Solera Holdings מודיעה על מינוי ג'פרי ר. טר למנכ"ל החדש

דרוג:

ווסטלייק, טקסס, 28 במאי 2019, (BUSINESS WIRE):

Solera Holdings, Inc. ("סולרה"), מובילה גלובלית בפתרונות של נתונים ותוכנה כשירות (SaaS) לניהול סיכונים ונכסים לתעשיית הרכב וענף הביטוח, הודיעה היום שג'ף טר הצטרף לחברה כדירקטור והמנכ"ל החדש שלה. טר, שמחליף את טוני אקילה כמנכ"ל סולרה, יוביל את החברה בשלב הצמיחה הבא שלה.

לטר יש ניסיון של שני עשורים בניהול חברות של שירותי נתונים וטכנולוגיה במגזרים רבים. בתפקידו האחרון טר היה המנכ"ל והנשיא של DigitalGlobe, Inc. שם ניהל את ההשקה של מוצרים חדשניים שמנצלים בינה מלאכותית וטכנולוגיות חדשות אחרות, נכנס לשווקים חדשים ושילש כמעט את הכנסות החברה. לפני DigitalGlobe, טר היה הנשיא וסמנכ"ל התפעול של IHS Inc. (כיום IHS Markit Ltd.) שם עזר להפוך את העסק לספקית עתירת צמיחה ושולי רווח של מידע ותובנות.

"עושר הניסיון של ג'ף והמיקוד שלו בבניית צוות ותרבות עתירי ביצועים שמחויבים לשחרר ערך עבור הלקוחות ובעלי המניות כאחד עושים אותו למנהל המושלם לשלב הבא הזה בצמיחה של סולרה", אמר דרקו דג'נוביץ', מנהל התפעול של ויסטה וחבר במועצת המנהלים של סולרה. "בתקופתו של טוני, הצוות של סולרה בנה את החברה למובילה גלובלית. סולרה במקום של חוזק ואנחנו מצפים לעבוד עם ג'ף ולתמוך בו כשיוביל את סולרה לגבהים חדשים".

"לכבוד הוא לי להצטרף לסולרה, ואני מצפה לעבוד עם הצוות כדי להמשיך לפתח את החברה, להשקיע במוצרים שלנו ולהעניק חוויה מובילה בענף ללקוחות והשותפים של סולרה", אמר ג'ף טר, מנכ"ל סולרה. "במשך יותר מ-50 שנה, סולרה משתמשת בנתונים ותוכנה כדי לשרת את תעשיית הרכב וענף הביטוח. עם יותר מ-300 מיליון טרנזקציות בשנה בסביבה של סולרה כיום, אין חברה שממוצבת טוב יותר להשתמש בנתונים וטכנולוגיה כדי להגן על הנכסים שאנשים תלויים בהם בחיי היומיום שלהם".

סולרה מכהן במועצות המנהלים של הרבה חברות וארגוני צדקה, כולל חבר במועצת המנהלים של EchoStar Corporation, יו"ר מועצת המנהלים של בית הספר למינהל עסקים למוסמכים של סטנפורד, יו"ר משותף של המועצה לעתיד של טכנולוגיות החלל של הפורום הכלכלי העולמי, חבר במועצת המנהלים של קרן הבינה הגיאו מרחבית של ארצות הברית וחבר הוועדה לקשרי חוץ.

אודות סולרה

סולרה היא מובילה גלובלית בפתרונות של נתונים ותוכנה כשירות (SaaS) לניהול סיכונים ונכסים לתעשיית הרכב וענף הביטוח. סולרה פעילה ביותר מ-90 מדינות בשש יבשות. לסולרה יש יותר מ-235,000 לקוחות ושותפים, כולל רבות  מחברות הביטוח האלמנטרי האמריקניות והאירופיות הגדולות ביותר ורוב יצרני הציוד המקוריים ברכב, וגם ממשלות לאומיות, מוסדות פיננסיים, סוכנויות רכב, מוסכים, מגרשי פירוק רכב וקונים ומוכרים של רכב. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.solera.com.

אנשי קשר

Alan Fleischmann
solera@laurelstrategies.com
202-776-7776

מקור:  Solera Holdings, Inc.

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה קריירה ועבודה, כספים ופיננסים

MDBriefCase מודיעה על יועצים מומחים חדשים ומשנה את פלטפורמת הלמידה המקוונת שלה MDBriefCase Group הודיעה על שיתופי פעולה עם שני יו
RVBR משלימה את הרכישה של KFGL Markray Corporation השלימה את הרכישה של Keshe Foun
אנדרסן גלובל מרחיבה את ההגעה בלונדון אנדרסן גלובל ממשיכה בהתרחבות שלה בבריטניה כאשר מיי
InnovaHealth Partners משקיעה בקואליס, מובילה באבחון וטיפול בסרטן הערמונית Koelis SAS ו-InnovaHealth Partners הודיעו במשותף י
אנדרסן גלובל מתרחבת ברואנדה אנדרסן גלובל הודיעה על הסכם לשיתוף פעולה עם MRB At
הודעה מ-The We Company The We Company פרסמה: "החברה מצפה להנפקה הראשונה ש
Endospan נכנסת לשותפות הפצה אסטרטגית עם CryoLife במסגרת ההסכם, CryoLife תחזיק בזכויות הפצה בלעדיות
בורסת סן חואן זמינה כעת באמצעות Deltix CryptoCortex Deltix הכריזה כי פלטפורמת הנכסים הדיגיטליים CyptoC
Advanced Energy משלימה את הרכישה של Artesyn Embedded Power החברה הודיעה על השלמת הרכישה שנמסר עליה בעבר של Ar
בקסטר מודיעה על הרכישה של צ'יטה מדיקל כדי להרחיב את תיק המוצרים המיוחדים לניטור חולים Baxter International Inc, חברת מוצרים רפואיים גלוב
חברת עו"ד הגדולה ביותר בכוויית חותמת על הסכם לשיתוף פעולה עם אנדרסן גלובל אנדרסן גלובל הודיעה שהיא חתמה על הסכם לשיתוף פעולה
Andersen Tax היא עכשיו אנדרסן! בהיותה קשובה למורשת ולערכים של השם אנדרסן, Anderse
Uni-Bio Science Group Limited: תוצאות ביניים של 2019 בהשוואה למדדי הביצועים הליבתיים במחצית הראשונה של
אנדרסן גלובל מתרחבת למדינה ה-15 באפריקה אנדרסן גלובל הודיעה על התקשרותה בהסכם לשיתוף פעולה
Great Bay Bio מקדמת בברכה עוד מצטרף חדש Great Bay Bio שמחה להודיע שבעקבות ההקמה המוצלחת של
אנדרסן גלובל הודיעה על הסכם שת"פ עם Taxture ההולנדית אנדרסן גלובל והחברה מאמסטרדם Taxture הגיעו להסכם ל
הפסגה הכמותנית 1000 Pax Interstellar של S BLOCK התכנסה בבנגקוק הפסגה הכמותנית Interstellar של S BLOCK התכנסה רשמי
Mary Kay ממנה את קתרין וונג למנהלת הכללית בסין Mary Kay Inc., תומכת תאגידית מובילה בהעצמה ויזמות
מורי בילדינג חושפת פרויקט התחדשות עירונית גדול במרכז טוקיו Mori Building Co., Ltd התחילה לבנות את "פרויקט הפי
הופעת הבכורה של אנדרסן גלובל בקולומביה אנדרסן גלובל גאה להודיע על הסכם לשיתוף פעולה עם חב
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)