מרק פריצ'רד, מנהל המותגים הראשי של P&G. "זאת הסיבה ש-P&G מתמקדת בלהמציא מחדש את השיווק כדי להשתמש בהגעה ובקול של המותגים שלנו ככוח למען הטוב וכוח למען הצמיחה. אנחנו רוצים שהמותגים שלנו יצמחו וייצרו ערך ובתוך כך ישפיעו באופן מדיד, ארוך טווח וחיובי על החברה ועל הסביבה".

הקריטריונים "Brand 2030" מתפרסים על שני תחומים, שכל אחד מהם מתווה פעולות קונקרטיות שמותגים יכולים לנקוט כדי להיות "כוח למען הטוב וכוח למען הצמיחה":

·  השאיפה של המותג כשמותגים שמים מחויבויות חברתיות או סביבתיות אסטרטגיות בלב חוויית הצרכן שלהם, ועוזרים לטפל בשינוי חברתי היכן שהם יכולים לתרום באופן ייחודי ומשמעותי.

·  העיקרים של המותג כשמותגים מחדשים במוצרים ובאריזות, מנצלים את הקול שלהם כדי לקדם קיימות חברתית וסביבתית ונוהגים בשקיפות לגבי הרכיבים ומדע הבטיחות שלהם תוך הפחתת ההשפעה של שרשרת האספקה שלהם.

דוגמאות לאופן שבו מותגים מובילים של P&G כבר מאמצים את הקריטריונים באמצעות ביטוי בהיר של השאיפות שלהם ויישום תוכניות:

השאיפה של אריאל היא להמציא מחדש ניקיון טוב יותר כדי לצרוך 50% פחות משאבים בתחומי השפעה חשובים כמו אנרגיה ומים על ידי יצירת חידושים במוצרים, שירותים ואריזות. העיקרים של אריאל כוללים את המחויבויות האחרונות שלה לגבי אריזות, כפי שנמסר עליהם היום, כגון השאיפה להפוך את כל האריזות לניתנות למיחזור עד 2022 ולהפחית 30% מאריזות הפלסטיק עד 2025. בנוסף, אריאל משתמשת בקול שלה כדי לעזור לעצב עתיד של שווים באמצעות קמפיינים כמו “Partage des taches” בצרפת ו-“Share the Load” בהודו, שתומכים ברעיון של גברים ונשים שמשתתפים באופן שווה במשימות משק בית.

השאיפה של הרבל אסנס היא לאפשר לכולם לחוות את הכוח החיובי של הטבע ולתמוך במגוון הביולוגי לתועלת בני האדם וכדור הארץ. מעבר לכך, הרבל אסנס משמש דוגמה לשיתוף מידע מקיף על הרכיבים שלו, מסביר בשקיפות את תהליך הבטיחות עם ארבעה שלבים ומקבל הכרה מ-PETA כמותג ללא אכזריות.

bio:renew של הרבל אסנס הוא מותג טיפוח השיער הגלובלי הראשון שצמחי המרפא שלו קיבלו אישור מהגנים הבוטניים המלכותיים, קיו, סמכות מובילה עולמית בצמחים. הרבל אסנס גם מנצל את הקול שלו כדי לקדם את ההשקה של אריזה שתוכננה לעזור ללקויי ראייה ובקבוקים מפלסטיק חופים בשוק הגדול ביותר שלו, ארה"ב.

השאיפה של פמפרס היא לתת למיליוני תינוקות הזדמנות להתפתחות בריאה ומאושרת, תוך שיתוף פעולה עם אנשי בריאות,  הורים וארגונים לא ממשלתיים. כחלק מהעיקרים של Brand 2030 של P&G, פמפרס מציגה את "שבעת המעשים למען הטוב" שלה כולל הפעולות הקונקרטיות האלה: להמשיך לחדש אל פתרונות החתלה יותר בני קיימא כדי להתקדם אל שימוש ב-30% פחות1 חומרי החתלה לתינוק בתקופת ההחתלה שלו. על ידי חדשנות ושימוש בחומרים יותר יעילים, המותג כבר הפחית את המשקל הממוצע של החיתולים שלו ב-18%2 בשלוש השנים האחרונות, עם אותו יובש אמין. מיחזור מוביל של חיתולים ומגבונים והתחייבות להשיק מתקני מיחזור בשלוש ערים עד 2021. בשותפות עם יוניסף, פמפרס עזרה להדביר את הטטנוס אמהות וילודים ב-24 מדינות. במרץ 2019 מדינה אחת נוספת - צ'אד - הדבירה את המחלה הזאת, והתוצאה היא חיים של 880,000 ילודים שניצלו4 מאז 2006.

"הקריטריונים של Brand 2030 מדגימים הובלה למובילי מותגים על ידי הגדרה מה המשמעות עבור מותג פרטני לאפשר צריכה אחראית. הם מבטיחים שילוב יסודי וארוך טווח של השפעות חברתיות וסביבתיות משמעותיות ומדידות באסטרטגיה והחוויה הכוללות של המותג - לעומת יוזמת שיווק עם מטרה חברתית אחת בחסות המותג או הפעלת רק פלח אחד של תמהיל השיווק", אמרה קואן ויקורן סקזיניארז, מנהלת העסקים הראשית של Sustainable Brands.

"פעלנו עם כמה בעלי עניין חיצוניים כדי לעזור ליצור את הקריטריונים", אמרה וירז'יני הליאס, מנהלת קיימות ראשית של P&G. "רצינו ליצור קריטריונים שיהפכו את SDG12 למוחשי עבור המותגים, שיטילו עליהם אחריות להתקדם להבאת הצריכה האחראית לרמה הבאה. באמצעות המותגים שלנו אנחנו משרתים חמישה מיליארד אנשים בכל העולם, וזה נותן לנו הזדמנות ואחריות ייחודיות לא רק לשמח אנשים באמצעות ביצועים טובים יותר של המוצרים, אלא גם לקדם שיחות, להשפיע על גישות, לשנות התנהגויות ולהפוך סגנונות חיים של קיימות בקנה מידה גדול למציאות גלובלית".

אודות הגישה של P&G לאזרחות

תוכניות האזרחות התאגידית של החברה תומכות ביעדי הפיתוח בר הקיימא של האו"ם ומתמקדות באתיקה ואחריות תאגידית, קיימות סביבתית, השפעה על הקהילה, שוויון מגדרי וגיוון וכלילה. הקריטריונים של Brand 2030 הם דרישות למותגים פרטניים שהן בנוסף לתוכניות של החברה.

אודות פרוקטר & גמבל

P&G משרתת צרכנים ברחבי העולם באמצעות אחד התיקים החזקים ביותר של מותגים אמינים ואיכותיים מובילים, ביניהם:

Always®, Ambi Pur®, Ariel®, Bounty®, Charmin®, Crest®, Dawn®, Downy®, Fairy®, Febreze®, Gain®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Olay®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, SK-II®, Tide®, Vicks®, Whisper®

הקהילה של P&G כוללת פעילות בכ-70 מדינות ברחבי העולם. למידע והחדשות הכי מעודכנים על P&G והמותגים שלה בקרו בבקשה באתר http://ww.pg.com.

אודות Sustainable Brands Paris

Sustainable Brands היא הקהילה הכלל עולמית הראשונה של מותגי וארגוני חדשנות וקיימות. המותג המשפיע ביותר בעולם ב-CSR מגיע לצרפת בפעם הראשונה ב-23 עד 25 באפריל 2019. הכנס כולל פורמט משבש כדי להמציא מחדש מחויבות של מותגים ולפתוח נקודת מבט חדשות.

1 לעומת חיתול חד פעמי טיפוסי

2 לעומת החיתולים הכי נמכרים של פמפרס ב-2016.

3 טכנולוגיית המיחזור הומצאה על ידי Fater, מיזם משותף של P&G ו-Angelini (שמייצרת את פמפרס באיטליה)

4 מבוסס על נתונים מוערכים של ארגון הבריאות העולמי ויוניסף נכון לפברואר 2019

אנשי קשר

אנשי הקשר של P&G:
Becky East
H&K Strategies
+44 7785 990159

Becky.East@hkstrategies.com

Eleni Papadimitriou
P&G Communications

+41792077166

papadimitriou.e@pg.com

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה חברה וקהילה

הפקת אירוע יח"צ - זה טוב לכיס שלכם כל היתרונות שבהפקת אירוע יחצ. למה זה כדאי, איפה טמ
פרוקטר & גמבל, נשיונל ג'יאוגרפיק וגלובל סיטיזן משיקות סדרה פורצת דרך הסדרה התיעודית עם 6 פרקים מפנה את תשומת הלב לבעיות
כך תבחרו טיולון מושלם לטיסה בחו"ל למה חשוב טיולון כשיוצאים לטיול? מה היתרונות של טיו
P&G משיקה סרט חדש על המסע הפנימי שלה לכלילה של להט"ב+ P&G בשותפות עם Great Big Story, שחררה להפצה את Out
מטלייף משתפת פעולה עם ספיישל אולימפיקס ו-Habitat for Humanity מטלייף הודיעה שחידשה את שיתוף הפעולה שלה עם ספיישל
למה כדאי לכם לערוך כנסים באביב? לתזמון השפעה על ההצלחה של הכנס, כשחשוב לקיים את הכ
P&G משתפת פעולה כדי לשפר את ההשפעה הסביבתית והפרנסה של חקלאים פרוקטר & גמבל משתפת פעולה כדי לשפר את ההשפעה הסביב
בירת ארמניה תארח קונצרט בהמשך לחגיגות ה-70 לישראל בחודש מרץ יתקיים קונצרט גאלה ישראלי-ארמני-צרפתי ל
בדצמבר הקרוב תתקיים בירושלים ועידת ישראל לחקלאות הוועידה מפגישה בין מקבלי ההחלטות ומובילי דעה בחברה
גיוס משקיעים באמצעות אירוע ייעודי ואפקטיבי איך יוצרים אירוע ייחודי לגיוס כספים? איך מפיקים אי
הגירת ישראלים לארה"ב סיקור מיוחד בנושא הגירה לארה"ב - הוצאת ויזה, הגרלת
גריינדר ו-MOSAIC מפרסמות דוח סקר חדש שלוכד את ההתנסויות של קהילת הלהטב"ק Grindr בשותפות עם MOSAIC פרסמו דוח סקר חדש "הפרנס
אקדמיה מתוקשבת גלובלית בחינם הושקה כדי לתמוך בקידום נשים האקדמיה המתוקשבת בדירי, אקדמיה מקוונת רב לשונית גל
DigitalTown, Inc משיקה את תוכנית השגרירים הצעירים הגלובלית החברה הודיעה על השקת תוכנית השגרירים הצעירים הגלוב
מעצבים אלבום? טרנדים בעיצוב אלבום דיגיטלי המערכות ליצירת אלבומים דיגיטליים לא מפסיקות להתחדש
רשת מילב בקמפיין חדש I Love MILAV עמותת מילב, המפעילה 17 מועדוני חברה, תרבות ופנאי ל
כשוועד הבית מתפטר, חברת האחזקה נכנסת לעניינים בכל בניין מגורים פועל ועד בית שתפקידו לעלות רעיונו
P&G מכריזה על יעדי קיימות סביבתית חדשים שמתמקדים באפשור ועידוד השפעה חיובית בעולם חברת פרוקטר & גמבל הודיעה שהשיגה רבים מיעדי הקיימו
פרויקט המלגות ע"ש אילן רמון מודיע על השקת הסרט על שמעון פרס "משורר של הכוכבים" פרויקט המלגות על שם אילן רמון גאה להציג את הסרט הק
סרט דוקומנטרי חדש מעלה את המודעות למשבר המים העולמי כשל-844 מיליון איש עדיין אין גישה למי שתייה נקיים הסרט "כוחם של מים נקיים" עוקב אחרי חייהן של שלוש נ
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)