P&G משתפת פעולה כדי לשפר את ההשפעה הסביבתית והפרנסה של חקלאים

דרוג:

סינסינטי, 26 באפריל 2019, (BUSINESS WIRE):

לציון שבוע כדור הארץ בהמשך למחויבות שלה להביא לעתיד יותר בר קיימא, חברת פרוקטר & גמבל (NYSE:PG) מודיעה על שיתוף פעולה חדש עם המכון לחדשנות בשרשרת האספקה של מלזיה (MISI), המכון הבינ"ל לתזונת צמחים (IPNI) ו-Yara International כדי לעזור לשפר את הפרנסה של חקלאים קטנים בשרשרת האספקה של שמן דקלים של P&G במלזיה. אחרי פיילוט מוצלח שפעל בין 2015 ו-2018, החברה מרחיבה את התוכנית שיוצרת שותפות עם חקלאים קטנים עצמאיים של שמן דקלים כדי להגדיל את התפוקה הכוללת של הפירות שלהם באמצעות הכשרה ויישום של פרקטיקות חקלאיות הטובות מסוגן ויותר בנות קיימא.

P&G מחויבת למיקור אחראי של דקלים והכריזה על השיפור בפרנסה של חקלאי שמן הדקלים הקטנים כאחד מיעדי הקיימות הסביבתית Ambition 2030. כיום, חקלאים קטנים מספקים כ-40% מההיצע העולמי של שמן דקלים, אבל לרבים מהם יש ידע או גישה מוגבלים למשאבים חקלאיים שיעזרו למקסם את היבולים שלהם. הפיילוט התמקד בהערכת יכולת קו הבסיס של בסביבות 2000 חקלאים קטנים במדינת ג'והור, מלזיה. לאור ההצלחה שלו, התוכנית מתרחבת ליצירת 250 חוות למידה שישובצו במערכת חדשנות בהובלת P&G. החוות האלה ישמשו כמרכזי משאבים קהילתיים כדי להרחיב ולהפיץ פרקטיקות חקלאיות טובות לעד 10,000 חקלאים קטנים בחמש השנים הבאות. היעד הוא לשפר את היבולים ב-30-50%, לשפר את הפרנסה של החקלאים הקטנים ולהבטיח פרקטיקות בנות קיימא בשרשרת האספקה של שמן דקלים של P&G.

"אנחנו מאמינים שאנחנו יכולים להיות כוח לטובה וכוח לצמיחה. התוכנית הזאת מראה את המחויבות שלנו לפעילות למען קיימות ארוכת טווח", אמר ג'ק ריאן, סגן נשיא, P&G Chemicals. "אנחנו גאים בעבודה שאנחנו עושים במלזיה כי זה הדבר הנכון לעשות למען הקהילה המקומית והצרכנים הגלובליים שאנו משרתים, שרוצים מוצרים יותר בני קיימא".

לחוואים של 250 חוות הלמידה תהיה גישה ישירה לאגרונומים ומנהלי קיימות בשטח והם יקבלו תמיכה של ייעוץ טכני מעשי. יחד הם יפעלו כדי ליישם ניהול תפעול חווה הטוב מסוגו כולל מיטוב הקציר, תוכניות חומרי הזנה וניהול תקציב. בתמורה, החוואים הקטנים האלה ישמשו כמדריכי משאבים וירחיבו את הפעילות לחוואים אחרים בקהילה שלהם.

P&G מאמינה שהפעילות הזאת מניעה את החקלאים הקטנים בכיוון הנכון ומכינה אותם להצלחה ארוכת טווח. הקיימות של המערכת נתמכת על ידי אינטרס מושקע אחיד ומשותף לחקלאים הקטנים, מעבדי שמן הדקלים ושרשרות האספקה של דשנים. היעד הוא להגדיל את תפוקת החוות ולעמוד בדרישה המתמשכת לשמן דקלים ושמן גרעיני דקל בני קיימא.

אודות פרוקטר & גמבל

P&G משרתת צרכנים ברחבי העולם באמצעות אחד התיקים החזקים ביותר של מותגים אמינים ואיכותיים מובילים, ביניהם:

Always®, Ambi Pur®, Ariel®, Bounty®, Charmin®, Crest®, Dawn®, Downy®, Fairy®, Febreze®, Gain®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Olay®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, SK-II®, Tide®, Vicks®, Whisper®

הקהילה של P&G כוללת פעילות בכ-70 מדינות ברחבי העולם. למידע והחדשות הכי מעודכנים על P&G והמותגים שלה בקרו בבקשה באתר http://ww.pg.com

אודות המכון לחדשנות בשרשרת האספקה של מלזיה (MISI)

המכון לחדשנות בשרשרת האספקה של מלזיה (MISI) שנמצא בשאה אלאם, מלזיה, ליד קואלה לומפור, הוא אחד מששת המרכזים של הרשת הגלובלית SCALE (מצוינות בשרשרת האספקה ולוגיסטיקה) של MIT. המכון נפתח כיוזמה משותפת בין המכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס (MIT) וממשלת מלזיה. הרשת הגלובלית SCALE של MIT היא שיתוף פעולה בינ"ל של ארגוני מחקר והשכלה בחוד החנית של הקידמה, שמוקדש לפיתוח ולהפצה של חדשנות גלובלית בשרשרת האספקה ולוגיסטיקה.

אודות יארה

יארה מצמיחה ידע כדי להזין את העולם באופן אחראי ולהגן על כדור הארץ, כדי להגשים את החזון שלנו על חברה של שיתוף פעולה, עולם ללא רעב וכבוד לכדור הארץ. כדי למלא את המחויבויות האלה, נטלנו את ההובלה בפיתוח כלי חקלאות דיגיטליים לחקלאות מדויקת ואנחנו עובדים באופן קרוב עם שותפים לאורך כל שרשרת הערך של המזון כדי לפתח פתרונות חומרי תזונה לצמחים יותר ידידותיים לאקלים. בנוסף, אנחנו מחויבים לפעול לייצור בר קיימא של דשני מינרלים. אנחנו מטפחים תרבות פתוחה של גיוון וכלילה שמקדמת את הבטיחות והיושרה של העובדים, הקבלנים, השותפים העסקיים שלנו ושל כלל החברה. ליארה, שהוקמה ב-1905 כדי לפתור את הרעב שהתפתח באירופה, יש נוכחות בכל העולם עם 17,000 עובדים בערך ופעילות ביותר מ-60 מדינות. ב-2018 יארה דיווחה על הכנסות של 12.9 מיליארד דולר.

אנשי קשר

P&G Contact:
Robyn Schroeder
P&G Global Communications
Email:
Schroeder.rm@pg.com


תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה חברה וקהילה

היתרונות שבחגיגת אירועים בפאב מחפשים לערוך אירוע עסקי באולם? חדל חיפושים. את האי
איך לבחור צעצוע לילד? קונים צעצוע לילד? הכנו עבורכם מספר טיפים שיש לקחת
Humanity 2.0 משיקה פלטפורמת שלומות גלובלית ליישום חידושים מדעיים במגזר האמונה הפלטפורמה תרתום את המומנטום של אחד מהענפים שצומחים
חברת CTV יצאה בשיתוף פעולה עם עמותת ל.א. לאלימות לקראת יום המאבק הבינלאומי למניעת אלימות נגד נשים,
הפקת אירועים עסקיים - למה זה כ"כ חשוב? אירוע עסקי מהווה את המעמד האולטימטיבי למתג את החבר
הפקת אירוע יח"צ - זה טוב לכיס שלכם כל היתרונות שבהפקת אירוע יחצ. למה זה כדאי, איפה טמ
פרוקטר & גמבל, נשיונל ג'יאוגרפיק וגלובל סיטיזן משיקות סדרה פורצת דרך הסדרה התיעודית עם 6 פרקים מפנה את תשומת הלב לבעיות
כך תבחרו טיולון מושלם לטיסה בחו"ל למה חשוב טיולון כשיוצאים לטיול? מה היתרונות של טיו
P&G משיקה סרט חדש על המסע הפנימי שלה לכלילה של להט"ב+ P&G בשותפות עם Great Big Story, שחררה להפצה את Out
מטלייף משתפת פעולה עם ספיישל אולימפיקס ו-Habitat for Humanity מטלייף הודיעה שחידשה את שיתוף הפעולה שלה עם ספיישל
למה כדאי לכם לערוך כנסים באביב? לתזמון השפעה על ההצלחה של הכנס, כשחשוב לקיים את הכ
מותגים מובילים של P&G מרחיבים את ההובלה בצריכה אחראית חברת פרוקטר & גמבל פירטה את מפת הדרכים והפעולות שב
בירת ארמניה תארח קונצרט בהמשך לחגיגות ה-70 לישראל בחודש מרץ יתקיים קונצרט גאלה ישראלי-ארמני-צרפתי ל
בדצמבר הקרוב תתקיים בירושלים ועידת ישראל לחקלאות הוועידה מפגישה בין מקבלי ההחלטות ומובילי דעה בחברה
גיוס משקיעים באמצעות אירוע ייעודי ואפקטיבי איך יוצרים אירוע ייחודי לגיוס כספים? איך מפיקים אי
הגירת ישראלים לארה"ב סיקור מיוחד בנושא הגירה לארה"ב - הוצאת ויזה, הגרלת
גריינדר ו-MOSAIC מפרסמות דוח סקר חדש שלוכד את ההתנסויות של קהילת הלהטב"ק Grindr בשותפות עם MOSAIC פרסמו דוח סקר חדש "הפרנס
אקדמיה מתוקשבת גלובלית בחינם הושקה כדי לתמוך בקידום נשים האקדמיה המתוקשבת בדירי, אקדמיה מקוונת רב לשונית גל
DigitalTown, Inc משיקה את תוכנית השגרירים הצעירים הגלובלית החברה הודיעה על השקת תוכנית השגרירים הצעירים הגלוב
מעצבים אלבום? טרנדים בעיצוב אלבום דיגיטלי המערכות ליצירת אלבומים דיגיטליים לא מפסיקות להתחדש
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)