אגון זנדר ו-Sinequanon SQN מגבשות שותפות עסקית

דרוג:

ציריך, 28 ביוני 2019, (BUSINESS WIRE):

אגון זנדר, חברת ייעוץ המנהלים של העולם, גיבשה הסכם לרכישת החזקת מיעוט ב-Sinequanon (SQN) מציריך, שווייץ, חברה שמשתמשת בבינה מלאכותית וניתוחים מתקדמים כדי לשפר את התרבות והביצועים של מקום העבודה. SQN היא הראשונה שפיצחה את הצופן שמחבר את התרבות לביצועים בעקביות במשך הזמן ובכל מעורבות של הלקוח.

ההשקעה ב-SQN היא סימן לכוונה של אגון זנדר להתבסס על 55 שנות הניסיון שלה בעיצוב מנהלים ותרבות באמצעות השילוב הייחודי של טכנולוגיה מתקדמת וגישה אנושית לניהול של SQN. החברות יפעלו יחד כדי להפיץ את הפלטפורמה Living Analytics™ ואת Flow Operating System™ של SQN. flowOS™ של SQN משתמשת בתהליך מופעל על ידי נתונים ועם יכולת בינה מלאכותית כדי לזהות את התרבות האופטימלית של ארגון ואז גורמת את השינוי ההתנהגותי שצריכים לעבור אנשים, צוותים ויחידות עסקיות. בעבודה שלה עם לקוחות, flowOS™ הביאה בעקביות לשיפור משמעותי באנרגיה והיצרניות של אנשים.

"אנחנו שומעים בעקביות מלקוחות ששינוי התרבות הוא אחד ההיבטים הכי מאתגרים של ניהול. ב-SQN מצאנו שותפה חדשנית כדי לספק שירותים משולבים ללקוחותינו על ידי חיבור של תובנות ניהול אנושיות וטכנולוגיה חלוצית", אמרה ג'יל אדר, יו"ר, אגון זנדר. "אנחנו מאוד מאמינים ששירותי הייעוץ הכי טובים שאנחנו יכולים להציע ללקוחות שלנו משלבים טכנולוגיה ואנושיות", הוסיפה.

השותפות מבוססת על האמונה המשותפת ששינוי תרבות קריטי כדי לעזור לארגונים להסתגל לעולם המורכב של ימינו ולשגשג בו. היא משלבת את המומחיות של אגון זנדר בייעוץ ושחרור הפוטנציאל של מנהלים בכירים עם היכולת של SQN להעריך ולהאיץ את העוצמה של מלוא הארגון באמצעות שינוי תרבות.

"תמיד תיסכל אותי שארגונים גדולים לוכדים כמויות גדולות של אנרגיה אנושית. למעשה, הנתונים שלנו מראים שפחות מ-10% מהעובדים פועלים במלוא הפוטנציאל שלהם. כעת שארגונים מרגישים את ההשפעה האכזרית של שיבוש, מתפתחת הזדמנות יוצאת דופן בין עובדים ועסקים שבה כולם מרוויחים. משימת חיי היא למצוא שיטה שנוטה לעסקים שתאפשר את זה - וזאת flowOS™", אמר פר לגרסטורם, מנהל עסקים ראשי, SQN. "אגון זנדר ו-SQN שותפות למשימת ליבה לשחרר את הפוטנציאל האנושי. אני מאמין שאנחנו יכולים ליצור קסם ביחד, ואני נרגש לשתף פעולה איתם", הוסיף.

"אנחנו מאמינים שהעולם צריך יותר מנהלים מצוינים. למעשה, מחקר שערכנו לאחרונה עם 402 מנכ"לים גילה שהם מוצאים ששינוי תרבות הוא אחד ההיבטים הכי מאתגרים של התפקיד", ציין גבריאל אנדרדה, שותף, אגון זנדר וחבר במועצת המנהלים, SQN. "עם SQN, הבינה של מערכת ההפעלה מקצה לקצה והתמיכה המודרכת שאנחנו יכולים לספק ללקוחות יכולות לשנות את משאבי האנוש וניהול הביצועים בעתיד הנראה לעין".

SQN מביאה יכולות חדשות למערכת של שותפויות שחזקה כבר עכשיו. השותפות האסטרטגית של אגון זנדר עם Mobius Executive Leadership, החברה לפיתוח מנהלים מלונדון וקמברידג', מסצ'וסטס, מספקת תוכניות מותאמות אישית לפיתוח מנהלים ברמות המנכ"ל והמנהלים הבכירים שמאפשרות פריצות דרך שהמשתתפים לעיתים קרובות מתארים אותן "משנות חיים", שיכולות לשמש כמכפיל להשפעה של SQN. בנוסף, אגון זנדר יצרה שותפות עם Paradox Strategies, חברת הייעוץ שהקימה עם שותפים פרופסור לינדה היל מאוניברסיטת הרווארד, כדי לפתח את מנת החדשנות (IQ), אבחון תרבות קנייני המבוסס על המחקר של היל שעוזר ללקוחות להבין טוב יותר באיזו מידה התרבות שלהם מאפשרת -- או מונעת - את היכולת שלהם לחדש.

הערות לעורכים

Sinequanon (SQN) היא הזנק פיפלטק שהוקם ב-2015. אנחנו פועלים בכל העולם ובכל הענפים, אבל הבית שלנו הוא שווייץ עם פעילות בדרום אפריקה והרפובליקה הצ'כית. ל-SQN יש צוות של 60 אנשים נלהבים, שמאחדת אותם אמונה יסודית ביכולת שלנו כבני אדם להשתנות ולהתפתח באופן רדיקלי ורעב לחבר בין המיומנויות החברתיות למיומנויות הטכניות. האנשים שלנו עובדים במדעי ההתנהגות, המוח והנתונים, טכנולוגיה ושירותי לקוחות.

ב-SQN אנחנו מאמינים שניהול ההון האנושי וייעוץ השינויים בשלים לשיבוש. שילבנו נתונים, מדע ועקרונות עסקיים מבוססים לגישה פורצת דרך שמתחברת למאגר של האנרגיה האנושית, שלעיתים קרובות כל כך לכודה בעסקים גדולים, ומשפרת באופן מהותי את חוויית העובדים ואת שורת הרווח של החברה. אנחנו מציעים חבילה של מוצרים ושירותים לשינוי תרבות במותגים Living Analytics™ ו-flowOS™, יחד עם מודל הספקה ללקוחות שמבוסס על טכנולוגיה משבשת.

אודות אגון זנדר

אגון זנדר היא חברת ייעוץ המנהלים של העולם, עם מטרה משותפת אחת: לשנות אנשים, ארגונים ואת העולם באמצעות מנהלים מצוינים. אנחנו יודעים מה מנהלים מצוינים יכולים לעשות ונלהבים לספק את פתרונות המנהלים הטובים ביותר ללקוחות שלנו. כחברה אחת, יותר מ-480 היועצים שלנו ב-68 משרדים ו-40 מדינות מביאים את החוזקות הפרטניות שלנו כדי ליצור צוות חזק אחד שעובד בשיתוף פעולה. אנחנו יוצרים שותפות הדוקה עם חברות ציבוריות ופרטיות, עסקים בבעלות משפחתית וגופים ממשלתיים וללא כוונת רווח כדי לספק שירותי ייעוץ למועצות מנהלים, חיפוש והעברת תפקיד של מנכ"לים, חיפוש בכירים, השמת בכירים, פיתוח מנהלים ושינויים ארגוניים.

אנחנו מציעים מגוון של שירותים משולבים כדי לתמוך בעבודת ייעוץ המנהלים שלנו: השותפות האסטרטגית שלנו עם Mobius Executive Leadership, החברה לפיתוח מנהלים מלונדון וקמברידג', מסצ'וסטס, מספקת תוכניות מותאמות אישית לפיתוח מנהלים ברמות המנכ"ל והמנהלים הבכירים שמאפשרות פריצות דרך שהמשתתפים לעיתים קרובות מתארים אותן "משנות חיים". בנוסף, יצרנו שותפות עם Paradox Strategies, חברת הייעוץ שהקימה עם שותפים פרופסור לינדה היל מאוניברסיטת הרווארד, כדי לפתח את מנת החדשנות (IQ), אבחון תרבות קנייני המבוסס על המחקר של היל שעוזר ללקוחות להבין טוב יותר באיזו מידה התרבות שלהם מאפשרת -- או מונעת -- את היכולת שלהם לחדש.

אנחנו שותפים למחויבות וגאווה בביצוע עבודה שתורמת לקריירות מוצלחות, חברות חזקות יותר ועולם טוב יותר.

אנשי קשר

Global media
Hilary Crnkovich
Global Head of Marketing and Communications
P: +1 312-260-8978

Stacy Drumtra
US Head of Marketing and Communications
P: +1 312-260-8974

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה קריירה ועבודה, כספים ופיננסים

MDBriefCase מודיעה על יועצים מומחים חדשים ומשנה את פלטפורמת הלמידה המקוונת שלה MDBriefCase Group הודיעה על שיתופי פעולה עם שני יו
RVBR משלימה את הרכישה של KFGL Markray Corporation השלימה את הרכישה של Keshe Foun
אנדרסן גלובל מרחיבה את ההגעה בלונדון אנדרסן גלובל ממשיכה בהתרחבות שלה בבריטניה כאשר מיי
InnovaHealth Partners משקיעה בקואליס, מובילה באבחון וטיפול בסרטן הערמונית Koelis SAS ו-InnovaHealth Partners הודיעו במשותף י
אנדרסן גלובל מתרחבת ברואנדה אנדרסן גלובל הודיעה על הסכם לשיתוף פעולה עם MRB At
הודעה מ-The We Company The We Company פרסמה: "החברה מצפה להנפקה הראשונה ש
Endospan נכנסת לשותפות הפצה אסטרטגית עם CryoLife במסגרת ההסכם, CryoLife תחזיק בזכויות הפצה בלעדיות
בורסת סן חואן זמינה כעת באמצעות Deltix CryptoCortex Deltix הכריזה כי פלטפורמת הנכסים הדיגיטליים CyptoC
Advanced Energy משלימה את הרכישה של Artesyn Embedded Power החברה הודיעה על השלמת הרכישה שנמסר עליה בעבר של Ar
בקסטר מודיעה על הרכישה של צ'יטה מדיקל כדי להרחיב את תיק המוצרים המיוחדים לניטור חולים Baxter International Inc, חברת מוצרים רפואיים גלוב
חברת עו"ד הגדולה ביותר בכוויית חותמת על הסכם לשיתוף פעולה עם אנדרסן גלובל אנדרסן גלובל הודיעה שהיא חתמה על הסכם לשיתוף פעולה
Andersen Tax היא עכשיו אנדרסן! בהיותה קשובה למורשת ולערכים של השם אנדרסן, Anderse
Uni-Bio Science Group Limited: תוצאות ביניים של 2019 בהשוואה למדדי הביצועים הליבתיים במחצית הראשונה של
אנדרסן גלובל מתרחבת למדינה ה-15 באפריקה אנדרסן גלובל הודיעה על התקשרותה בהסכם לשיתוף פעולה
Great Bay Bio מקדמת בברכה עוד מצטרף חדש Great Bay Bio שמחה להודיע שבעקבות ההקמה המוצלחת של
אנדרסן גלובל הודיעה על הסכם שת"פ עם Taxture ההולנדית אנדרסן גלובל והחברה מאמסטרדם Taxture הגיעו להסכם ל
הפסגה הכמותנית 1000 Pax Interstellar של S BLOCK התכנסה בבנגקוק הפסגה הכמותנית Interstellar של S BLOCK התכנסה רשמי
Mary Kay ממנה את קתרין וונג למנהלת הכללית בסין Mary Kay Inc., תומכת תאגידית מובילה בהעצמה ויזמות
מורי בילדינג חושפת פרויקט התחדשות עירונית גדול במרכז טוקיו Mori Building Co., Ltd התחילה לבנות את "פרויקט הפי
הופעת הבכורה של אנדרסן גלובל בקולומביה אנדרסן גלובל גאה להודיע על הסכם לשיתוף פעולה עם חב
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)